Roland Garros: dzień trzeci

28.05.2013 11:10, Michał Jaśniewicz, źródło: własne, foto: AFP
1-1
6:4, 5:7, 3:1
Zmniejsz czcionkę
Powiększ czcionkę
Drukuj

To już koniec dzisiejszej rywalizacji w Paryżu. Zgodnie z wcześniejszymi prognozami zmagania mocno utrudniły opady deszczu. Pomimo to notujemy kolejny bardzo udany dzień.

Do drugiej rundy debla awansowali Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, a także Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz. Jutro swój pojedynek dokończy Łukasz Kubot, a mecze drugiej rundy rozegrają Agnieszka i Ula Radwańskie. Więcej szczegółów na ten tematów wkrótce na naszej stronie.

Jutro nasze relacje tekstowe zaczynamy o godzinie 11, od meczu Agnieszki Radwańskiej z Mallory Burdette; a zakończymy tradycjnie wieczorem :)

WTORKOWE WYNIKI TURNIEJU KOBIET
WTORKOWE WYNIKI TURNIEJU MĘŻCZYZN

 

3:1 Kubot zdobył przełamanie i tym kończy dzisiejszą rywalizację w Paryżu! W stolicy Francji znów pada. Tenisiści nie wrócą już dzisiaj na kort.

Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz wyeliminowali rozstawionych z numerem cztery Mahesha Bhupathiego oraz Rohana Bopannę 7:5, 6:4!

2:1 Łukasz prowadził 40-0, żeby przegrać cztery kolejne punkty (w tym jeden przez podwójny błąd). Przy break pointcie Teixeira wyrzucił piłkę na aut z bekhendu. Przy równowadze skuteczna akcja Kubota przy siatce, ale następnie świetny bekhend Francuza po linii. Maxime po długiej wymianie doprowadził do break pointa. Kubot wyszedł jednak z opresji i ostatecznie utrzymał podanie. 

1:1 Zacięty gem, ale Francuz zdołał utrzymać swoje podanie na przewagi, broniąc dwa break pointy (pomógł w tym mocno Łukasz). Przy trzeciej szansie na skończenie gema Teixeira popisał się wygrywającym serwisem.

1:0 Łukasz wygrywa swoje podanie do 30.

20:53 Jest już wstępny plan gier na środę. Agnieszka Radwańska zagra z Mallory Burdette na korcie numer 1, o godzinie 11. Ula w drugim pojedynku dnia na korcie numer 4 zmierzy się z Dinah Pfizenmaier.

W międzyczasie Bendarek i Janowicz wygrali pierwszego seta z Bhupathim i Bopanną 7:5, zaś w drugim prowadzą 2:0!

5:7 Łukasz zaczął od wygrania długiej wymiany bekhendowej. Kolejne trzy punkty wygrał Francuz (w tym dwa bezpośrednio serwisem). Kubot wybornił pierwszego setbola skuteczną akcją przy siatce, a przy drugim Francuz wyrzucił piłkę na aut. Przy równowadze błąd z returnu Polaka. Przy trzecim setbolu Teixeira posłał zagranie z bekhendu w aut. Reprezentant gospodarzy wygrał następną wymianę. Przy czwartym setbolu świetna akcja Polaka przy siatce. Maxime doprowadził do piątej okazji na skończenie partii i jej również nie wykorzystał (doskonały skrót Łukasza)! Kubot zdołał następnie doprowadzić do break pointa (udanie przelobował Francuza). Teixeira wybronił się jednak dobrym serwisem, a za moment doprowadził do szóśtego setbola. Tym razem szansę wykorzystał, po tym jak Łukasz zepsuł return. Ten mecz raczej dzisiaj się nie skończy.

5:6 Coś niebywałego. Łukasz przegrywa swoje podanie do 15, notując kolejną dawkę błędów. Na koniec podwójny błąd Polaka...

5:5 Łukasz w ostatniej chwili odrabia straty! Przy 0-40 Teixeira popisał się świetnym returnem po linii, a następnie asem. Trzecią szansę Łukasz wykorzystał, po bardzo dobrej akcji, zmuszając Francuza do błędu przy siatce!

4:5 Przy 40-30 długa wymiana wygrana przez Teixeirę, a po chwili poteżny błąd Polaka z forhendu. Przy break pointcie Teixeira popisał się returnem w linię i za chwilę Francuz będzie serwował na zwycięstwo w secie.

4:4 Tym razem Łukasz po kolejnym błędzie (bekhend w siatkę) zdecydował się na wymianę rakiety. Niewiele to pomogło, gdyż Francuz wygrał swoje podanie do 15. Na koniec wyraźny błąd Polaka z bekhendu.

4:3 Niestety znów słaby okres gry Polaka, który przy swoim podaniu wygrał tylko punkt. Francuz przy break pointcie popisał się świetnym lobem. Strata przełamania odrobiona.

Bendarek i Janowicz prowadzą z utytułowanymi Hindusami 4:2 w pierwszym secie!

4:2 Przy 40-30 sędzia liniowy wywołał aut Kubota z returnu, ale sędzie stołkowy skorygował decyzję i punkt był powtarzany. Polak powtarzany punkt wygrał, a po chwili dobrym skrótem doprowadził do break pointa. Następnie to Teixeira zagrał (średniego) skróta. Łukasz doszedł do piłki, jednak minimalnie wyrzucił na aut. Ostatecznie Francuz wygrał swoje podanie na przewagi.

4:1 Kolejny szybki gem serwisowy Polaka, który znacząco ograniczył ilość błędów ze swojej strony. Przy 40-0 skuteczna akcja Francuza przy siatce, ale po chwili wyrzucił on zagranie z forhendu w aut.

Djoković wygrał drugiego seta z Goffinem 6:4.

3:1 Dobry gem Francuza, który zaprezentował m.in. efektownego stop woleja. Francuski kwalifikant wygrywa swoje podanie do 15.

3:0 Drugi z rzędu gem Kubota na sucho, zakończony potężnym forhendem. Trzy pierwsze gemy tej partii trwały łącznie 8 minut.

2:0 Posypała się gra Francuza totalnie. Teixeira przy swoim podaniu nie wygrał nawet piłki, ofiarując Polakowi garść "prezentów". Przy break pointcie forhend w pół siatki. Porfilaktycznie Maxime zdecydował sie na wymianę rakiety.

Na korcie numer 11 rozpocznie się za moment mecz deblowy Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza. Rywalami Polaków będą rozstawieni z czwórką Mahesh Bhupathi oraz Rohan Bopanna. 

1:0 Kubot pewnie utrzymuje podanie (do 15). Coraz więcej błędów ze strony mniej doświadczonego Francuza.

 

6:4 Jest set dla Łukasza! W ostatnim gemie Polak zaprezentował się bardzo solidnie, zaś Teixeira wyraźnie nie wytrzymał presji. Francuz przy swoim podaniu wygrał tylko punkt. Setbol dosyć szczęśliwy, gdyż po uderzeniu Francuza piłka trafiła w taśmę i poleciała w aut.

5:4 Nie jest to z pewnością wielki spektakl, ale co najważniejsze Łukasz utrzymuje podanie (do 30). Obaj tenisiści mają jak na razie zdecydowanie więcej błędów na koncie niż winnerów.

4:4 Przy 15-30 efektowna wymiana, podczas której Francuz skarcił wypad Łukasza do siatki. Przy dwóch kolejnych piłkach reprezentant gospodarzy znacznie się pomylił, a tym samym Kubot po raz drugi odrabia stratę przełamania!

3:4 Błędów ciąg dalszy. Teixeira popisał się jednym znakomitym returnem w tym gemie, a trzy kolejne punkty podarował Łukasz, który przy swoim podaniu wygrał tylko jeden punkt. Na koniec znów podwójny błąd Polaka.

3:3 Łukasz wygrał pierwszą piłkę w tym gemie, ale następnie popełnił szereg błędów i Teixeira pewnie utrzymuj swoje podanie. To na razie z pewnością nie jest Kubot w najlepszym wydaniu.

3:2 Kubot wygrywa podanie do 30, po dwóch zepsutych returnach Francuza na koniec.

2:2 Błyskawiczna zmiana nastrojów, Łukasz odrabia straty! Przy 0-40 udane minięcie Teixeiry, ale następnie Łukasz wygrał wymianę z głębi kortu (Francuz minimalnie przestrzelił z forhendu).

1:2 Niestety. Łukasz na sucho przegrywa swoje podanie, kończąc podwójnym błędem (dwa serwisy posłane w pół siatki). Oby był to tylko chwilowy dołek, bo ten gem wyglądał naprawdę słabo w wykonaniu naszego tenisisty.

Novak Djoković wygrał pierwszego seta w tie breaku z Davidem Goffinem 7-5. 

1:1 Łukasz bardzo dobrze rozpoczął tego gema, świetnie przede wszystkim returnując i wygrywając trzy pierwsze punkty. Reprezentant gospodarzy zdołał jednak wyjść z opresji. Przy 0-40 Teixeira wygrał efektowną, najdłuższą jak na razie wymianę w meczu, kończąc ją smeczem. Przy drugim break pointcie Łukasz zarykował return i minimalnie przestrzelił z forhendu. Trzeci raz Maxime wybronił się świetnym bekhendem po lini. Dwa kolejne punkty również dla Teixeiry.

1:0 Pierwszy punkt dla Francuza, cztery kolejne dla Łukasza, który zakończył gema wygrywającym serwisem. 

 

19:18 Mecz od serwisu rozpoczyna Polak.

19:17 Teixeira jest klasyfikowany aktualnie na 284. miejscu rankingu, a jego najlepszymi tegorocznymi wynikami były dwa ćwierćfinały challengerów i oczywiście przejście eliminacji w Paryżu.

19:14 Od kilku minut trwa już rozgrzewka Polaka i francuskiego kwalifikanta. 

 

19:10 W meczu Djokovicia z Goffin po 4; my przełączamy już już na pojedynek Kubota z Teixeirą. Dlatego też prosimy jeszcze raz o odświeżenie strony, aby mecz Polaka z Francuzem pojawił się w naszym liveboksie!

19:08 Przygotowania trwają :)

19:02 Zakończył się pojedynek deblowy na korcie numer 7. Tym samym wkrótce na tym objekcie powinni pojawić się Łukasz Kubot i Maxime Teixeira. Gdy tylko tak się stanie, oczywiście skoncentrujemy się na tej rywalizacji.

18:59 Kolejna dobra wiadomość dla Francuzów. Alize Cornet wygrała z Marią Joao Koehler 7:5, 6:2.

18:55 Z całą pewnością nie dojdzie dziś do planowanego na korcie centralnym meczu Janko Tipsarevicia z Nicolasem Mahut. Na razie w pojedynu Djokovicia z Goffinem bez wielkich emocji - obaj pewnie utrzymują podanie.

18:42 Mecz Goffina z Djokoviciem już się rozpoczął i będzie to wiodący mecz w naszej relacji (aż do rozpoczęcia pojedynku Kubota z Teixeirą). Prosimy o jednorazowe odświeżenie storny, aby "przełączyć" się na pojedynek lidera rankingu z Belgiem!

18:40 Na korcie centralnym wkrótce rozpocznie się mecz Novaka Djokovicia z Davidem Goffinem. Na Suzanne Lenglen od jakiegoś czasu grają Cornet i Koehler (Francuzka prowadzi 7:5, 1:1). Ropozczęła się też interesująco zapowiadająca się konfrontacja na korcie numer 1, w której rywalizują Stanislas Wawrinka oraz Thiem De Bakker.

18:33 Prostujemy informację na temat meczu Łukasza Kubota z Maxime Teixeirą. Mecz nie został na razie odwołany i rozpocznie się po spotkaniu deblowym (aktualnie jest tam połowa drugiego seta). 

18:30 Najlepsza francuska tenisistka była jedną nogą poza turniejem, ale zdołała wyjść z opresji:

 

18:23 Wojna nerwów na korcie centralnym dla Bartoli. Francuzka wykorzystała piątego meczbola (przy pierwszym popełniła podwójny błąd), wygrywając z Olgą Goworcową 7:6(8), 4:6, 7:5. Mecz trwał trzy godziny i 14 minut.

18:14 Dobre wieści dla kibiców rosyjskich tenisistów. Michaił Jużnyj wygrał z Pablo Andujarem 4:6, 6:4, 6:2, 6:3; a Nikołaj Dawydienko pokonał Florenta Serrę 6:3, 6:4, 7:5.

18:09 Powodem rezygnacji z dalszej gry Tomica był jednak ból w nodze. Australijczyk przyznał też na konferencji prasowej, że liczy na udany sezon na kortach trawiastych, a także, iż kocha swojego ojca :)

18:06 Goworcowa chyba się już nie pozbiera. Za moment Bartoli będzie serwować przy stanie 6:5.

18:03 Bartoli prowadziła 40-0, popełniła dwa podwójne błędy, ale kolejną piłkę zapisała na swoje konto. W trzecim secie meczu Francuzki z Goworcową jest 5:5.

17:59 Ogromne emocje na korcie centralnym. Olga Goworcowa nie wykorzystała dwóch meczboli w meczu z Marion Bartoli. Francuzka wywalczyła breaka i będzie serwować przy stanie 4:5 w trzecim secie.

17:45 Teraz piętnaście minut przerwy w naszej relacji. Wracamy do Was o godzinie 18!

17:44 Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wygrali w pierwszej rundzie Roland Garros z Janem Hajkiem oraz Radkiem Stepanekim 7:5, 6:3! W ostatnim gemie Polacy wybronili break point, a sami wykorzystali drugiego meczbola.

17:41 WAŻNE! Według niepotwierdzonych jeszcze informacji mecz Kubota z Teixerią został przełożony na jutro!

17:35 Na korcie numer numer siedem za chwilę rozpocznie się mecz deblowy (Marx i Mergea kontra Monfils oraz Ouanna). Po nich na ten obiekt wyjdą Łukasz Kubot i Maxime Teixeira.

17:33 Co się nie udało w czwartym gemie, udało się w szóstym. Polacy przełamali Hajka oraz Stepanka i prowadzą w drugim secie 4:2!

17:32 Federico Delbonis wygrał z Julienem Reisterem 6:7(2), 6:1, 6:0, 6:4.

17:30 Na korcie centralnym trwa trzeci set pojedynku Marion Bartoli z Olgą Goworcową. Białorusinka wygrała drugiego seta 6:4, a w trzeciej partii prowadzi 2:1. W Paryżu mocno wieje.

17:28 W bardzo długim gemie Polacy nie wykorzystali czterech break pointów i w ich meczu z Hajkiem oraz Stepankiem jest po 2 w drugim secie.

17:26 Niespodzianka na korcie numer 16! Dmitrij Turusnow wygrał z numerem 22 turnieju, Ołeksandrem Dołgopołowem 7:6(7), 6:4, 7:6(7).

17:24 W drugiej rundzie jest już również Jarosława Szwedowa, która wygrała z Coco Vandeweghe 6:0, 3:6, 6:2 oraz Jack Sock, który dosyć niespodziewanie pokonał Guillermo Garcię-Lopeza 6:2, 6:2, 7:5.

17:20 Jelena Janković wykorzystała trzeciego meczbola i wygrała z Danielą Hanutchovą 6:4, 7:6(8). Wcześniej to Słowaczka nie wykorzystała pięciu piłek setowych.

17:17 Lucas Pouille wygrał z Alexem Kuzniecowem 6:1, 7:6(2), 6:2. Francuz po raz trzeci w karierze zagra w drugiej rundzie Roland Garros. Jego kolejnym rywalem będzie Grigor Dimitrov.

17:15 Hantuchova obroniła meczbola z Janković i w tie breaku drugiego seta jest 6-6. Duże emocje! 

17:13 Na razie w drugim secie meczu Fyrstenberga i Matkowskiego z Hajkiem oraz Stepankiem obie pary pewnie utrzymują podanie.

17:09 W drugiej rundzie jest Tommy Haas. Rozstawiony z numerem 12 Niemiec wygrał z Guillaume Rufinem 7:6(4), 6:1, 6:3.

17:04 Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przełamali Czechów (do 15) i wygrywają pierwszego seta 7:5!

17:02 Krecz Bernarda Tomica! Australijczyk przegrywał z Victorem Hanescu 5:7, 6:7(8), 1:2, gdy zrezygnował z dalszej rywalizacji. Chyba chodzi o jakiś problem z prawą ręką (nadgarstkiem).

17:01 Zimną krwią imponuje Jelena Janković. Serbka od 0-40 wygrała pięć kolejnych punktów i w meczu z Hantuchovą doprowadziła do stanu 5:5. Łącznie Słowaczka nie wykorzystała już pięciu piłek setowych.

16:59 Fyrstenberg i Matkowski wyraźnie złapali wiatr w żagle. Polacy wygrywają swoje podanie do 15.

16:58 Hajek i Stepanek wybronili przy swoim podaniu setbola i doprowadzili do stanu po 5.

16:54 Daniela Hanutchova nie wykorzystała przy swoim podaniu dwóch setboli w meczu z Jeleną Janović i prowadzi już tylko 5:4 (przed przerwą było 5:2). Pierwszego seta tej konfrontacji wygrała Serbka 6:4. Polacy natomiast pewnie utrzymali swój serwis.

16:52 Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski odrabiają stratę przełamanian i w meczu z Czechami jest remis w pierwszym secie 4:4!

16:51 Ostatecznie Hanescu wygrał tie break z Tomiciem 10-8 i prowadzi już 2-0 w setach.

16:49 Polacy wybronili break point i wygrali siódmego gema. Bardzo zaciety tie break drugiego seta w meczu Tomica z Hanescu (na razie 8-8)

16:45 Hajek oraz Stepanek utrzymali podanie (do 30) i prowadzą 4:2.

16:44 Wznowiony został też już mecz polskich deblistów. Liczymy, że przerwa dobrze zrobiła Mariuszowi i Marcinowi. Na razie serwują Czesi przy prowadzeniu 3:2.

16:42 Dziś udało się jak dotąd rozegrać w pełnym wymiarze tylko cztery mecze. Samantha Stosur wygrała z Kimiko Date-Krumm 6:0, 6:2; Marina Duque-Marino w takim samym stosunku pokonała Karolinę Pliskovą; Grigor Dimitrov prowadził z Alejandro Fallą 6:4, 1:0, gdy Kolumbijczyk skreczował. Jako pierwsi miejsce w drugiej rundzie turnieju deblowego zapewnili sobie Aleander Peya oraz Bruno Soares.

16:38 Swój mecz wznawiają właśni Haas i Rufin. Niemiec prowadzi 7:6(4), 6:1, 1:1.

16:33 Na dwóch najważniejszych kortach trwają już rozgrzewki (Bartoli i Goworcowa oraz Haas i Rufin). Na pozostałych obiektach plandeki też juz zdjęte. Pytanie tylko czy aura pozwoli już na grę bez przeszkód w dzisiejszym dniu.

16:30 Jak widać trybuny kortu centralnego zapełniają się i już za moment wrócą na niego Marion Bartoli i Olga Goworcowa. 

 

16:23 Plandeki z kortów już zdjęte, wkrótce powinny zostać wznowione gry!

16:04 Ciągle pada, ale chmury jakby powoli się przejaśniały. My wracamy do Was za pół godzinie, a w międzyczasie zapraszamy do obszernego wywiadu z kapitanem reprezentacji daviscupowej - Radosławem Szymanikiem.

15:31 Wygląda na to, że znów trochę poczekam na wznowienie gier. Na chwilę obecną gry wstrzymane są do godziny 16. O tej też porze kolejny raport z Paryża.

 

15:21 Także mecz Polaków został na razie przerwany. Wszystko przez opady deszczu, czekamy na lepszą pogodę.

15:20 Tym razem Polacy nie dali się już przełamać. 3:2, ale ty rywale będą serwować.

15:19 Hajek i Stepanek serwują na razie bardzo dobrze. Czesi prowadzą już 3:1.

15:18 Niestety niektóre ze spotkań zostały już przerwane. Wszystko dlatego, że w stolicy Francji znów zaczyna padać.

15:15 Niestety dość szybko mamy przełamanie. W trzecim gemie Polacy nie utrzymali swojego serwisu i przegrywają 1:2.

15:14 A my zostawiamy Niemca i Francuza. Wszystko dlatego, że swój mecz deblowy rozpoczęli już Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

15:12 Dobra gra Haasa przynosi wymierne efekty. Niemiec po raz drugi przełamał rywala, a później szybko wygrał gema przy swoim serwisie, dzięki czemu w całym meczu prowadzi już 2-0.

15:06 Bartoli ma dziś cką przeprawę:

15:04 Przez chwilę Haas był blisko drugiego przełamania. Ostatecznie do niego nie doszło, ale to Niemiec prowadzi 3:1.

15:01 Bardzo długi set pada łupem Marion Bartoli. W tie breaku Francuzka wygrała z Olgą Goworcową 10-8.

14:59 Jack Sock jest coraz bliżej drugiej rundy. Amerykanin drugiego seta wygrał 6:2 i z Guillermo Garcią-Lopezem prowadzi już 2-0.

14:56 Zakończył się już mecz Samanthy Stosur z Kimiko Date-Krumm. Australijka oddała rywalce tylko dwa gemy, wygrywając 6:0, 6:2.

14:53 Zupełnie inaczej od pierwszej toczy się druga partia meczu Rufin - Haas. Niemiec szybko przełamał rywala i prowadzi 2:0.

14:51 Na korcie Philippe'a Chatriera grają Marion Bartoli i Olga Goworcowa. Trwa tie break pierwszego seta.

14:49 Nadspodziewanie szybko zakończył się mecz Grigora Dimitrova. Po pierwszym wygranym secie w drugim Bułgar prowadził 1:0, ale Alejandro Falla poddał mecz z powodu kontuzji.

14:48 Zakończył się pierwszy mecz dzisiejszego dnia. Mariana Duque-Marino pokonała Kristynę Pliskovą 6:2, 6:0.

14:46 Ostatecznie Haas triumfuje w tie breaku 7-4 i wygrał pierwszego seta z Guillaume Rufinem. Francuz z pewnością nie ma się jednak czego wstydzić.

14:43 W jednym z najciekawszych pojedynków kobiet Jelena Janković wygrała pierwszego seta z Danielą Hantuchovą 6:4.

14:42 Już 4-2 dla Haasa, Niemiec bardzo blisko wygranego seta.

14:41 Rufin miał przewagę mini breaka, ale Haas błyskawicznie to odrobił. Kolejne genialne zagranie Niemca - nieprawdopodobny return w samą linię. 2-2!

14:40 Ołeksandr Dołgopołow przegrał pierwszego seta z Dimitrijem Tursunovem. Rosjanin wygrał w tie breaku 9-7.

14:39 Znakomita, wręcz genialna wymiana w meczu Rufina z Haasem. Górą Niemiec, czas na tie breaka!

14:37 Łatwo nie ma też Grigor Dimitrov. Bułgar w pierwszym secie z Alejandro Fallą wygrał jednak 6:4.

14:34 Rufin prowadzi z Haasem 6:5 i wszystko wskazuje na to, że na korcie Suzanne Lenglen zobaczymy tie breaka.

14:32 Viktor Hanescu dość długo męczył się w pierwszym secie z Bernardem Tomiciem. W decydującym momencie przełamał jednak rywala i wygrał 7:5.

14:30 Jednym z najbardziej wyrównanych dzisiejszych meczów powinno być spotkanie Michaiła Jużnyja z Pablo Andujarem. W pierwszym secie to Hiszpan wygrał 6:4.

14:28 Mylić się zaczął także Francuz. W kluczowych momentach Rufin grał już jednak lepiej, wybronił break pointa i prowadzi 5:4.

14:25 Dość niespodziewanie 6:2 pierwszego seta wygrał Jack Sock. Amerykanin nie jest faworytem w starciu z Guillermo Garcią-Lopezem.

14:22 Mariana Duque-Marino, która w decydującej rundzie eliminacji pokonała Paulę Kanię, dobrze gra także w turnieju głównym. Kolumbijka wygrała pierwszego seta z Pliskovą 6:2.

14:21 U Haasa i Rufina wciąż bez przełamań. Niemiec stosunkowo często gra zbyt długie piłki, które lądują tuż za linią.

14:19 Podobnie wiedzie się Jarosławie Szwedowej. Ukrainka w pierwszy secie wygrała 6:0 z Coco Vandeweghe,

14:14 Najmniejszych problemów nie ma na razie Samantha Stosur. W pierwszym secie Australijka rozbiła Kimiko Date-Krumm 6:0.

14:12 Długi gem serwisowy Rufina, ale Francuz nie musiał nawet bronić break pointów. Na razie wciąż bez przełamań, reprezentant gospodarzy prowadzi 3:2.

14:02 Zdecydowanie wolimy, gdy plandeki z kortów Rolanda Garrosa są ściągane.

14:00 Również Niemiec wygrywa gema dość pewnie. Początek spotkania na wysokim poziomie, oby było tak dalej.

13:58 Rufin wygrał pierwszego gema bez straty punktu. Na razie myli się Haas.

13:56 Haas z Rufinem już rozpoczęli. Jako pierwszy serwuje Francuz.

13:55 Swoje mecze rozpoczęli już między innymi Grigor Dimitrov, Samantha Stosur i Marion Bartoli.

13:50 Jesteśmy jednak chwilę wcześniej. Wszystko dlatego, że deszcz w Paryżu ustał i rozpoczęły się już pierwsze pojedynki. My czekamy na rozpoczęcie spotkania Tommy'ego Haasa z Gillaume Rufinem. Właśnie tym meczem zajmiemy się w pierwszej kolejności.

13:20 Francuzi robią wszystko, aby umożliwić tenisistom grę. Niestety, z pogodą wygrać się nie da. Wciąż pada i nie zanosi się na to, aby szybko przestało. Wracamy w okolicach 14.

12:30 Jak podaje oficjalna strona turnieju, dzisiejsze spotkania na pewno nie rozpoczną się przed 13:15. Wracamy więc do Was za 45 minut z nadzieją, że tym razem będzie to powrót na dłużej.

12:00 Korty w Paryżu wyglądają na razie tak:

Ciągle pada, kolejny meldunek od nas za pół godziny.

11:35 Do południa w Paryżu na pewno nie będzie się działo nic szczególnego. My wracamy więc do Was o 12. Oby wówczas w stolicy Francji już nie padało.

11:31 Oprócz Łukasza Kubota swoje pojedynki stoczyć mają dzisiaj debliści - Fyrstenberg z Matkowskim i Janowicz z Bednarkiem. Z krótkimi zapowiedziami i pełnym planem gier na dzisiejszy dzień możecie zapoznać się tutaj.

11:28 Niespodzianek nie było natomiast w turnieju kobiet. Dalej grają w zasadzie wszystkie faworytki. Podsumowanie wczorajszego dnia dostępne jest pod tym linkiem.

11:22 Oficjalna strona internetowa paryskiego turnieju informuje, że dzisiejsze mecze na pewno nie rozpoczną się przed godziną 12.

11:18 Emocji w Paryżu z pewnością nie brakowało wczoraj. Największą niespodzianką dnia było odpadnięcie z turnieju Tomasa Berdycha. O tym i innych poniedziałkowych spotkaniach turnieju mężczyzn możecie przeczytać tutaj. 

11:13 Niestety, na rozpoczęcie gier przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W Paryżu miało padać i prognozy na razie się sprawdzają.

Komentarze
Tagi
's-Hertogenbosch 's-Hertogenbosch ATP 's-Hertogenbosch WTA . 40-Love Abbie Myers Abigail Spears Abu Dhabi Acapulco Acapulco ATP Acapulco WTA Ada Gorczyńska Ada Pietrzyńska Adam Chadaj Adam Kulig Adam Kwiatkowski Adam Majchrowicz Adam Majchrowicz. Adam Mlazga Adam Pavlasek Adam Romer Adi Shamasdin Adil Shamasdin Adreas Seppi Adrian Andrzejczuk Adrian Kowalski Adrian Mannarino Adrian Partl Adrian Sikora Adrian Ungur Adrianna Żórawska Adrien Bossel AFP Agata Barańska Agata Bieńkowska Agata Borgman Agata Jadwiga Bieńkowska Agata Świątek Agieszka Radwańska Agnelique Kerber Agnes Bukta Agnese Zucchini Agnieszak Radwańska Agnieszk Radwańska Agnieszka Radwańska Agri ITF Agustin Velotti Aisam Ul Haq Qureshi Aisam Ul-Haq Qureshi Aisam-Ul-Haq Quereshi Aisam-ul-Haq Qureshi Aix en Provence CH Ajla Tomljanović Akgul Amanmuradova Akgul Amanmuradowa Akira Santillan Akko ITF Alaksander Bury Alaksandra Sasnowicz Albano Olivetti Albert Costa Albert Montanes Albert Ramos Albert Ramos Vinolas Albert Ramos-Vinolas Alberta Brianti Alberto Brizzi Alberto Giraudo Alberto Ramos Aldin Setkić Alejandro Falla Alejandro Gonzalez Aleks Bolt Aleksadnra Krunić Aleksandar Vukić Aleksander Bublik Aleksander Bury Aleksander Kudriawcew Aleksander Pawlicki Aleksander Vukic Aleksander Zverev Aleksandr Kudriawcew Aleksandr Niedowiesow Aleksandr Niedwoeisow Aleksandra Buchla Aleksandra Buczyńska Aleksandra Krunić Aleksandra Kulesza Aleksandra Kusz Aleksandra Panowa Aleksandra Rojek Aleksandra Rosolska Aleksandra Wierzbowska Aleksandra Wozniak Aleksandra Zawadzka Aleksandre Metreveli Aleksiej Popyrin Aleksiej Watutin Alessandro Giannessi Alex Bogomołow Jr Alex Bolt Alex Corretja Alex De Minaur Alex Kuznetsov Alex Kuzniecow Alex Molcan Alexa Glatch Alexa Guarachi Alexadra Dulgheru Alexander Kudriawcew Alexander Lazov Alexander Peya Alexander Sarkissian Alexander Satschko Alexander Waske Alexander Zverev AlexanderZverev Alexandra Cadantu Alexandra Dulgheru Alexandra Krunic Alexandra Mueller Alexandra Panowa Alexandra Stevenson Alexei Popyrin Aliaksander Bury Aliaksandra Sasnowicz Alicha Rosolska Alicia Molik Alicja Rosolak Alicja Rosolska Alicja Sierzputowska Alijaż Bedene Alisa Klejbanowa Alison Riske Alison van Uytvacnk Alison Van Uytvanck Alize Cornet Alize Cornt Alize Lim Alja Tomljanović Aljaksandra Sasnowicz Aljaz Bedene Allie Kiick Almaty CH Alphen Alphen CH Alphen ITF Altenkirchen ITF Amanda Anisimova Amanda Asinimova Amandine Hesse Amatorskie Mistrzostwa Wielkopolski Amelie Mauresmo Amer Delić Amica Amir Weintraub Amos Mansdorf Amra Sadikovic An-Sophie Mestach Ana Bogdan Ana Ivanović Ana Ivnović Ana Konjuh Ana Tatiszwili Ana Vrljić Anabel Medina Anabel Medina Garrigues Anais Laurendon Anasstazja Pawluczenkowa Anastaja Pawluczenkowa Anastasia Pavlyuchenkova Anastasia Rodionova Anastasija Seastowa Anastasija Sevastovą Anastasija Sewastoa Anastasija Sewastowa Anastazja Jakimowa Anastazja Myskina Anastazja Myszkina Anastazja Pawliuczenkowa Anastazja Pawluczenkova Anastazja Pawluczenkowa Anastazja Piwowarowa Anastazja Potapowa Anastazja Rodionova Anastazja Rodionowa Anastazja Sewastowa Anastazja Soszyna Anastazja Szoszyna Anatolij Glebow Anders Seppi Andrada Surdeanu Andre Agassi Andre Begemann Andre Sa Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboli Andrea Gamiz Andrea Hlavackova Andrea Hlavaczkova Andrea Klepać Andrea Mitu Andrea Petkokvic Andrea Petkovic Andrea Sa AndreaPetkovic Andreas Beck Andreas Haider Maurer Andreas Haider-Maurer Andreas Molteni Andreas Seppi Andreas Seppo Andreas Siljestrom Andreas-Haider Mauer Andreassa Seppi Andreea Mitu Andrej Kapaś Andrej Martin Andrej Rublow Andreja Klepac Andres Molteni Andres Torres Andrew Whittington Andrezieux-Boutheon ITF Andria CH Andria Challenger Andriej Gołubiew Andriej Kapaś Andriej Kuzniecow Andriej Rublew Andriej Rublow Andrieja Klepać Andrzej Fąfara Andrzej Supron Andy Murray Andy Ram Andy Roddick Andżelika Kerber Anelique Kerber Anett Anett Kontaveit Anette Kontaveit Angelique Keber Angelique Kerber Angelque Kerber Ania Hertel Ankara ITF Ankita Raina Anna Blinkowa Anna Czakwetadze Anna Danilina Anna Hertel Anna Kalinskaja Anna Karolina Schmiedlova Anna Korzeniak Anna Niemiec Anna Schmiedlova Anna Smith Anna Smitth Anna Tatishili Anna Tatishvili Anna Tatiszwili Anna Zaja Anna-Giulia Remondina Anna-Lena Friedsam Anna-Lena Friedsman Anna-Lena Groenefeld Anne Keothavong Anne Schaefer Annicka Beck Annie Miller Annika Beck Anning CH Anstasia Rodionova Antalya ATP Antalya ITF Ante Pavić Antoine Cornut Chauvinc Anton Zajcew Antoni Cichy Antonia Lottner Antonio Sancić Antonio Veić Antwerpia ATP Antwerpia WTA Anvit Bendre AO Aoran Wang Arantxa Parra Santonja Arantxa Parra-Santonja Arantxa Rus Arantxa Sanchez-Vicario Aravane Rezai Argentyna-Serbia Arina Rodionova Arina Rodionowa Arina Sabalenka Arina Sabałenka Arkadiusz Kocyła Arkadiusz Kocyłka Arnau Brugues-Davi Arnaud Clement Arnold Kokulewski Artem Sitak Artem Smirnov Artem Smirnow Arthue de Greef Arthur De Greef Artur Bochenek Artur Rolak Artur St. Rolak Aryna Sabalenka Aryna Sabałenka Ash Barty Ashleigh Barty Ashley Fisher Asia Muhammad Asia Muhammed Astana CH Astana ITF ATAS Atilla Balazs Atlanta ATP ATP ATP Budapeszt ATP Challenger Tour ATP Challenger Tour Finals ATP Championships ATP Estoril ATP Finals ATP Indian Wells ATP Madryt ATP Marrakesz ATP Masters 1000 ATP Miami ATP Monachium ATP Monte Carlo ATP Rio de Janeiro ATP Rzym ATP World Tour Final ATP World Tour Finals ATP World Tour Masters Attila Balazs Auckland ATP Auckland WTA Austalian Open WTA Austin Krajicek Australia Australia Open ATP Australian Open Australian Open ATP Australian Open mikst Australian Open WTA Axel Michon Ayla Aksu Ayumi Morita Ałmaty CH Ałmaty ITF Ałła Kudriawcewa Baba Cup Babolat Babolat Chroma Tour Babolat ITF Seniors Bad Gastein Bad Gastein WTA Baku WTA Bali WTA Bangkok ATP Banja Luka Ch Barba Haas Barbara Haas Barbara Jordan Barbara Shett Barbara Sobaszkiewicz Barbora Krejcikova Barbora Krejczikova Barbora Stefkova Barbora Strycova Barbora Zahlavova Strycova Barbora Zahlavova-Strycova Barbroa Krejcikova Barcelona ATP Barcelona WTA Barclona ATP Barnstaple ITF Bartosz Andrzejczuk Bartosz Halubiec Bartosz Wojnar Bartosz Łosiak Basak Eraydin Bastad ATP Bastad CH Bastad ITF Bastad WTA Bastian Schweinsteiger Bastian Trinker Bath CH Bath ITF Bazylea ATP Beach Tennis Beata Światłoń Beatriz Hadda Maia Beatriz Haddad Maia Behtanie Mattek-Sands Beinda Bencic Belgia Belgrad ATP Belina Bencic Belinda Bencic Belinda Benic Bella Cup Ben McLachlan Ben Mitchell Beniamin Budziak Benicarlo ITF Benjamin Becker Benjamin Lock Benjamin Mitchell Benoi Paire Benoir Paire Benoit Paire Benoit Parie Bergamo CH Bergamo ITF Bernard Tomic Bernarda Para Bernarda Pera Bethanie Mattek Bethanie Mattek-Sands Bianca Andreescu Biancu Andreescu Biarritz ITF Białoruś Bibiane Schoofs Biel WTA Bill Gates Bill Tilden Billie Jean King Birmingham WTA Bjoern Borg Bjorn Borg Bjorn Fratangelo Bjorn Phau Bjorna Fratangelo Blaz Kavcic Blaz Kavicic Blaz Rola Blumenau CH BNP Paribas Open BNP Paribas Tomaszewski Cup Bob Bryan Bobby Reynolds Bogdan Dzudzewicz Bogna Nowacka Bogna Nowicka Bogota ATP Bogota WTA Bohdan Tomaszewski Bojana Bobusic Bojana Jovanovski Bordeaux Ch Boris Becker Boris Pashanski Borna Corić Borna Czorić Borona Coric Borys Zgoła Bośnia i Hercegowina-Polsa Bośnia i Hercegowina-Polska Boy Westerhof Brad Gilbert Bradley Mousley Brasov CH Bratysława Ch Bratysława ITF Brayden Schnur Brescia CH Brescia Challenger Brescia ITF Brest CH Brian Baker Brisbane ATP Brisbane International Brisbane WTA Bruksela WTA Bruno Soares Brunszwik CH Brunszwik ITF Bucha ITF Budapeszt ATP Budapeszt Ch Budapeszt Challenger Budapeszt ITF Budapeszt WTA Buenos Aires ATP Bukaresz WTA Bukareszt ATP Bukareszt ITF Bukareszt WTA Bukfurdo ITF bukmacherskieonline.pl Burnie ITF Bydgoszcz ITF Bytom ITF Błażej Koniuesz Błażej Koniusz Caarla Suarez Navarro Caga Buyukakcay Cagla Buyukakcay Cagnes-Sur-Mer Cagnes-Sur-Mer ITF Cairns ITF Cali WTA Calire Feuerstein Cameron Norrie Camiila Giorgi Camila Giorgi Cara Black Carin Witthoeft Carina Witthoeft Carla Saurez Navarro Carla Suaraz Navarro Carla Suarez Navaroo Carla Suarez Navarro Carla Suarez-Navarro Carlo Berlocq Carlos Berlocq Carlos Moya Carlos Taberner Carlsbad WTA Carol Zhao Carolina Garcia Carolina Wozniacki Caroline Delehide Caroline Dolehide Caroline Garcia Caroline Woznacki Caroline Wozniacki Caroline Wozniaki Carson Branstine Carsten Arriens Casablanca ATP Casablanca CH Casablanca ITF Casareta ITF Casblanca ATP Casblanca ITF Casey Dellacqua Casey Dellacque Casey Dellacquea Casper Ruud Cassper Ruud Catalina Castano Catalina Pella Catherina Bellis Catherine Bellis Cały ten tenis Cederik-Marcel Stebe Cedric Pioline Cedrik-Marcel Stebe Cezary Walkusz Challenger ATP Challenger Bratysława Challenger Indian Wells Challenger Pune Challenger Saint-Brieuc Championships WTA Chan Hao-Ching Chan Yung-Jan Chanel Simmonds Chanelle Scheepers Chanelle Sheepers Chang Kai-Chen Changwon ITF Chantal Skamlova Charelston WTA Charleston ITF Charleston WTA Charlottesville ITF Charlston ITF Chen Liang Chengdu ATP Chennai ATP Chennai WTA Chennei ATP Cherbourg CH Chia-Jung Chuang Chiaki Okadaue Chiasso ITF Chinami Ogi Ching-Wen Hsu Ching-Wen Hus Chirstina McHale Chorwacja Chris Evert Chris Guccione Christian Garin Christian Harrison Christina McHale Christophe Rochus Christopher Kas Chrstina McHale CiCi Bellis Cinacinnati WTA Cincinnati ATP Cincinnati WTA Cindy Burger Civitavecchia ITF Claire Feuerstein Claire Liu Clement Geens Clermont-Ferrand ITF Cluj ITF Coco Vandeeghe Coco Vandeweghe Coco Vandewghe Coco Vandweghe Colin Ebelthite Colin Fleming Como CH Conchita Martinez Conny Perrin Constance Sibille Constant Lestienne Contrexeville ITF Cordenons CH Corentin Moutet Corinna Dentoni Cornelia Lister Craig Boynton Craiova ITF Cristiano Ronaldo Cristina Dinu Croissy-Beabourg ITF Croissy-Beaubourg ITF Crossminton CRS Cwetana Pironkova Cwetana Pironkow Cwetana Pironkowa Cwietłana Pironkova Cwietłana Pironkowa Czechy Czerkasy ITF czwartek wspomnień Daegu ITF Dajana Jastremska Dalila Jakupović dallas wta Dalma Galfi Damian Okrutny Damir Dzumhur Danai Udomchoke Dani Vallverdu Danie Nestor Daniel Brands Daniel Evans Daniel Garza Daniel Gimeno-Traver Daniel Gomeno-Traver Daniel Koellerer Daniel Kossek Daniel Masur Daniel Michalski Daniel Munoz de la Nava Daniel Munoz-De La Nava Daniel Munzo-Da La Nava Daniel Nestor Daniel Young Daniel-Gimeno Traver Daniela Hantuchova Daniela Hantuchova' Daniela Hantuchowa Daniela Hanutuchova Daniela Seguel Daniela Vismane Daniele Bracciali Daniele Braccialli Danielle Collins Danielle Rose Collins Daniil Medvedev Daniil Medwiediew Daniil Miedwiediew Danił Miedwiediew Danka Kovinić Danka Kovnić Dannego Thomas Daria Dakastkina Daria Gavrilova Daria Gawriowa Daria Gawriłowa Daria Jurak Daria Kasatina Daria Kasatkina Daria Kuczer Daria Lebeszewa Daria Mironowa Darija Jurak Dariusz Lipka Darja Kasatkina Darmi Dzuhmhur Darmi Dzumhur Darren Cahill Darya Kasatkina Daun Ying-Ying David Ferrer David Ferrero David Ferrrer David Goffin David Guez David Hall David Kotyza David Marrero David Nalbandian David Pel David Skoch David Taylor David Vega Hernandez Davida Ferrer Davis Cup Dawid Celt Dawid Olejniczak Dawid Taczała DBS Singapore Slammers Delray Beach Delray Beach ATP Demi Schuurs Den Bosch WTA Denis Gremelmayr Denis Istomin Denis Kudla Denis Mołczanow Denis Shapovalov Denis Szapowałow Denisa Allertova Deniz Khazaniuk Dennis Novak Dennis Novikov Dennisa Allertova Denys Mołczanow Destanee Aiava Di Wu Dia Ewtimowa Diana Jastremska Diana Marcinkevica Diana Sumova Dick Norman Diego Maradona Diego Schwartzman Diego Sebastian Schwartzman Diego Sebastian Schwartzman]Ołehsandr Niedowiesow Diego Sebastian Schwarzman Dieta Dimitar Kuzmanow Dimitrij Tursunow Dinah Pfizenmaier Dinah Pfizenmeier Dinara Safina Dino Marcan Dino Marcana Divij Sharan Divija Sharan Divija Sharana Dmitrij Popko Dmitrij Tursunow Dmitrij Turusnow Dnaiel Gimeno-Traver Dnił Miedwiediew Do Dobrich ITF Doha ATP Doha ITF Doha WTA Dominia Cibulkova Dominic Inglot Dominic Thiem Dominik Hrbaty Dominik Inglot Dominik Meffert Dominik Meffter Dominik Nazurek Dominik Robert Śliwiński Dominik Thiem Dominika Cibukova Dominika Cibulkova Dominika Cibulkvoa Dominika Paczena Dominka Cibulkova Domnic Thiem Donal Young Donald Young Donieck ITF Donna Vekić doping Dorian King Dorota Szczygielska Doroteja Erić Dovak Djoković Droga do Pekao Duabj ATP Duan Ying-Ying Dubaj ATP Dubaj ITF Dubaj WTA Duck Hee Lee Duckhee Lee Dudi Sela Dusan Lajović Dusan Lojda Dusseldorf ATP Dustin Brown Dustin Brwon Dzamir Dżumhur Dzieciaki do Rakiet Eastbourn ATP Eastbourn WTA Eastbourne ATP Eastbourne WTA Eastoburne WTA Eckental CH Ecuador Open Eddie Herr International Edina Gallovits-Hall Edouar Roger-Vasselin Edouard Roger-Vasselin Edouardo Roger-Vasselin Edourad Roger-Vasselin Edourd Roger-Vasselin Eduardo Roger-Vasselin Eduardo Schwank Edward Corrie Ege Tomey Eilat ITF Ekaterina Gorgodze El Kantaoui ITF Elena Baltacha Elena Bogdan Elena-Gabriela Ruse Eleni Daniilidou Elias Ymer Elica Kostowa Elina Svitolina Elina Switolina Elisa Mertens Elise Mertens Elitsa Kostova Elizaweta Kuliczkowa Ellen Allgurin Ellen Perez Elżbieta Iwaniuk Emil Kubicz Emiliana Arango Emma Zakordoniec Emma Zakrodniec Employers' Cup Enel Equeurdreville ITF Eri Hozumi Eric Butorac Eric Quingley Erik Crepaldi Erika Sema Erika Takao Ernerst Gulbis Ernest Gulbis Ernesto Escobedo Ernests Gublis Ernests Gulbis Erva Hrdinova Estelle Cascino Estonia Estoril ATP Estoril WTA Estrella Cabeza Candela Estrella Cabeza-Candela Eugenie Bouchard Eugenie Bouhcard Eugnie Bouchard Eurobuild CEE European Summer Cups Eurosport Eva Birnerova Eva Hrdinova Evan King Ewa Duda Ewgenij Donskoj Fabio Fognini Fabrice Martin Fabrice Muamba Fabrice Santoro Facebook Facudno Bagnis Facundo Arguello Facundo Bagnis Fanny Stolar Fanny Stollar Farrukh Dustow Fed Cup FedCup Federico Delbonis Federico Gaio Felicano Lopez Feliciano Lopez Felicianoo Lopez Felix Auger - Aliassim Felix Auger-Aliassime Fenando Verdasco Fergana CH Fernando Gonzalez Fernando Vedasco Fernando Veradsco Fernando Verdasco Fernando VerdascoIvo Karlović Fez WTA Fili Dawidienko Filip Ambroży Filip Horansky Filip Kolasiński Filip Kraijnović Filip Krajinović Filip Peliwo Filip Pieczonka Filip Plewiński Filip Polasek Filip Rams Filippo Volandri Finały WTA Fiona Ferro Fioona Ferro Flavia Pennetta Flavio Cipolla Floren Serra Florencja ITF Florent Serra Florian Mayer Florianapolis WTA Florianopolis WTA Florin Mergea Fobio Fognini Frances Tiafoe Francesca Schaivone Francesca Schiavone Francescha Schiavone Francesco Totti Francis Tiafoe Francja Franco Skugor Francoise Abanda Francuska Federacja Tenisowa Franes Tiafoe Frank Dancevic Frank Moser Frank Skugor Franko Skugor Frantisek Cermak Frederico Delbonis Frederico Gil Frederik Nielsen French Open g Gabine Muguruza Gabrela Dabrowski Gabrial Dabrowski Gabriel Moraru Gabriela Ce Gabriela Dabrowska Gabriela Dabrowski Gael Monfils Galeria Sław Tenisa Galina Woskobojewa Garbina Muguruza Garbine Muguroza Garbine Muguruza Garbine Muguruza Blanco Garbinie Muguruza Garine Muguruza Gastao Elias Gataad ATP Genewa ATP Genewa CH Genua CH Geoffrey Blancaneaux George Harris Gerald Melzer Gerard Granollers-Pujol Gerard Melzer Germain Gigounon Gero Kretschmer Getxo ITF Ghita Benhadi Gianni Mina Gibril Diarra Gigor Dimitrov Gille Muller Gilles de Gouy Gilles Muller Gilles Simion Gilles Simon Gimcheon CH Gimcheon ITF Gioia Barberi Gioia Barbieri Girgor Dimitrov Girgor Dimitrow Gisela Dulko Giulio Di Meo Glasgow CH Gleb Sakharov Gloria Lang Go Soeda Goncalo Oliveira Goran Ivanisecić Goran Ivanisević Goran Ivansević Goran Ivenisević Gra o bilety Grace Min Grado ITF Grali Polacy Granby Grand Prix Piaseczna Grand Prix Szkoły Tenisa Net Grand Prix Warszawy Amatorek Greg Jones Greg Zemlja Grega Zemlja Grenoble ITF Greta Arn Grigor Dimitov Grigor Dimitro Grigor Dimitrov Grigor Dimitrow Grigor Dmitrow Grigror Dimitrov Grigror Dimitrow Gry Grzegorz Biliński Grzegorz Panfil Grzegorz Panil Grzegorz Wójcik Gstaad ATP Gstaad WTA Guadalajara CH Guayaquil CH Gudio Pella Guido Andreozzi Guido Pella Guillaume Rufin Guilleremo Garcia-Lopez Guillermo Duran Guillermo Garcia-Lopez Guillermo-Garcia Lopez Gustavo Kuerten Guy Forget Gyor ITF Halle ATP Hamamatsu ITF Hamburg ATP Hammamet ITF Han Xinjun Han Xinyun Hao Ching Chan Hao Zhang Hao-Ching Chan Hao-Ching Chang Harmony Tan Harriet Dart Head Heather Watson Heather Watson Peng Shuai Hechingen ITF Heilbronn CH Helen Wils Helene Pelletier Helsinki CH Henri Kontinen Henri Laaksonen Henri Leconte Heraklion ITF Heyon Chung Hiroki Moriya Hiroko Kuwata Hiszpania Hiszpania-Polska Hobart ATP Hobart International Hobart WTA Holandia Hong Kong WTA Hongkong WTA Honkong WTA Hopman Cup Horacio Zeballos Horia Tecau Houston ATP Hsie Su-Wei Hsieh Su-Wei Hsien-Yin Peng Hua Hin Huber Hurkacz Hubert Hurkach Hubert Hurkacz Hubert Parchomiuk Hubrt Hurkacz Hugo Nys Hyeon Chung Hyeong Chung Iga Odrzywołek Iga Świąteek Iga Świątek Igo Sijsling Igor Andriejew Igor Bujdo Igor Kunicyn Igor Sijsling Igor Zelenay Igrzyska Olimpijskie Igrzyska Olimpijskie ATP Igrzyska olimpijskie mężczyzn Igrzyska Olimpijskie WTA Ilia Marczenko Ilie Nastase Ilija Bozoljac Ilija Iwaszka Ilija Marczenko Ilja Bozoljać Ilja Iwaszka Ilja Marczenko Ilkey ITF Ilkley CH Ilkley ITF Illya Marchenko Indian Weels ATP Indian Wells Indian Wells 125 Indian Wells ATP Indian Wells WTA Indy de Vroome Ines Ferrer Suarez Ines Ferrer-Suarez Inigo Cervantes Intenational Premier Tennis League International Premier Tennis League Ioana Diana Pietroiu Ioana Raluca Olaru Ipek Oz Ipek Soylu Ipswich ITF IPTL Irapuato ITF Irena Pavlovic Irina Begu Irina Buriaczok Irina Burjaczok Irina Camelia Begu Irina Camelia-Begu Irina Chromaczewa Irina Chromaczowa Irina Falconi Irina Kromaczewa Irina-Caemlia Begu Irina-Camela Begu Irina-Camelia Bego Irina-Camelia Begu Irving CH Iryna Bermond Ismaning CH Istambuł WTA ITF ITF Charleston ITF GRANBY ITF Koszalin ITF Maribor ITF Seniors ITF Shenzhen ITF Wisła Ivan Dodgi Ivan Dodig Ivan Lendl Ivan Ljubicić Ivan Navarro Ivan Nedelko Ivana Jorović Iveta Benesova Iveta Jorovic Iveta Melzer Ivo Karlović Ivo Minar Iwan Nedelko Iwan Siergiejew Iwona Kuczyńska IX Memoriał Ani Dolińskiej Iza Nikolenko Izabela Kunat Izabela Szinikowa Izmir ITF J-23 nadaje z SW19 Jaak Poldma Jablonec nad Nysą ITF Jacek Kseń Jacek Muzolf Jack Duckworth Jack Sock Jackson ITF Jacqueline Cako Jade Lewis Jadwiga Jędrzejowska jaguar Jaimee Fourlis Jak Cudnie Gra Południe Jakterina Makarowa Jakub Dybała Jakub Faryniarz Jakub Grzegorczyk Jakub Kozioł James Blake James Cerretani James Duckworth James Ward Jamie Delgado Jamie Hampton Jamie Loeb Jamie Murray Jamies Ward Jan Jan Gałka Jan Hajek Jan Hernych Jan Kodes Jan Kuncik Jan Mertl Jan Metrl Jan Minar Jan Satral Jan Zasada Jan Zieiński Jan Zieliński Jan-Lennard Struff Jana Cepalova Jana Cepelova Jana Czepelova Jana Fett Jana Novotna Janette Husarova Janette Huzarova Janko Tipsarević Janko Tipsarević Janowicz - konferencja prasowa Jans-Ignacik Jared Donaldson Jarem Donaldson Jarkko Nieminen Jarmila Gajdosova Jarmila Gajdosowa Jarmila Wolfe Jaroslav Pospisil Jarosław K. Kowal Jarosław Kuźniar Jarosława Szwedowa Jarosława Szwiedowa Jarosłowa Szwiedowa Jasmin Woehr Jasmine Paoline Jasmine Paolini Jason Jung Jason Kubler Jaume Munar Javier Marti Jean Julien Rojer Jean-Julien Rojer Jean-Julier Rojer Jekataria Makarowa Jekatarina Byczkowa Jekatarina Iwanowa Jekatarina Makarowa Jekatarina Makrowa Jekaterina Aleksandrowa Jekaterina Alexandrowa Jekaterina Maarowa Jekaterina Makaraowa Jekaterina Makarowa Jekterina Makarowa Jelena Bowina Jelena Dementiewa Jelena Diemientiewa Jelena Dokic Jelena Dżoković Jelena Janković Jelena Janovic Jelena Makarowa Jelena Ostapenko Jelena Ostapienko Jelena Ristić Jelena Rybakina Jelena Wesnina Jelena Wiesnina Jeliawieta Kuliczkowa Jelina Switolina Jelizaweta Kuliczkowa Jelizawieta Kuliczkowa Jelizzawieta Kuliczkowa Jennifer Brady Jennifer Capriati Jennifer Elie Jerem Chardy Jeremy Bates Jeremy Chardy Jerome Golmard Jerome Inzerillo Jerzy Janowicz Jerzyk Cup Jesse Huta Galung Jesse Huta Galunga Jesse Huta-Galung Jesse Levine Jessica Moore Jessica Pegula Jessika Ponchet Jewgienia Rodina Jewgienie Rodina Jewgienij Donskoj Jewgienij Kafelnikow Jewgienij Koroliew Jewgienija Rodina Jie Zheng Jiiri Vesely Jil Teichmann Jill Craybas Jim Courier Jimmy Connors Jimmy Wang Jing-Jing Lu Jiri Vesely Jiry Vesely Jirzi Vesely Jo Wilfried Tsonga Jo-Wiflried Tsonga Jo-Wifried Tsonga Jo-Wilfired Tsonga Jo-Wilfried Tsonga Jo-WilfriedTsonga Jo-Wilifried Tsonga Jo-Wilried Tsonga Joachim Johansson Joahanna Larsson Joanna Dobrowolska Joanna Konta Joanna Skrzypczyńska Joanna Zawadzka Joao Domingues Joao Monteiro Joao Sousa Joao Souza Johan Brunstrom Johan Cruyff Johana Konta Johana Larsson Johann Brunstrom Johanna Konta Johanna Larsson Johannesburg Ch Johannesburg ITF Johans Brunstrom John Peers John Barrett John Inser John Insner John Isner John McEnroe John Millman John Millmans John Milman John Patrick Smith John Peers John-Patrick Smith Johny Isner Jokohama CH Jolanta Szymanek-Deresz Jolecyn Rae Jon Peers Jonas Bjorkman Jonathan Dasnieres De Veigy Jonathan Erlich Jonathan Eysseric Jonathan Marray Jonathan Marrey Jordan Thompson Joris De Loore Jose Chceca-Calvo Jose Hernandez-Fernandez Joshua Milton Josselin Ouanna Joue-Les-Tours ITF Jovana Jaksić Jozef Kovalik Juan Carlo Ferrero Juan Carlos Ferrero Juan Ignacio Chela Juan Ignacio Londero Juan Martin del Poto Juan Martin Del Potro Juan Monaco Juan Sebastian Cabal Juan Sebastian Cabala Juan-Julien Rojer Juan-Sebastian Cabal Judy Murray Julia Bejgelzimer Julia Bejgelzmier Julia Boserup Julia Cohen Julia Glushko Julia Goeges Julia Goerges Julia Grabher Julia Oczachowska Julia Przybylska Julia Putincew Julia Putincewa Julia Sokołowskaja Julian Knowle Julian Radon Julian Reister Julian Turosieński Julie Coin Julien Benetteau Julien Benneteau Julien Bennteau Julien Cagnina Julio Peralta Junri Namigata Jurabeck Karimow Juraj Masar Jurgen Melzer Jurgen Zopp Jurmala ITF Justin Henin Justine Henin Justine Henin-Hardine Justyna Jegiołka Justyna Jeigołka Justyna Pająk K-SWISS Kacper Lemiesz Kacper Piekarski Kacper Żuk Kacper Żyk Kai-Chen Chang Kaia Kanepi Kaja Juvan Kami Majchrzak Kamil Capkovic Kamil Gajewski Kamil Kaleta Kamil Majchrzak Kamil Majcrzhak Kamila Majchrzak Kamila Nowak Kanada ATP Kanada WTA Kanton WTA Kaohsiung WTA Karan Czaczanow Karen Chaczano Karen Chaczanow Karen Czaczanow Karen Czacznow Karen Kaczanow Karen Karczanow Karien Chaczanow Karin Knapp Karina Błaś Karina Knapp Karl Meiler Karol Beck Karol Drzewicki Karol Drzewiecki Karol Duś Karol Gajewski Karol Krawczyński Karol Paluch Karolina Jaśkiewicz Karolina Kliskova Karolina Lisiecka Karolina Pliskova Karolina Pliszkova Karolina Silwanowicz Karolina Śnita Karolina Sprem Karolina Stuchla Karolina Szmit Karolina Wiśniewska Kasandra Kozub Kassel ITF Katalin Marosi Katarina Bondarenko Katarina Srebotnik Katarina Zawacka Kataryna Bondarenko Katarzyna Kaleta Katarzyna Kawa Katarzyna Kubicz Katarzyna Piter Katarzyna Pitter Katarzyna Pyka Katarzyna Witwicka Katarzyna Wysoczańska Katarzyna Wysoczyńska Katerina Bondarenko Katerina Kozłowa Katerina Sianikova Katerina Siniakova Katerina Siniakowa Katerina Srebotnik Katerina Stewart Katerine Ahn Kateryna Bondarenko Kateryna Bondarrenko Kateryna Bondrenko Kateryna Kozłowa Katerzina Siniakova Katharina Lehnert Kathinka Von Deichmann Katie Boulter Katinka Von Deichmann Katowice Open Katowice WTA Katrzyna Piter Kayla Day Kazachstan Kazań Ch Kazań ITF Kei Nishikori Kei Nishiori Kei Nishkori Kei Nisihkori Kei Nsihikori Ken Flach Ken Meyerson Ken Skupski Kenny De Schepper Kevin Anderson Kevin King Kia Amateur Australian Open Kiki Bertens Kim Clijsters Kim Sears Kimiko Date-Krumm Kimmer Coppejans Kioto Ch Kirsten Filipkens Kirsten Flipkens Kirstina Mladenovic Kistina Mladenovic Kitzbuhel ATP Kitzbuhel WTA Kiztbuhel ATP Klara Koukalova Klara Silka Klara Siłka Klara Zakopalova Klasy tenisowe Klaudia Jans-Ignacik Klaudia Jans-Ignaick Klaudia Wira Klaudia Wybudowska Klausia Jans-Ignacik Kllaudia Jans-Ignacik Klosters JME Klosters MEJ Kobe CH Koblencja CH Koksijde ITF Koncertowe Miksty Konferencja Psychologii Sportu Konkurs Konrad Fryze Konrad Słowik Konstantin Krawczuk Kontaveit Konzum Croatia Open Kooyong Classic Kopenhaga WTA Koszalin ITF Koszyce CH Kreuzlingen ITF Krisitina Mladenovic Kristen Flipkens Kristie Ahn Kristin Flipkens Kristina Barrois Kristina Flipkens Kristina Kucova Kristina Mladenovic Kristina Pliszkova Kristina Schmiedlova Kristina Siniakova Kristinehamn ITF Kristna Kucova Kristyna Pliskova Kristyna Pliszkova Kristyna Pliszkowa Krystian Pfeiffer Krzysztof Guzowski Krzysztof Rawa Ksawery Pociej Ksenia Palkina Ksenia Pierwak Kuala Lumpur Kuala Lumpur ATP Kuala Lumpur WTA Kubot Kids Cup Kule Edmun Kurs RPT Kurume ITF Kurumi Nara Kveta Peschke Kyle Edmund Kyoto CH La Marsa ITF Laca Margaroli Lamine Ouahab Lamine Quahab Landisville ITF Lara Arraubarrena Lara Arruabarena Lara Arruabarrena Lara Arruabarrena-Vecino Lara Arrubarrena Lara Michel Lara Siegemund Las Vegas ITF Laslo Djere Latisha Chan Laura Pous Tio Laura Pous-Tio Laura Robson Laura Schaeder Laura Siegemund Laura Siegemung Laura Thorpe Laure Siegemund Lauren Davis Laurent Lokoli Laurynas Grigelis Laver Cup Le Gosier CH Leander Paes Leanders Paes Legia Legnica ITF Leimen ITF Lena Litvak Lenka Kuncikova Lenka Wienerova Leon CH Leonard Mayer Leonardo Mayer Lesia Curenko Lesia Tsurenko Lesley Kerkhove Leszek Kozielski Leszek Malinowski Leszek Mirecki Li Na Liam Broady Liberec CH Libor Salaba Lidzia Marazowa Lidzija Marozowa Liezel Huber Liga Dekmeijere Lima Ch Limoges Limoges ITF Limoges WTA Lin Zhu Lindsay Davenport Lindsay Lee-Waters Ling Zhang Linz WTA Lisa Raymond Lisa Sabino Lisa-Maria Moser Livesports Lizbona CH Lizbona ITF Lizette Cabera Lleyton Hewitt Lleytona Hewitt Lois Goodman Londyn ATP Longines Longines Future Tennis Aces Lorenzo Giustino Lorenzo Sonego Los Angeles ATP Lotos Louis Dończyk Louisa Chirico Louise Chirico Lourdes Dominguez Lino Lourdes Dominguez-Lino Lovro Zovko Luca Vani Luca Vanni Lucas Lacko Lucas Pouille Lucas Rosol Lucia Cervera-Vazquez Lucie Hlavaczkova Lucie Hradecka Lucie Safarova Lucie Safarowa Lucie Safarzova Lucie Szaarzova Lucie Szafarzova Ludmiła Kiczenok Luecie Szafarzova Lugano WTA Lukas Dlouhy Lukas Lacko Lukas Rosol Lukasz Dlouhy Lukasz Rosol Luke Saville Luks Dlouhy Luksemburg WTA Luksika Kumhkum Luksika Kumkhum Lyon ATP Maciej Diłaj Maciej Jabłoński Maciej Kierkuś Maciej Mol Maciej Nowak Maciej Pietrasik Maciej Rajski Maciej Smoła Maciej Stańczuk Maciej Synówka Maciej Ziomber Mackenzie McDonald Madalena Fręch Madisn Keys Madison Brangle Madison Brengle Madison Kays Madison Keys Madry WTA Madryt ATP Madryt ITF Madryt WTA Magazyn TenisKlub Magda Linetta Magda Linette Magda Linnete Magdalen Fręch Magdalena Ekert Magdalena Feręch Magdalena Fręch Magdalena Grzybowska Magdalena Kądzielewska Magdalena Kiszczyńska Magdalena Linette Magdalena Rejniak-Romer Magdalena Ribarikova Magdalena Ribarikowa Magdalena Ryabrikova Magdalena Rybarikova Magdalena Rybarikowa Magdalena Rybikowa Magdalena Sakrecka Magdalena Sekrecka Magdalena Stencel Magdalena Zajda Magnolia Cup Mahesh Bhupathi Mai Minokoshi Mailen Auroux Main Cilic Maja Chwalińsa Maja Chwalińska Maja Pindelska Majorka WTA Makary Adamek Makinohara ITF Makoto Ninomia Maks Kaśnikowski Maks Mirny Maks Mirnyj Maks Raupuk Maksymilian Raupuk Male Jaziri Malek Jaziri Mallory Burdette Malt Kunnap Mamaia ITF Manchester ITF Mandy Minella Manerbio CH Manila Mavericks Manolo Santana Mansour Bahrami Manuel Orantes Marat Safin Marburg CH Marc Gicquel Marc Lopez Marc Polmans Marc Rosset Marce Granollers Marcel Demoliner Marcel Ganollers Marcel Garnollers Marcel Gralloners Marcel Granollers Marcel Granollers-Pujol Marcel Melo Marcel Plitowicz Marcel Politowicz Marcelina Podlińska Marcelo Demoliner Marcelo Gralloners Marcelo Granollers Marcelo Melo Marcin Czilić Marcin Fyrstenberg Marcin Gawron Marcin Gawrton Marcin Markowski Marcin Matkowski Marcin Mol Marcin Skowroński Marcin Śmigielski Marco Cecchinato Marco Checchinato Marco Chiudinelli Marco Trungelliti Marcos Baghdatis Marcus Daniell Marcus Willis Mardy Fish Mardy Fish Marek Jaloviec Marek Michalicka Marek Pokrywka Marek Semjan Margaret Court Margaret Osborne duPont Margarita Gasparian Margarita Gasparjan Margot Yerolymos Maria Maria Szarapowa Maria Duque-Marino Maria Elena Camerin Maria Irigoyen Maria Irygoyen Maria Joao Koehler Maria Jose Martinez Sanchez Maria Kirilenko Maria Krilenko Maria Sakkari Maria Sanchez Maria Sharapova Maria Szarapowa Maria Terersa Torro Flor Maria Torro-Flor Maria-Teresa Torr-Flor Maria-Teresa Torro Flor Maria-Teresa Torro-Flor Mariana Duque Marino Mariana Duque-Marino Maribor ITF Marie Bouzkova Marie-Alexandre Leduc Marijana Lucić-Baroni Marin Cil Marin Cilić Marin Czilić Marin Draganja Marin Gawron Marin Klizan Marina Czilić Marina Duque-Marino Marina Eraakovic Marina Erakovic Marina Lazić Marina Melnikowa Marina Mielnikowa Marina Zaniewska Marinko Matosevic Marinus Copil Marion Bartoli Marion Bartoli Marius Copil Marius Copisl Mariusz Fyretenberg Mariusz Fyrstenbeg Mariusz Fyrstenberg Mariusz Fystenberg Mariusz Matkowski Mark Bryan Mark Knowles Mark Philippousis Mark Philippoussis Marketa Vondrousova Marrakesz Marrakesz ATP Marrakesz WTA Marsel Ilhan Marsylia ATP Marsylian ATP Marta Domachowska Marta Dyba Marta Gałka Marta Kostiuk Marta Kowalska Marta Leśniak Marta Lewandowska Marta Paigina Marta Ruszczyńska Marta Śmiechowska Martin Alund Martin Corrie Martin Emmrich Martin Fischer Martin Jaite Martin Klizan Martin Redlicki Martin Redlicky Martina Borecka Martina Hingis Martina Navratilova Martina Trevisan Marton Fucscovics Marton Fucsovics Martyn Pawelski Martyna Kubka Mary Pierce Maryna Zanewska Maryna Zaniewska Maryslia ATP Masa Zec-Peskiric Mate Delić Mate Draganja Mate Pavcić Mate Pavić Mateszu Kowalczyk Mateusz KKowalczyk Mateusz Kowalczyk Mateusz Kowalczyl Mateusz Lipiński Mateusz Skutella Mateusz Smolicki Mateusz Szmigiel Mateusz Terczyńsk Mateusz Terczyński Mateusz Terczyński. Mathias Bourgue Mathilde Johansson Mats Moraing Mats Wilander Matsuoka Tenis Open Matt Ebden Matt Reid Matteo Berrettini Matteo Donati Matteo Viola Matthe Ebden Matthew Barton Matthew Ebden Matthias Bachiner Matthias Bachinger Matwe Middelkoop Maui ITF Max Mirny Max Mirnyi Max Mirnyj Max Purcell Max Steinberger Maxence Beauge Maxime Authom Maxime Hamou Maxime Teixeira Maximilian Marterer Maximo Gonzalez Małgorzata Pieńkowska ME Juniorów Media Cup Mediolan CH Mediolan ITF Meerbusch CH Megan Moulton-Levy Meknes CH Melanie Klaffner Melanie Oudin Melbourne ATP Melbourne WTA Meldonium Melinda Czink Melis Sezer Memoriał Ani Dolińskiej Memoriał M. Hudy Memphis ATP Memphis WTA Mersin CH Mervana Jugić-Salkić Mestre ITF Metz ATP Mexico City Ch Miami Miami ATP Miami Open Miami WTA Miaski Doi Micha Przysiężny Micha Zverev Michael Berrer Michael Joyce Michael Kohlmann Michael Lammer Michael Llodra Michael Mmoh Michael Russel Michael Russell Michael Venus Michaela Honcova Michaela Krajicek Michaella Krajicek Michaił Elgin Michaił Jełgin Michaił Jużny Michaił Jużnyj Michaił Kukuszkin Michal Llodra Michal Mateasko Michal Mertinak Michal Pazicky Michal Przysiężny Michalina Jędrzejczak Michalina Jęrzejczak Michalovce ITF Michał Bedra Michał Dembek Michał Dmochowski Michał Jużnyj Michał Lewandowski Michał Matuszewski Michał Mikuła Michał Przysiężny Michał Rolski Michał Sikorski Michał Smolicki Michał Tereczyński Michał Wargocki Michał Łobos Michelle Larcher De Brito Micromax Indian Aces Midland ITF Mihaela Buzarenscu Mihaela Buzarnesco Mihaela Buzarnescu Mihaił Jużnyj Mikael Ymer Mike Bryan Mikołaj Borkowski Mikołaj Jędruszczak Mikołaj Lorens Mikołaj Przybylski Mikołaj Szmyrgała Mikołaj Wrzoł Milana Spremo Milo Raonic Milos Raonic Milosz Raonić Ministerstwo Sportu i Turystyki Mińsk ITF miomir Kecmanovic Mirjana Lucić Mirjana Lucić-Baroni Mirjana Lucic-Baronin Mirjana Luczić-Baroni Mirka Vavriniec Miroslav Mecir Miroslav Meczirz Mirosław Skrzypczyński Mirza Basić Mirzo Basic Misa Eguchi Misai Doi Misaki Doi Mischa Zverev Misha Zvereve Mistrzostw Szkół w Tenisie Mistrzostwa ATP Mistrzostwa Europy Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Adwokatów Mistrzostwa Polski Lekarzy Mistrzostwa Polski Seniorów i Amatorów Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Super Seniorów Mistrzostwa WTA Mistrzotwa ATP Miyu Kato Mohamed Safwat Mohammedia ATP Mohammedia CH Moim zdaniem Mona Barthel Monachium ATP Monic Puig Monica Niculescu Monica Puig Monica Seles Monique Adamczak Monpellier ATP Mons CH Monte Carlo Monte Carlo ATP Monterrey WTA Monterry WTA Montpellier ATP Montreal ATP Montreal ITF Montreal WTA Montserrat Gonzalez Mornington ITF Moskwa ATP Moskwa ITF Moskwa WTA Mrągowo ITF Mubadala World Tennis Championship Mutua Madrid Open Myrtille Georges Myrtille Goerges Na Li Nadia Kiczenok Nadia Lalami Nadia Pietrowa Nadia Podoroska Nadia Podorska Nanchang WTA Nancy Jeffet Nanijng WTA Nanjing WTA Nantes ITF Nao Habino Nao Hibino Naomi Broady Naomi Osaka Narodowe Mistrzostwa Polski Narodowy Dzień Sportu Nastassja Burnett Nastja Kolar Natalia Kołat Natalia Siedliska Natalia Wichlancewa Natalie Grandin Naumea Ch Neal Skupski Neil Skupski Nenad Zimonjić Nenad Zimonjuć Netanya ITF New Delhi ITF New Haven New Haven WTA New York Open Newport ATP Nicea ATP Nicholas Monroe Nick Kyrgios Nick Monroe Nicola Kuhn Nicola Pietrangeli Nicolas Almagro Nicolas Jarry Nicolas Kicker Nicolas Mahut Nicolas Massu Nicolas Monroe Nicolas Pastor Nicolaz Basilaszwili Nicole Clerico Nicole Gibbs Nicole Rottmann Nicole Vaidisova Niels Desein Niemcy Niemcy-Polska Nigina Abduraimowa Nike Nikola Frankova Nikola Matuszak Nikola Mektić Nikola Milojevic Nikola Okopniak Nikola Okupnik Nikolas Baszilaszwili Nikolaz Basilaszwili Nikoloz Basilaszwili Nikołaj Dawidienko Nikołaj Dawydienko Nikołoz Basilaszwili Nina Braczikowa Nina Stojanović Nina Zander Ningbo 125 Ningbo WTA Nino Serdarusić Nishi-Tama ITF Nitto ATP Finals NMP Wrocław Noah Rubin Noami Osaka Noppawan Lertcheewakarn Norbert Gombos Norbet Gombos Nordyński Open by Peugeot Norymberga WTA Norymbergia WTA Nottingham ATP Nottingham CH Nottingham ITF Nottingham WTA Noumea CH Nova Djoković Novak Djokovic Novak Djokovi Novak Djoković Novak Dżković Novak Dżoković Novak Dżokowić Novan Djoković Nowy Jork ATP Nuria Llagostera Vives Oberstaufen Oberstaufen CH Obidos ITF Oceane Dodin Oeiras ATP Oeiras WTA Oksana Kałasznikowa Olaf Jarzemski Olaf Pieczkowski Olesja Perwuszina Olga Brózda Olga Danilović Olga Doroszina Olga Goworcowa Olga Janczuk Olga Kałasznikowa Olga Magiera Olga Morozowa Olga Puczkowa Olga Saez Larra Olga Sawczuk Olimpia Oliveira De Azemei ITF Oliveira De Azemeis ITF Oliver Anderson Oliver Marach Oliver Szabo Olivia Rogowska Olivier Anderson Olivier Charroin Olivier Marach Olivier Rochus Oliwia Szymczuch Olsztyn ITF Omar Jasika Ons Jabeour Ons Jabeur Ons Jabuer Opava ITF Open Court Orange Bowl Orange Bowl International Orlean CH Ortisei CH Ortisei ITF Osaka WTA Oskary Ostrava CH Ostrawa CH OTF OTK Ołehsandr Dołgopołow Ołehsandr Niedowiesow Ołeksand Ołeksand Dołgopolow Ołeksander Dołgopołow Ołeksandr Dołgopolow Ołeksandr Dołgopołow Ołeksandr Dołgpołow Ołeksandr Niedowiesow Ołomuniec ITF Pablo Andujar Pablo Carenno Busta Pablo Careno Busta Pablo Carreno Busta Pablo Carreno-Busta Pablo Carrero-Busta Pablo Cuevas Pablo Lozano Padwa ITF Palermo WTA Palina Dubawec Paola Suarez Paolo Lorenzi Paolo Lorezni Paragraf 22 Parblo Carreno Busta ParisAttacks Park Tenisowy Olimpia Partick Rafter Paryż ATP Paryż WTA Pascal Kłos Pat Cash Pat Rafter Patrcia Maria Tig Patricia Maria Tig Patricia Mayr-Achleitner Patrick McEnroe Patrick Mouratoglou Patrick Mouratogloue Patrick Rafter Patrik Rosenholm Patrycja Maślanka Patrycja Polańska Patrycja Sanduska Patryk Janik Patryk Kościelski Patryk Kosiński Patryk Królik Patryk Nielacny Patryk Niełacny Pattaya WTA Patty Schnyder Paul Annacone Paul Hanley Paul Henri-Mathieu Paul Kania Paul-Henri Mathieu Paul-Henri Mathieum Paula Badosa Gibert Paula Cristina Goncalves Paula Kania Paula Ormachea Paula Ormaechea Paulia Czarnik Paulina Bednarczyk Paulina Bigos Paulina Czarnik Paulina Jastrzębska Paulina Lewandowska Paulina Petriskova Paulina Rostecka Paulina Rustecka Pauline Parmentier Pauline Parmienter Pauline Parmnetier Pavol Cervenak Paweł Ciaś Paweł Godek Paweł Lipka Paweł Owczarz Paweł Safuryn Paweł Zawisza Paweł Zieliński Pedja Krstin Pedro Sousa Pekao Szczecin Open Pekin ATP Pekin WTA Pekina WTA Pemra Ozgen Peng Shaui Peng Shuai Pere Riba Pere Riba-Madrid Perigueux ITF Pernilla Mendesova Pete Sampras Peter Gojowczyk Peter Nagy Peter Polansky Peter Torebko Petra Cetkovska Petra Kviova Petra Kvitova Petra Martić Petra Rampre Phiipp Kohlschreiber Phililpp Kohlschreiber Philipp Gresk Philipp Kohlchreiber Philipp Kohlschreiber Philipp Kohlshreiber Philipp Marx Philipp Oswald Philipp Petzschner Philippe Petzschner Phillip Gresk Phillip Kohlschreiber Phillip Petzschnera Piekary Śląskie ITF Pierre Hugues Herbert Pierre-Hugues Herbert Piestany ITF Piotr Barański Piotr Gadomski Piotr Grynkowski Piotr Kusiewicz Piotr Matuszewski Piotr Miller Piotr Pawlak Piotr Śmietana Piotr Zbroja Piotr Łomacki Pitr Gadomski PKOL Plasir ITF Poitiers ITF Pola Wygonowska Polina Monowa Polina Pechowa Polina Winogradowa Polona Hercog Polska Polska - Tajwan Polska Litwa Polska-Argentyna Polska-Australia Polska-Austria Polska-Chorwacja Polska-Gruzja Polska-Litwa Polska-Rosja Polska-RPA Polska-Serbia Polska-Szwajcaria Polska-Słowacja Polska-Tajwan Polska-Tawjan Polska-Ukraina Polska-Zimbabwe Polski Związek Tenisowy Pomarańczowa Alternatywa Porsche Arena Portugal Open Potito Starace Powiat Poznański Open Poznań ATP Poznań CH Poznań ITF Poznań Open Poznań Open CH Praga CH Praga ITF Praga WTA Prakash Amritraj Prarthana Thombare Prathana Thombare prayforfrance prayforparis Prerov ITF Priscilla Hon Promasters Prostejov CH Przemysław Filipiak Przemysław Michocki Puchar Davisa Puchar Federacji Puchar Hopman Puchar Hopmana Puchar MetLife Pune ATP Pune ITF Purav Raja PZT Qiang Wang Quanzhou CH Quanzhou ITF Quebec WTA Queen's ATP Queen's Club Queen's Club ATP Quentin Halys Quijing CH Quimper CH Quito ATP Qujing CH Raajev Ram Raanana CH Rabat WTA Race to London Race to Milan Rachel Hogenkamp Racula Olaru Radek Stepanek Rado Rado Albut Radosław Szymanik Radu Albot Rafael Nadal Rafal Nadal Rafale Nadal Rafał Teurer Rafel Nadal Rajeev Ram Raluca Olaru Raluca-Ioana Olaru Ram Rajeev Rameez Junaid Ramkumar Ramanathan Ranking ATP Ranking WTA Rankingi ATP Rankingi WTA Raquel Atawo Raquel Kops-Jones Raven Klaasen Real Madryt Rebecca Marino Rebecca Peterson Rebeka Masarova Recanati CH Recman Cup Redding ITF Regulamin atp Reilly Opelka Reka-Luca Jani Renata Voracova Renata Voraczova Renata Zarazua Rene Lacoste Rennes CH Renoz Olivio Renzo Olivio Renzo Olivo reprezentacja Polski reprezentacja Rumunii Rezerwator Rh24.pl Rhyne Williams Ricardas Berankis Ricardo Ojeda Lara Richard Gasquet Richard Lewis Richard Muzajew Richard Williams Richel Hogenkamo Richel Hogenkamp Rik de Voest Rika Fujiwara Rimouski Ch Rio 2016 Rio ATP Rio de Janeiro ATP Rio de Janeiro WTA Rio de Janerio ATP Rio WTA Risa Ozaki Riza Ozaki Robby Ginepri Robergo Bautista Agut Robert Bautista Agtu Robert Bautista Agut Robert Carballe Baena Robert Farah Robert Godlewski Robert Kłopot Robert Kłos Robert Lewandowski Robert Lindstedt Robert Linstedt Robert Radwański Robert Raptis Robert Rumler Robert Vinci Robert Wrzesiński Roberta Vinci Roberto Baustita Agut Roberto Bautista Agut Roberto Bautista-Agut Roberto Buatista Agut Roberto Caraballes Roberto Carballes Baena Roberto Quiroz Robin Haase Robin Kern Robin Soderling Robin Soederling Rock Hill ITF Rod Laver Rodez ITF Rogeiro Dutra Silva Roger Federer Roger Rasheed Rogerio Dutra Da Silva Rogerio Dutra Silva Rogerio Dutro Silva Rogers Cup Rogers Cup ATP Rogers Cup WTA Rohan Bopana Rohan Bopanna Roksana Łukasiak Rolak Garros Roland Garros Roland Garros ATP Roland Garros WTA Rolanda Garros Rolanda Garros WTA Rolland Garros WTA Roman Jebavny Roman Jebavy Romina Oprandi Rosja-Argentyna Rosja-Polska Ross Hutchins Rossana de los Rios Rotterdam Rotterdam ATP Rozalia Gruszczyńska Rozmowy po Cichu Ruben Bemelmans Ruben Bemenlmans Ruben Bemlemans Ruben Bemlmans Ruben Ramirez Hidalgo Ruben Ramirez-Hidalgo Rudolf Molleker Rui Machado Ryan Harrison Ryan Sweeting Rzym ATP Rzym ITF Rzym WTA s'-Hertogenbosch WTA s'Hertogenbosch ATP s-Hertogenbosch WTA Sabina Sharpiova Sabina Szaripowa Sabine Lisicka Sabine Lisicki Sabine Lisiscki Sabrina Santamaria Sacha Jones Sacha Vickery Sachia Vickery Sachie Ishizu Saint Brieuc Ch Saint Remy CH Saint-Gaudens ITF Saint-Malo ITF Saisai Zheng Sally Peers Salzburg CH Sam Barry Sam Groth Sam Querreh Sam Querrey Sam Stosur Samantha Crawford Samantha Murray Samantha Stosour Samantha Stosur Samantha Stosur Samatha Stosur Samuel Groth Samuel Taylor San Antonio WTA San Diego San Jose ATP San Jose WTA Sanam Singh Sanchai Ratiwatana Sander Arends Sandra Klemenschits Sandra Zahlavova Sandra Zaniewska Sania Mirza Sankt Petersburg ATP Sankt Petersburg WTA Sankt-Petersburg WTA Sant Cugat Sant Cugat ITF Santiago Bernabeau Santiago Giraldo Santiago Gonazlez Santiago Gonzalez Sao Jose do Rio Preto ITF Sao Paolo ATP Sao Paulo Sao Paulo ATP Sao Paulo WTA Sara Erani Sara Errani Sara Sorribes Torm Sara Sorribes Tormo Sara Sorribes-Tormo Sarajewo CH Sarana Cirstea Scheveningen CH Scott Griekspoor Scott Lipsky Sebastian Chojnowski Sebastian Dąbrowski Sebastian Ofner Sebastian Ładocha Segowia CH Serana Williams Serbia Serena Wiiliams Serena Wiliams Serena Williams Serena Wlliams Serenea Williams Sergi Bruguera Sergio Galdos Sergio Gutierrez-Ferrol Serhiej Stachowski Serhij Bubka Jr Serhij Stachowski Serhij Stochowski Sesil Karantaczewa Sesil Karatanczewa Seul WTA Sewilla CH Sewilla ITF Shahar Peer Sharom Fichman Sharon Fichman Shau Peng Shaui Peng Shaui Zhang Shelby Rogeres Shelby Rogers Shelby Rogoers Shenzen ATP Shenzen Open Shenzen WTA Shenzhen ATP Shenzhen CH Shenzhen ITF Shenzhen WTA Sherazad Reix Shleby Rogers Shrewsbury ITF Shuai Peng Shuai Zeng Shuai Zhang Shuai Zheng Shui Peng Shuko Aoyama Shuko Aoyoma Sibiu Ch Siemens AGD Tennis Day Siergiej Betow Siergiej Stachowski Sierhij Stachowski Silvia Soler Espinosa Silvia Soler-Espinosa Silvia Soler-Espinsoa Simo Greul Simon Bolelli Simon Greul Simon Halep Simona Halep Simona Halpe Simone Bolelli Simone Bolleli Simone Vagnozzi Singapur Singapur WTA Single na Orle SkiStar Swedish Open Ślęża ITF Sloane Stephens Sloane Stphens Slovak Junior Open ITF Smantha Stosur Sobota ITF Sobota WTA Sofia Arvidsson Sofia ATP Sofia ITF Sofia Kenin Sofia Szapatawa Sofia Szapatowa Sofia WTA Sofija Żuk Sofja Żuk Soft tenis Somdev Devvarman Sonchat Ratiwatana Sonia Grzywocz Sony Ericsson Open Sophie Lefevre Sopot ITF Soran Cirstea Sorana Cirstea Southsea ITF Speedbadminton Speedminton Sports Illustrated St. Brieuc CH St. Petersburg ATP St. Petersburg Open Stacey Allaster Stambuł ATP Stambuł WTA Stan Stan Wawrinak Stan Wawrinka Stanford WTA Stanislas Wawrinka Stanislav Wawrinka Stefan Edberg Stefan Kozlov Stefania Rogozińska Dzik Stefania Rogozińska-Dzik Stefanie Graf Stefanie Graff Stefanie Voegele Stefanie Voegle Stefano Napolitano Stefano Travaglia Stefanos Tsisipas Stefanos Tsitsipas Steffi Graf Stepahne Rober Stephan Robert Stephane Bohli Stephane Robert Stephanie Foretz Stephanie Foretz Gacon Stephanie Vogt Steve Darcis Steve Johnson Steve Johnsons Steve Johson Steve Simon Steven Diez Stockton ITF Storm Sanders Strabourg WTA Strasbourg WTA Strasburg WTA Stuttgart ATP Stuttgart ITF Stuttgart WTA Su Jeong Jang Su-Wei Hsieh Summer Cup Surbiton ITF Susanne Celik Suzanne Lenglen Suzhou CH Suzhou ITF Sven Groeneveld Światowy Dzień Tenisa Swietana Kuzniecowa Swietlana Kuzniecowa Swietłana Kuzniecova Swietłana Kuzniecowa Sydeney WTA Sydeny ATP Sydeny WTA Sydney ATP Sydney WTA Sylwia Zagórska Szamil Tarpiszczew Szanghaj ATP Szczecin CH Szczecin CH' Szczecin ITF Szkoła Tenisa Tie Break Szlachetna Paczka Sztokholm ATP Sztokholm ITF Sztokholma ATP Szwajcaria Szwecja Polska Szwecja-Polska Szymkent ITF Szymon Szpak Szymon Walków Szymon Wieczorek Słowacja-Polska Słowenia-Polska Tadeja Majerić Tajana Maria Tajpej 125 Tajpej 125K Tajpej CH Tajpej WTA Tajwan WTA Takanyi Garanganga Talina Pereira Tallinn ITF Tallon Griekspoor Tama Korpatsch Tamara Korpatsch Tamara Zidansek Tamarine Tanasugarn Tamira Paszek Tampere CH Tampico ITF Tara Moore Taro Daniel Taszkent CH Taszkent WTA Taszkien WTA Taszkient CH Taszkient TA Taszkient WTA Tatiana Bua Tatiana Maria Tatjana Malek Tatjana Maria Tatsuma Ito Tatusma Ito Taylo Townsend Taylor Fritz Taylor Harry Fritz Taylor Townsend Taylro Fritz Taylro Townsend TCG Tejmura Gabaszwili Tejmuraz Gabaszwili Tel Awiw ATP Teliana Pereira Temat na poniedziałek Tena Lukas Tenis 10 Tenis Kozerki Tenis na wózkach Tenis plażowy Tenis10 Tenisklub blog Tenisklub Blogi Tenisowa Liga Mistrzów Tennis Days Tennis Europe Tennis Europe Wroclaw Cup 2013 Tennys Sandgren Teplice ITF Tereaza Smitkova Tereza Martincova Tereza Michalikova Tereza Mihalikova Tereza Mrdeża Tereza Smitkova Thai-Son Kwiatkowski Thanasi Kokkinakis Thanasim Kokkinakis The Bryan Brothers Band Thiago Monteiro Thiemo De Bakker Thomas Bellucci Thomas Brechemier Thomas Enqvist Thomas Fabbiano Thomas Hogstedt Thomas Johansson Thomaz Bellucci Thoomas Fabbiano Tianjin WTA Tie Break Tiencin WTA Tigre Hank Tihomir Grozdanow Tim Bacsinszky Tim Henman Tim Puetz Tim Smyczek Timae Bacsinszky Time Bacsinszky Timea Babos Timea Bacsinkszy Timea Bacsinszky Timea Bacsiszky Timea Bascinszky Timo Nieminen Timur Khabibulin Tina Schiechtl Tiumeń Ch Tobias Kamke Toio WTA Tokio ATP Tokio WTA Tom Kocaver-Desman Tomas Bednarek Tomas Berdych Tomas Berdych Tomasz Bedanrek Tomasz Bednarek Tomasz Bendarek Tomasz Berdych Tomasz Dudek Tomasz Frankowski Tomasz Iwański Tomasz Wiktorowski Tomaszewski Cup Tomislav Brkić Tomislav Ternar Tomislaw Brkić Tommy Haas Tommy Paul Tommy Robredo Tommy Robrego Toni Nadal Tony Roche Torben Beltz Toronto ATP Toronto ITF Toronto WTA Toruń ITF Tournament Of Champions Toyota CH Traralgon CH Treat Huey Tristan Lamasine Trnava CH Trnava ITF Trnawa ITF Tsvetana Pironkova Tunis CH Tunis ITF Turniej Mistrzyń Turniej Retro typer Typer Tenisklubu u-Wei Hsieh UAE Royals Ula Radwańska Uladzimir Ignatik Umag ATP Urszula Piter Urszula Radwańska US Open US Open ATP US Open WTA USA USA-Polska Ustroń ITF Vaclav Safranek Valentini Grammatikopoulou Vania King Varatchaya Wongteanchai Varvara Lepchenko Vasek Pospisil Vasek Posposil Venus Williams Vera Lapko Veronica Cepede Royg Versmold ITF Vesna Dolonc Vicotoria Duval Victor Estrella Burgos Victor Estrella-Burgos Victor Hanescu Victor Troicki Victoria Azarenka Victoria Duval Victoria Żukowski Victro Estrella Burgos Viktor Galovic Viktor Hanescu Viktor Troicki Viktoria Azarenka Viktoria Kuzmova Viktorija Golubic Vina del Mar ATP Vina Del Mart ATP Vincent Millot Virgine Razzano Virginie Razzano Virgnie Razzano Vladimira Uhlirova Voegele Walencja ATP Walentina Iwachnienko Waleria Sawinych Waleria Sołowiejewa Waleria Sołowiewa Waleria Sołowiowa Wang Qiang Wang Xiyu Wang Yafan Warsaw Charity Cup Warsaw Sports Group Warsaw Sports Group Open Warszawa ITF Warszawa WTA Waszyngton ATP Waszyngton WTA Waterloo ITF Wayne Montgomery Wayne Odesnik Węgry Wera Zwonariewa Weronika Baszak Weronika Domagała Weronika Falkowska Weronika Jasmina Foryś Weronika Jaśmina-Foryś Weronika Kapszaj Weronika Kudermetow Weronika Pociej Weronika Rutkowska Wesley Koolhof Westende ITF Weszło FM Wi Wiedeń ATP Wielka Brytania Wielkie Poszukiwanie Tenisowych Talentów Wiera Duszewina Wiera Zwonariewa Wiera Zwonariowa Wiera Łapko Wiery Łapko Wiesna Dolonc Wikoria Azarenka Wiktor Radwan Wiktoria Azareka Wiktoria Azarenka Wiktoria Jasmina Foryś Wiktoria Kan Wiktoria Kulik Wiktoria Nosek Wiktoria Nowak Wiktoria Rutkowska Wiktoria Tomowa Wiktorija Golubic Wilson Wilson Burn Challenge Wimbledon Wimbledon ATP Wimbledon ATP Wimbledon oczkiem Rolaka Wimbledon WTA Winnipeg ITF Winston Salem ATP Winston-Salem ATP Wirral ITF Wisła ITF Witalia Diaczenko Witalia Diatczenko Witalia Djaczenko Witalija Diaczenko Witalija Diatczenko Witalija Djaczenko Witkoria Azarenka Witkroia Tomowa Witold Bańka Witold Domański Witold Konopko Wmbledon ATP Wojciech Andrzejewski Wojciech Fibak Wojciech Jantos Wojciech Lutkowski Wojciech Marek Wojna płci Wolfsburg CH World Tennis Day WOŚP Wrexham ITF Wrocław ATP Wrocław CH Wrocław ITF Wrocław Open WRT WSG Open WTA WTA Awards WTA Biel WTA Bogota WTA Budapeszt WTA Championhips WTA Championships WTA Champioships WTA Charleston WTA Chmapionships WTA Elite Trophy WTA Finals WTA Indian Wells WTA Madryt WTA Monterrey WTA Rzym WTA STAMBUŁ WTA Strasbourg WTA Stuttgart WTS OrzeŁ Wu Di Wuhan WTA Wyniki Polaków Władimir Ignatik Władimir Iwanow Władysław Manafow Władzimir Ignatik Włochy Xavier Malisse Xin-Yun Han Xinyun Han Xu Yi-Fan Ya-Hsuan Lee Yafan Wang Yanina Wickamyer Yanina Wickmayer Yann Marti Yannick Hanfmann Yannick Maden Yannick Mertens Yannick Noah Yannik Reuter Yannina Wickmayer Yasutaka Uchiyama Ybonne Meusburger Yen-Hsun Lu Yi-Fan Xu Ying-Ying Duan Yoshihito Nishioka Yoshito Nishioka Ysaline Bonaventura Ysaline Bonaventure Yshai Oliel Ystad ITF Yuichi Sugita Yuicho Sugita Yuki Bhambri Yung-Jan Chan Yurika Sema Yvone Meusburger Yvonne Meusbuerger Yvonne Meusburger Zagrzeb ATP Zarina Dijas Zarina Diyas Zawada CH Zawada ITF Zbyszko Siekierczak Zdenek Kolar Ze Zhang Zhang Kai-Lin Zhang Ling Zhang Saisai Zhang Shaui Zhang Shuai Zhang Yuxuan Zhaoxuan Yang Zhen Saisai Zheng Saisai Zhengzhou WTA Zhenzhen WTA Zhnag Shuai Zhneg Saisai Zhu Lin Zhuhai CH Zhuhai WTA Zielona Góra ITF Zlin ITF Zofia Stanisz Zsombor Piros Zuzanna Kubacha Zuzanna Maciejewska Zuzanna Marciniak Zuzanna Szyszak Zuzanna Wilk Zwevegem ITF Łesia Curenko Łódź Cup Łukasz Kozielski Łukasz Kubot Łukasz Kubto Łukasza Zapała ‘s-Hertogenbosch WTA


W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Zamknij