Roland Garros: dzień pierwszy

26.05.2013 10:34, Michał Jaśniewicz, źródło: własne, foto: AFP
2-1
7:6(5), 6:7(4), 6:4
Zmniejsz czcionkę
Powiększ czcionkę
Drukuj

Rusza największy turniej tenisowy na kortach ziemnych. W pierwszym dniu zmagań dojdzie m.in. do pojedynku Urszuli Radwańskiej z Venus Williams. Tenisklub.pl to i wszystkie inne najważniejsze dzisiejsze wydarzenia będzie relacjonował na żywo!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ SAMA

Dzisiejsze wyniki turnieju mężczyzn.

Dzisiejsze wyniki turnieju kobiet.

 

21:39 Na dzisiaj to już koniec relacji tekstowej. Jutro zaczynamy relacją tekstową z meczu Agnieszki Radwańskiej z Shahar Peer. Początek tego spotkania o godzinie 11. Następnie od godziny 14 zaczniemy już ciągłą relację tekstową z turnieju, podczas której najważniejszymi naszymi punktami będą mecze Jerzego Janowicza oraz Michała Przysiężnego. Pełen program gier na jutro można sprawdzić tutaj.

21:37 Nie udało się zakończyć dziś jednego spotkania. Przy po dwa w setach przerwana została hiszpańska konfrontacja Marcela Granollersa z Feliciano Lopezem (ze względu na zapadające ciemności).

21:35 Pięknie zakończył nam się pierwszy (długi) dzień Roland Garros. Jeszcze dziś na naszej stronie podsumowanie meczu Uli Radwańskiej z Venus Williams, a także rywalizacji kobiet i mężczyzn w Paryżu. 

 

6:4 Koniec!!! Wspaniała akcja Uli na początek gema, zakończony skutecznie przy siatce. Następnie wygrywający forhend Venus. Amerykanka wygrała też kolejną piłkę, notując wygrywającego passingszota. Następnie błąd z bekhendu Venus. Przy po 30 Amerykanka wyrzuciła forhend. Przy pierwszym meczbolu Venus zagrała odwrotny kros z forhendu. Przy równowadze wspaniały forhend po linii Radwańskiej. Przy drugim meczbolu błąd z bekhendu Williams. Niesamowity triumf Urszuli Radwańskiej!!!

5:4 Jesteśmy światkami tenisowego horroru. Świetna gra Venus w tym fragmencie meczu, która wygrywa swoje podanie do 30. Polce dokucza chyba już dosyć mocno ból nóg i ogólne zmęczenie.

5:3 Jeszcze nie koniec. Ula prowadziła 30-15, ale przegrała trzy kolejne piłki. Przy break pointcie Ula wyrzuciła forhend na aut. Trzy godziny i 7 minut walki za nami.

5:2 Przy 30-15 podwójny błąd Williams, która jednak wygrała dwa kolejne punkty i pozostaje jeszcze w meczu. Uli bieganie też sprawia coraz większe trudności, ale czy można się temu dziwić?

Trzy godziny gry za nami!

5:1 Seria błędów Amerykanki, doskonała gra Polki w obronie, dały naszej tenisistce gema wygranego do 15. Na koniec świetny, płaski forhend Uli.

4:1 Przy 30-15 dla Venus, efektowna akcja Uli, zakończona stop wolejem. Przy po 30 Amerykanka trafiła w samą linię, a następnie zakończyła gema odwrotnym krosem z forhendu. Należy podziwiać Venus Williams za determinację.

4:0 Po Uli zmęczenie też już widać. Przy 40-30 podwójny błąd Polki, ale następnie dobry serwis i kończący forhend krakowianki. Przy przewadze błąd z forhendu Williams.

3:0 Dramaturgii ciąg dalszy. Ula prowadziła 40-15 i przegrała dwa kolejne punkt. Szczególnie przy drugim break pointcie krakowianka nie wykorzystała doskonałej okazji na skończenie. Przy równowadze skuteczny skrót Amerykanki. Przy przewadze Venus zagrała bekhend w siatkę. Dwa kolejne punkty również poszły na konto Uli, która z podwójnym przełamaniem prowadzi 3:0! 

2:0 Przy równowadze ładna ofensywna akcja Polki, zakończona wygrywającym bekhednem. Przy przewadze Uli, Amerykanka wyrzuca piłkę na aut. Bardzo obiecujący początek tej decydującej partii!  

Statysytki drugiego seta:

 

1:0 Venus na początek przegrywa swoje podanie (do 15). Ula kończy gema ładnym skrótem. 

 

TB 4-7 Niesamowita wymiana, Polka miała otwarty kort, ale zagrała bekhend w siatkę. Co za dramaturgia. Przed nami trzeci set.

TB 4-6 Niestety błędy Polki, tym razem wyrzucony forhend.

TB 4-5 Ula wyrzuca piłkę na aut. Piąty kolejny punkt byłej liderki rankingu.

TB 4-4 Kolejny winner z forhendu Amerykanki.

TB 4-3 Wygrywający forhend Williams i znowu duże nerwy.

TB 4-2 Świetny wolej ze strony bekhendowej dał drugi punkt Venus.

TB 4-1 Tym razem długa wymiana dla Amerykanki, po błędzie Radwańskiej.

TB 4-0 Znów długa wymiana, zakończona świetnym minięciem Uli. Druga runda coraz bliżej!

TB 3-0 Błąd z bekhendu Venus.

TB 2-0 Podwójny błąd Amerykanki.

TB 1-0 Wymiana z głębi kortu i bekhend wpakowany w siatkę przez Venus.

6:6 Była Venus Williams dwie piłki od seta, ale od prowadzenia 30-15 przegrała dwa kolejne punkty. Venus obroniła break skutecznym serwisem. Przy równowadze długa wymiana z głębi kortu, zakończona błędem z forhendu Venus. Przy drugim break pointcie nieco szczęśliwie wygrana piłka przy siatce przez Venus. W trakcie tej wymiany Ula wywróciła się, ale na szczęście bez konsekwencji. Przy kolejnej równowadze minimalnie pomyliła się z forhendu Amerykanka. Przy trzeciej w gemie szansie na przełamanie podwójny błąd Venus i tym samym przed nami tie break!

Ponad dwie godziny zaciętej walki już za nami:

5:6 Ula prowadziła 40-15, ale dwa kolejne punkty w efektowny sposób wygrała Venus, która pomimo dużego zmęczenia walczy niesamowicie. Przy równowadze kolejna długa wymiana, zakończona nieudaną próbą skrótu krakowianki. Przy break pointcie Radwańska wyrzuca piłkę z bekhendu na aut. Liczymy, iż znowu będzie tie break. 

Viktor Troicki wygrał z Jamesem Blakem 6:4, 6:2, 6:2.

5:5 Niesamowita gra w obronie Polki przy po 30 przyniosły wygrany punkt. Przy break pointcie kolejna długa wymiana, raz jeszcze zakończona błędem Amerykanki, która z dużym trudem łapie oddech. Straty odrobione!

4:5 Ula prowadziła 40-15, ale dwa kolejne punkty, ofensywnymi akcjami, wygrała Venus. Przy równowadze obejrzeliśmy najdłuższą wymianę w meczu (23 uderzenia), wygraną przez krakowiankę. Niestety Ula nie wykorzystała trzeciej szansy na skończenie gema, gdyż została skarcona przez Amerykankę świetnym returnem. Ula zdołała doprowadzić do kolejnej przewagi, którą tym razem wykorzystała (błąd z returnu Venus).

3:5 Venus wygrywa swoje podanie do 30, kończąc gema nieco szczęśliwie (piłka po taśmie prześlizgnęła się na drugą stronę siatki). Szkoda, bo Ula w ładnym stylu wygrała dwa punkty (m.in. efektownym lobem).

3:4 Ula zaczęła od podwójnego błędu, a następnie wyrzuca bekhend na aut. Ostatecznie Polka przegrywa swoje podanie do 15. Trochę za dużo błędów Polki.

3:3 Kolejny zacięty gem. Przy 30-15 dla Venus, bardzo dobra akcja krakowianki przy siatce. Przy po 30 fatalny błąd Venus przy próbie zagrania smecza. Przy break pointcie nieduży błąd Amerykanki z forhendu.

W niedzielę w Paryżu pierwsze skrzypce grają najmłodsi. Jak widać atmosfera na kortach Rolanda Garrosa znakomita!

 

2:3 Bardzo ważny gem. Ula pewnie zdołała utrzymać swoje podanie (do 15), kończąc wygrywającym podaniem. 25 minut gry w drugim secie za nami.

Ogromne huśtawka nastrojów w meczu Venus Williams z Ulą Radwańską:

 

 

1:3 Venus niebezpiecznie się rozkręca. Amerykanka w dobrym stylu wygrała swoje podanie do 15.

1:2 Bardzo nierówna gra z obu stron i kolejny break. Przy 40-30 świetna wymiana, zakończona efektownym zagraniem Amerykanki przy siatce, która po chwili dołożyła również dwa kolejne punkty. 

1:1 Venus sprawia wrażenie bardzo zmęczonej. Ula umiejętnie to wykorzystuje, przy 0-30 zagrała idealny skrót, a następnie wygrywający return (Venus nawert do zagrania Uli nie ruszyła).

0:1 Zaczynamy seta od przełamania. Ula prowadziła 30-15, ale przegrała trzy kolejne punkty. Przy break pointcie dłuższa wymiana z głębi kortu, zakończona błędem z forhendu Polki.

Statystyki seta pierwszego:

 

TB 7-5 Uffff. Błąd Amerykanki z bekhendu i jest set dla Urszuli Radwańskiej!!!

TB 6-5 Nieudana akcja krakowianki przy siatce. Jest już bardzo nerwowo.

TB 6-4 Błąd z bekhendu Polki. Robi się nerwowo.

TB 6-3 Dłuższa wymiana, zakończona błędem z forhendu krakowianki.

TB 6-2 Amerykanka broni setbole wygrywający bekhendem zagranym spod samej siatki.

TB 6-1 Błąd z bekhendu Williams.

TB 5-1 Świetny serwis i następnie wygrywający forhend Polki. Jest dobrze!

TB 4-1 Polka wygrywa wymianę z głębi kortu, zakończoną zagraniem w siatkę z forhendu przez Venus.

TB 3-1 Błąd Williams z bekhendu.

TB 2-1 Podwójny błąd Uli.

TB 2-0 Bardzo dobra ofensywna akcja Polki, która popisała się imponującym krosem z forhendu. 

TB 1-0 Świetny passingszot Uli!

6:6 Było bardzo blisko, ale ostatecznie tie break. Ula zaczęła od wygrywającego serwisu, następnie wygrała wymianę z głębi kortu. Przy 30-0 podwójny błąd krakowianki. Następnie świetna akcja Amerykanki, zakończona piorunującym drajw wolejem. Przy po 30 punkt dla Polki, Amerykanka wybroniła setbol wygrywającym returnem, a po chwili doprowadziła do break pointa. Krakowianka wybroniła się dobrym pierwszym serwisem. Dwa ostatnie punkty jednak dla Williams.

6:5 Jest i kolejny break! Seria błędów Venus Williams. Przy 0-40 świetna ofensywna akcja Polki. Może teraz się uda? 

5:5 Wielka szkoda tego gema. Przy po 30 stosunkowo prosty błąd Polki z bekhendu, a przy break pointcie Ula wyrzuca piłkę na aut z forhendu. Na dziesięć gemów osiem kończyło się przełamaniami.

Wspaniała walka Uli Radwańskiej z Venus Williams:

 

 

5:4 Kolejne przełamanie! Ula prezentuje dziś klasę światową. Amerykanka wybroniła break point przy 15-40 wygrywającym serwisem (na ciało). Przy drugim break pointcie cenny prezent od Venus, w postaci podwójnego błędu. Teraz przydałoby się utrzymać podanie :)

Znamy najnowsze notowania rankingów ATP. Więcej na ten temat tutaj.

4:4 Utrzymuje nam się bardzo wysoki poziom tego spotkania. Przy po 15 znakomity skórt Uli. W kolejnym punkcie to Venus wygrała piłkę dropszotem. Przy po 30 ponownie skrót Polki, do którego Venus doszła, ale odegrała piłkę w aut. Przy 40-30 wygrywający bekhend po linii Venus. Kolejny punkt również wygrała Amerykanka. Polka obroniła break point odwrotnyn krosem z bekhendu. Przy równowadze Amerykanka wygrała dłuższą wymianę z głębi kortu. Przy drugim break pointcie Ula wpakowała forhend w siatkę.

4:3 Robi nam się naprawdę znakomite widowisko. Obie tenisistki grają ofensywny, różnorodny tenis i coraz rzadziej się mylą. Williams po dłuższej wymianie obroniła break point, zmuszająć Polkę do błędu. Przy równowadze bekhend zagrany w siatkę przez krakowiankę. Ula wygrała jednak trzy kolejne punkty i to po bardzo efektownych zagraniach. Na koniec Amerykanka wyrzuciła bekhend na aut.

Michael Llodra wygrał ze Stevem Darcisem 6:4, 4:6, 6:1, 6:4. Kolejnym rywalem Francuza będzie Milos Raonic.

30-letnia Virginie Razzano wygrała ze swoją rodaczką Claire Feuerstein 7:6(6), 6:4.

3:3 Znów równo. Bardzo dobra gra Amerykanki w tym gemie i niestety błędy po stronie Polki. Przy 15-40 Venus zagrała forhend w siatkę, ale przy drugim break pointcie nieudana próba zagrania forhendu po linii przez Ulę.

3:2 Venus po raz pierwszy w meczu utrzymuje podanie, wygrywając gema do 30. Na koniec efektowna wymiana z głębi kortu, ale niestety Ula pomyliła się minimalnie przy próbie zagrania skróta. 20 minut gry za nami.

3:1 Świetną ofensywną akcją (odwrotnym krosem z forhendu) Ula obroniła break point. Dwa kolejne punkty również zapisała na swoje konto Polka, skutecznie mijając przy przewadze byłą liderkę rankingu.

Sabine Lisicki melduje się w drugiej rundzie. Niemka polskiego pochodzenia wygrała z Sofią Arvidsson 6:3, 6:4.

2:1 Trzeci gem i trzeci break. Obejrzeliśmy kawałem bardzo dobrego tenisa i serię zankomitych zagrań Uli Radwańskiej. Było efektowne minięcie, a przy 30-40 najlepsza wymiana jak dotąd w meczu, zakończona krosem w samą linię. Brawo!

Zakończył się mecz na korcie numer 17. Dinah Pfizenmaier wygrała z Mandy Minellą 7:5, 6:1. 

1:1 Strata przełamania odrobiona. Venus zaczęła od dwóch skutecznych akcji ofensywnych (wygrywającego returnu i smecza). Przy 15-40 Amerykanka zagrała bekhend w siatkę, a przy drugim break pointcie Ula minimalnie przestrzeliła forhend po linii.

1:0 Bardzo obiecujący początek. Ula zaczęła mądrze, pewnie przebija i czeka na błędy Amerykanki. Venus popełniła w pierwszym gemie cztery takowe, nie wygrywającym przy tym ani jednej piłki. 

 

18:11 Mecz zaczyna Venus. Spotkanie leci na pierwszym kanale Eurosportu.

18:09 Ula grała z Venus tylko raz i miało to miejsce siedem lat temu. Przed warszawską publicznością Amerykanka wygrała 6:3, 6:3.

18:08 Polka i Amerykanka już na korcie. Trwa rozgrzewka.

18:06 Przed nami najważniejsze wydarzenie dnia. Urszula Radwańska postaram się wyeliminować jedną z najbardziej utytłowanych tenisistek, finalistkę paryskiego turnieju sprzed jedenastu lat - Venus Williams. 

17:56 To tyle ode mnie, relację z powrotem przejmuje Michał Jaśniewicz. Już za chwilę najważniejszy mecz dnia, zostańcie z nami!

17:55 Zakończył się już mecz Ferrera z Matoseviciem. Hiszpan wygrał 6:4, 6:3, 6:4. Za chwilę na kort wyjdą więc Urszula Radwańska i Venus Williams.

17:53 Dobrze wiedzie się reprezentantkom Niemiec. Sabine Lisicki pokonała w pierwszym secie 6:3 Sofię Arvidsson, a Dinah Pfizenmaier wygrała 7:5 z Mandy Minellą.

17:51 Blisko cztery godziny spędzili na korcie Andreas Seppi i Leonardo Mayer. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł rozstawiony z numerem 20 Włoch, który wygrał 6:7(4), 6:4, 6:3, 6:7(2), 6:4.

17:49 Dziką kartę udanie wykorzystała Shelby Rogers. Amerykanka pokonała Irenę Pavlovic 6:3, 6:4.

17:42 Ferrer po raz kolejny przełamał rywala i wydaje się, że zwycięstwo Hiszpana jest już bardzo blisko.

17:41 Wystartował już nasz wielkoszlemowy typer. Zapraszamy do typowania wyników jutrzejszych spotkań!

17:37 We francuskim pojedynku Virginie Razzano i Calire Feuerstein lepsza jest na razie ta pierwsza. Bardziej doświadczona z Francuzek wygrała w tie breaku 8-6.

17:36 Przy takich trybunach wyczerpujący bój stoczyli Hewitt (fot.) i Simon:

17:34 Lepiej gra również Steve Darcis. Grający na korcie centralnym Belg wygrał w drugim secie z Michaelem Llodrą 6:4 i w całym meczu mamy remis 1-1.

17:32 Marinko Matosevic znów się obudził. Odrobił straty, a nawet wyszedł na prowadzenie. Na mecz Radwańskiej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

17:27 Somdev Devvarman w trzeciej partii miał spore problemy, lecz wygrał cztery gemy z rzędu. Dzięki temu w całym meczu triumfował 6:3, 6:3, 7:5.

17:25 Australijczyk zdołał wreszcie wygrać gema, ale to Ferrer prowadzi 2:1.

17:16 Podwójny błąd serwisowy Matosevicia i przełamanie. Jak tak dalej pójdzie, Radwańska i Williams na kort wyjdą jeszcze przed 18.

17:12 Seria Ferrera trwa. Hiszpan wygrał już sześć gemów z rzędu, zapewniając sobie tym samym triumf w drugim secie.

17:09 Tie breaki służą Leonardo Mayerowi. Argentyńczyk wygrał już drugiego z nich i w meczu z Andreasem Seppim remisuje 2-2. W piątej partii tie breaka nie będzie na pewno.

17:07 Shelby Rogers w końcówce seta okazała się lepsza od Ireny Pavlovic. Amerykanka zwyciężyła 6:3 i to ona jest bliżej awansu do drugiej rundy.

17:04 Prowadzenie Matosevicia nie trwało długo. W ciągu kilkunastu minut to Ferrer wygrał cztery gemy z rzędu i jest bliżej zwycięstwa w drugim secie.

17:00 Ferrerowi udało się odrobić jedno przełamanie i Hiszpan przegrywa już tylko 2:3.

16:58 Wciąż bez zarzutu spisują się "Trójkolorowi" Jeremy Chardy wygrał 6:4, 6:2, 7:5 z Benjaminem Beckerem, a Michael Llodra w pierwszym secie ograł Steve'a Darcisa 6:4.

16:55 Tak po zwycięstwie z Nadią Pietrową cieszyła się Monica Puig:

16:48 Niespodzianki nie ma za to w meczu Jana Hajka z Denisem Kudlą. Czech wygrał 6:2, 5:7, 6:0, 6:4.

16:45 Zaskakujący początek drugiego seta! Ferrer już dwukrotnie stracił własne podanie i przegrywa 0:3.

16:39 Podwójny błąd serwisowy Ferrera i Matosevic rozpoczyna drugą partię od przełamania.

16:35 Ferrer po raz drugi przełamał Matosevicia, ale tym razem dało mu to seta. Hiszpan wygrał 6:4 i prowadzi 1-0. Coraz bliżej więc do meczu Uli Radwańskiej.

16:33 Znamy już jutrzejszy plan gier. Na kortach pojawią się Agnieszka Radwańska, Michał Przysiężny i Jerzy Janowicz. Szczegóły możecie zobaczyć tutaj.

16:30 Somdev Devvarman nie zwalnia tempa. Hindus w drugim secie z Danielem Munozem-De La Navą wygrał 6:3 i prowadzi już 2-0.

16:23 Marinko Matosevic przełamał Ferrera "na sucho", Hiszpan wciąż prowadzi 4:3, ale to Australijczyk będzie serwował.

16:20 Z turniejem kobiet pożegnała sie pierwsza rozstawiona tenisistka, Turniejową "jedenastkę", Nadię Pietrową, wyeliminowała Monica Puig. Portorykanka wygrała 3:6, 7:5, 6:4.

16:18 Przegrany set mobilizująco podziałał na Jana Hajka. W trzeciej partii Czech nie oddał bowiem Kudli ani jednego gema.

16:17 Uśmiechnięty Roger Federer. Szwajcar pewnie wygrał swoje spotkanie, a z trybun zwycięstwo Szwajcara obserwowała jego żona.

16:15 Ferrer wywalczył już przełamanie i prowadzi 3:1.

16:13 Po przegranym pierwszym secie Andreas Seppi gra już dużo lepiej. Włoski tenisista w trzeciej partii pokonał Leonardo Mayera 6:3 i prowadzi 2-1.

16:11 Coraz bliżej zwycięstwa jest również Jeremy Chardy. Francuz wygrał drugiego seta z Benjaminem Beckerem 6:2.

16:08 Bez większych problemów swój mecz wygrał Sam Querrey. Amerykanin pokonał Lukasa Lacko 6:3, 6:4, 6:4.

16:03 Pierwszy gem pewnie wygrany przez Ferrera. Po zakończeniu meczu Hiszpana i Australijczyka na kort Suzanne Lenglen wyjdą Urszula Radwańska i Venus Williams.

15:57 Federer uporał się z Carreno-Bustą w zaledwie 82 minuty. Szwajcar zwyciężył 6:2, 6:2, 6:3.

15:55 Mieliśmy bliżej przyjrzeć się spotkaniu Rogera Federera, ale ten mecz dobiega już końca. Głównym pojedynkiem będzie więc spotkanie Davida Ferrera z Marinko Matoseviciem.

15:50 W drugim secie Denis Kudla spisał się już dużo lepiej. Wygrał 7:5 i w pojedynku z Janem Hajkiem remisuje na razie 1-1.

15:47 Dobrą serię Francuzów kontynuuje Jeremy Chardy. Reprezentant gospodarzy w pierwszym secie wygrał 6:4 z Benjaminem Beckerem.

15:46 Pierwszego seta wygrał natomiast Somdev Devvarman. Reprezentant Indii pokonał 6:3 Daniel Munoza-De La Navę.

15:44 Straty odrabia natomiast Andreas Seppi. Włoch wygrał druga partię 6:4 i w meczu z Leonardo Mayerem remisuje 1-1.

15:43 Blisko zwycięstwa jest również Sam Querrey. Drugiego seta Amerykanin wygrał 6:4.

15:41 KONIEC SPOTKANIA! Gilles Simon po trzech godzinach i 19 minutach walki zwyciężył 3:6, 1:6, 6:4, 6:1, 7:5 i znalazł się drugiej rundzie. Wielkie gratulacje należą się jednak również Lleytonowi Hewittowi!

15:32 Mamy remis, panowie jeszcze trochę pograją!

15:28 Bez niespodziewanych zwrotów akcji obędzie się raczej u Rogera Federera. Szwajcar wygrał w drugim secie 6:2 i prowadzi już 2-0.

15:26 Czwarty gem z rzędu wygrany przez Hewitta! Jest 5:4 i to Australijczyk będzie serwował.

15:24 Tymczasem Monica Puig wygrała w drugim secie Nadią Pietrową 7:5 i do rozstrzygnięcia meczu konieczna będzie trzecia partia.

15:22 Dwa meczbole obronione, ale Hewitt miał mnóstwo szczęścia. Tak czy inaczej jest 5:3 i mecz trwa dalej..

15:14 W kluczowych momentach mylić zaczął się Simon. 5:2 i wciąż gramy.

15:08 Z Hewitta całkiem uszło powietrze. Simon prowadzi już 5:0 i za parę minut to spotkanie powinno się zakończyć.

15:08 Bardzo zacięty jest jak na razie mecz Andreasa Seppiego z Leonardo Mayerem. Ten drugi wygrał pierwszego seta, triumfując w tie breaku 7-4.

15:04 Pierwsza partia padła również łupem Rogera Federera. Szwajcar oddał Pablo Carreno-Buscie dwa gemy.

15:03 Dobrze idzie Janowi Hajkowi. Czech w pierwszym secie pokonał Denisa Kudlę 6:2.

15:00 Hewitt marzy już raczej o tym, żeby ten mecz się zakończył. Australijczyk jest cieniem zawodnika z początku meczu i przegrywa 0:3.

14:58 Pierwszego seta zakończył już Sam Querrey. Rozstawiony z numerem 18 Amerykanin wygrał 6:3 z Lukasem Lacko

14:53 Świetna, naprawdę świetna gra Simona. Francuz prowadzi, ale to Hewitt będzie serwował.

14:51 Akcja dnia na Suzanne Lenglen! Znakomity lob Hewitta, jeszcze lepsza odpowiedź Simona, coś niesamowitego!

14:50 Najmniejszych problemów nie ma Roger Federer. Szwajcar prowadzi z Carreno-Bustą 4:0.

14:47 Przerwa medyczna dla Hewitta, meksykańska fala na trybunach.

14:44 Na razie Francuzi mają powody do radości. Simon wygrał czwartego seta 6:1, a swój mecz zakończyła już Caroline Garcia. Reprezentantka gospodarzy pokonała Juliję Bejgelzimier 6:3, 6:4.

14:38 Swój mecz rozpoczął już również Roger Federer. Tym pojedynkiem szerzej zajmiemy się po spotkaniu Simona z Hewittem.

14:37 Hewitt wygrał pierwszego gema w czwartym secie. Skupia się już jednak raczej na piątej, decydującej partii.

14:35 Pozdrawiająca kibiców Williams jest już w drugiej rundzie:

14:33 Nadia Pietrowa zgodnie z przewidywaniami prowadzi w meczu z Monicą Puig. W pierwszego seta Rosjanka wygrała 6:3.

14:31 Kompletnie zgasł Hewitt. Po raz drugi stracił swoje podanie i przegrywa już 0:3.

14:29 Jeżeli Agnieszka Radwańska pokona Shahar Peer, w drugiej rundzie zmierzy się z Mallory Burdette. Amerykanka pokonała Donnę Vekić 6:3, 6:4.

14:27 Początek czwartej partii zdecydowanie dla Francuza. Simon prowadzi 2:0 i z powrotem wyrasta na faworyta tego pojedynku.

14:25 W trzech setach zakończył swój mecz Roberto Bautista Agut. Hiszpan pokonał Gillesa Mullera 6:3, 6:4, 6:2.

14:23 Gilles Simon wreszcie zaczął grać lepiej. Panowie zaczęli właśnie czwartego seta.

14:20 Szerzej o losowaniu drabinek deblowych możecie przeczytać tutaj.

14:18 W kolejnej rundzie jest już również Julia Putincewa. Ukrainka pokonała Ayumi Moritę 6:2, 6:3.

14:17 Trzeciego seta wygrał natomiast Gilles Simon. Francuz nadal przegrywa 1-2, ale czas z pewnością działa na jego korzyść.

14:15 Zgodnie z planem zakończył się mecz Sereny Williams. Amerykanka w zaledwie 52 minuty uporała się z Anną Tatiszwili, wygrywają 6:0, 6:1.

14:12 Coraz więcej psuje Hewitt. Za chwilę Simon będzie serwował po wygraną w trzecim secie.

14:06 Wreszcie dobra akcja Simona. Francuz przełamał Hewitta i znów prowadzi.

14:04 Lepiej od swojego rodaka radzi sobie Caroline Garcia. Francuzka wygrała pierwszego seta z Juliją Bejgelzimier 6:3.

14:01 Kolejny zacięty gem u Simona i Hewitta, Australijczyk odrabia straty!

13:57 Po dziewięciu przegranych gemach z rzędu rozgrywkę wygrała wreszcie Anna Tatiszwili. W meczu z Williams nie ma jednak najmniejszych szans.

13:54 W meczu Simona z Hewittem nadal dużo walki. Francuz wciąż nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale prowadzi 3:2 i ma przewagę przełamania.

13:52 Wiemy już także z kim w turnieju deblowym zagra Alicja Rosolska. Polka, grająca w parze z Oksaną Kałasznikową, w pierwszej rundzie zmierzy się z Iriną Buriaczok i Heather Watson.

13:50 Dobrze idzie Roberto Bautiście. Hiszpan wygrał drugiego seta z Gillesem Mullerem 6:4 i prowadzi 2-0.

13:48 Dobrze idzie też Mallory Burdette. W pierwszym secie z Donną Vekić Amerykaka wygrała 6:3.

13:46 Najmniejszych problemów nie ma za to Serena Williams. W pierwszym secie nie oddała Annie Tatiszwili ani jednego gema.

13:44 Po ponad 2,5 godzinie gry wygrała Anastazja Pawliuczenkowa. Rosjanka pokonała Andreę Hlavackovą 4:6, 7::6(5), 6:4. W drugiej rundzie zmierzy się z inną Czeszką, Petrą Cetkovską.

13:41 Na chwilę przejdziemy do turnieju deblowego mężczyzn, gdzie zakończyło się losowanie. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski w pierwszej rundzie zagrają z Janek Hajkiem i Radkiem Stepankiem, A Jeremy Chardy i Łukasz Kubot z Grigorem Dimitrovem i Frederikiem Nielsenem. Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz trafili natomiast na rozstawionych z "czwórką" Mahesha Bhupathiego i Rohana Bopannę.

13:37 W pojedynku Ayumi Mority z Julią Putincewą górą jest na razie ta druga. reprezentantka Kazachstanu wygrała pierwszego seta 6:2.

13:35 Na początku trzeciego seta Simon przełamuje Hewitta. Po długiej akcji Australijczyk wyrzucił piłkę w aut.

13:32 W trzech setach zakończył się mecz Kevina Andersona z Iliją Marczenko. Ten pierwszy zwyciężył 6:3, 7:5, 6:4.

13:30 Na korcie Philippe Chatrier pojawiła się natomiast Serena Williams, która na razie nie ma z Anną Tatiszwili najmniejszych problemów.

13:28 Kolejne dwa gemy i set dla Hewitta! Australijczyk gra naprawdę dobrze i jest o krok od sprawienia sporej niespodzianki.

13:17 Naprawdę znakomicie gra Hewitt. Trzy bardzo dobre akcje Australijczyka dały mu drugie przełamanie i prowadzenie 4:1.

13:13 W drugiej rundzie jest już Milos Raonić. Kanadyjczyk pokonał Xaviera Malisse 6:2, 6:1, 4:6, 6:4.

13:11 Wściekły na siebie Francuz. Nie ma się czemu dziwić, na razie nic nie idzie po jego myśli.

13:07 Australijczyk wygrał pierwszego seta, a przed chwilą przełamał Simona w drugim i prowadzi 2:1.

13:05 Roberto Bautista wygrał w pierwszym secie z Gillesem Mullerem 6:3. My zgodnie z obietnicą zajmiemy się szerzej meczem Simona z Hewittem.

13:02 Przy piątej piłce meczowej mecz kończy wreszcie Ana Ivanović. Po blisko dwóch godzinach walki Serbka wygrała 6:1, 3:6, 6:3.

13:00 Bardzo regularny jest za to Blaz Kavcić. Słoweniec pokonał Jamesa Duckwortha 6:2, 6:2, 6:2.

13:00 Ciężką przeprawę ma Anastazja Pawliuczenkowa. Rosjanka wygrała drugiego seta po tie-breaku, przed nami trzecia partia.

12:55 Lekka niespodzianka na korcie Suzanne Lenglen. Lleyton Hewitt wygrał pierwszego seta z Gillesem Simonem 6:3.

12:52 Chorwatka nie ma zamiaru się poddawać. przełamała Ivanović i wraca do gry!

12:49 Petra Martić wygrała pierwszego gema w trzecim secie. Na pogoń za Serbką może być już jednak za późno.

12:47 Ilija Marczenko nie wygląda na zadowolonego. Nic dziwnego - Ukrainiec przegrał pierwsze dla sety:

12:43 Pierwszym zwycięzcą wśród panów jest Joao Sousa. Portugalczyk pokonał Go Soedę 6:1, 6:3, 6:2. Drugiego seta wygrał za to Kevin Anderson.

12:41 Niespodziewane kłopoty ma Milos Raonić. Kanadyjczyk przegrał trzeciego seta 4:6, ale w meczu prowadzi 2-1.

12:40 Petrze Martić sił i umiejętności starczyło tylko na jednego seta. Podwójny błąd Chorwatki i Ivanović prowadzi już 4:0.

12:34 Decydująca partia układa się po myśl Serbki. Przełamała rywalkę i prowadzi 2:0.

12:31 Długi i zacięty pierwszy gem trzeciego seta. Ostatecznie wygrała go serwująca Ivanović.

12:30 Swój mecz bardzo dobrze rozpoczął Leyton Hewitt. Australijczyk prowadzi z Gillesem Simonem 2:0.

12:28 Ivanović z pewnością ma o czym myśleć:

12:25 A panie na korcie Philippe'a Chatrier z pewnością jeszcze pograją. Po bardzo zaciętym gemie Petra Martić wykorzystała czwartą piłkę setową i wygrała 6:3!

12:22 Rozpoczął się już mecz Simona z Hewittem. Po zakończeniu pojedynku Any Ivanović to właśnie tym spotkaniem zajmiemy się przede wszystkim.

12:20 Drugiego seta wygrał Blaz Kavcić. Podobnie jak w pierwszym, Słoweniec wygrał 6:2.

12:14 A oto pierwsza zwyciężczyni dnia dzisiejszego. W akcji Sara Errani:

12:13 Problemów nie ma za to Joao Sousa. Portugalczyk w drugim secie wygrał 6:3, a w całym meczu prowadzi już 2-0.

12:11 Naprawdę świetnie gra w drugim secie Martić. Prowadzi już 5:2 i jest o krok od wygrania seta.

12:09 W kolejnej rundzie jest już także Petra Cetkovska. Czeszka pokonała Olgę Puczkową 6:0, 6:2.

12:06 Jako pierwsza w drugiej rundzie zameldowała się Sara Errani. Włoszka pokonała Arantxę Rus 6:1, 6:2. Niedługo na kort Suzanne Lenglen wyjdą Gilles Simon i Leyton Hewitt.

12:03 Petra Martić prowadzi już 4:1 i wszystko wskazuje na to, że panie powalczą dłużej, niż się wszystkim wydawało.

12:01 Milos Raonić nie zwalnia tempa. Kanadyjczyk prowadzi już 2-0, a w drugim secie oddał rywalowi tylko jednego gema.

12:00 Rozkręciła się Petra Martić. Chorwatka przełamała Ivanović i prowadzi już 3:1.

11:57 Mamy również pierwszą niespodziankę. Anastazja Pawliuczenkowa w pierwszym secie przegrała z Andreą Hlavackovą 4:6.

11:55 Wszystko wskazuje na to, że w mecz w końcu weszła Petra Martić. W drugim secie Chorwatka gra już dużo lepiej. Na razie nie dała się przełamać i prowadzi z Ivanović 2:1.

11:52 Na większości kortów zakończyły się już pierwsze sety. Na razie faworyci nie mają najmniejszych problemów. Sara Errani wygrała z Arantxą Rus 6:1, Petra Cetkovska z Olgą Puczkową 6:0, Kevin Anderson z Iliją Marczenko 6:3, Joao Sousa z Go Soedą 6:1, Milos Raonic z Xavierem Malisse 6:2, a Blaz Kavcić z Jamesem Duckworthem 6:2.

11:46 Relację tekstową przejmuje teraz Maciek Pietrasik :) Wracamy do Was za ok. 10 minut.

11:41 Trybuny w Paryżu powoli się zapełniają, a jak widać na zdjęciu przed kortami tłumy:

 

11:38 Martić miała w siódmym gemie break point, ale w tym momencie Ivanović uruchomiła świetny serwis, wygrała trzy kolejne punkty i tym samym pierwszego seta.

11:33 Jest pierwszy gem dla Martić, owacyjnie przyjęty przez publiczność.

11:30 Piąty gem meczu Serbki z Chorwatką był niezwykle zacięty i w końcu trochę ciekawego tenisa zobaczyliśmy. Martić wciąż jednak bez zdobyczy gemowej na koncie.

11:22 Postawa Martić jest jak na razie (delikatnie mówiąc) słabiutka. Na korcie Suzanne Lenglen również na razie jednostronnie (Errani prowadzi 3:0).

11:19 Ivanović prowadzi już z Martić 3:0 (Chorwatka wygrała jak dotąd dwie piłki), a Errani 2:0 z Rus.

11:15 W dwóch pierwszych gemach Martić wygrała tylko jedną piłkę, kończąc drugiego gema podwójnym błędem. Może to szybko pójść.  

11:10 Rozpoczęła się rywalizacja na korcie im. Philippe'a Chatriera

11:09 Tak Ana Ivanović sięgała pięć lat temu po triumf w Paryżu.

11:02 Ivanović i Martić już na korcie; podobnie Errani i Rus. 

11:01 Rozpoczynają się relacje telewizyjne z Paryża w Eurosport i Eurosport 2.  

10:57 Obok wspomniany już spotkań, dziś na kortach w Paryżu pojwią się też m.in. Roger Federer, Serena Williams, David Ferrer, a nas dotkowo interesować będzie postawa australijskich tenisistów (oczywiście pod kątem Pucharu Davisa) Lleytona Hewitta (zagra z Gilles Simonem) i Marino Matosevicia (zmierzy się z Ferrerem). 

10:54 Nieco więcej na temat aury w Paryżu:

 

10:48 Tegoroczny Roland Garros może przebiega pod dyktando pogody. Na dzisiaj zapowiadane są przelotne opady, a w zbliżającym się tygodniu pogoda ma być mocno "w kratkę".

10:44 Na korcie im. Suzanne Lenglen rywalizację również otworzę panie. Ubiegłoroczna finalistka Sara Errani zagra z Arantxą Rus. To właśnie na tym obiekcie dojdzie do konfrontacji Urszuli Radwańskiej z Venus Williams. Będzie to ostatni mecz dnia na tym obiekcie. Wcześniej rozegrane zostaną tu dwa mecze singlowe mężczyzn i właśnie pojedynek Errani z Rus. Trudno więc przewidzieć dokładną godzinę rozpoczęcie tego tak interesującego nas spotkania. Na pewno trochę przyjdzie nam poczekać. Pełen plan gier można zobaczyć tutaj.

10:40 Jak już widać pierwszy naszym meczem prioretytowym będzie spotkanie otwierające rywalizację na korcie centralnym. Mistrzyni turnieju sprzed pięciu lat Ana Ivanović zagra z Petrą Martić, która w ubiegłym roku osiągnęła czwartą rundę French Open.

10:36 No to zaczynamy :) Witamy Was serdecznie podczas pierwszej relacji tekstowej z paryskiego turnieju. Dziś będziemy z Wami przez cały czas trwania rywalizacji na kortach Rolanda Garros. Na początek krótka informacja na temat typera Tenisklubu, w którym do wygrania są dwa zegarki marki Longines. Pierwsze pary do typowania pojawią się dzisiaj i obejmą poniedziałkowe oraz wtorkowe mecze pierwszej rundy turnieju. gramy

Komentarze
Tagi
's-Hertogenbosch 's-Hertogenbosch ATP 's-Hertogenbosch WTA . 40-Love Abbie Myers Abigail Spears Abu Dhabi Acapulco Acapulco ATP Acapulco WTA Ada Gorczyńska Ada Pietrzyńska Adam Chadaj Adam Kulig Adam Kwiatkowski Adam Majchrowicz Adam Majchrowicz. Adam Mlazga Adam Pavlasek Adam Romer Adi Shamasdin Adil Shamasdin Adreas Seppi Adrian Andrzejczuk Adrian Kowalski Adrian Mannarino Adrian Partl Adrian Sikora Adrian Ungur Adrianna Żórawska Adrien Bossel AFP Agata Barańska Agata Bieńkowska Agata Borgman Agata Jadwiga Bieńkowska Agata Świątek Agieszka Radwańska Agnelique Kerber Agnes Bukta Agnese Zucchini Agnieszak Radwańska Agnieszk Radwańska Agnieszka Radwańska Agri ITF Agustin Velotti Aisam Ul Haq Qureshi Aisam Ul-Haq Qureshi Aisam-Ul-Haq Quereshi Aisam-ul-Haq Qureshi Aix en Provence CH Ajla Tomljanović Akgul Amanmuradova Akgul Amanmuradowa Akira Santillan Akko ITF Alaksander Bury Alaksandra Sasnowicz Albano Olivetti Albert Costa Albert Montanes Albert Ramos Albert Ramos Vinolas Albert Ramos-Vinolas Alberta Brianti Alberto Brizzi Alberto Giraudo Alberto Ramos Aldin Setkić Alejandro Falla Alejandro Gonzalez Aleks Bolt Aleksadnra Krunić Aleksandar Vukić Aleksander Bublik Aleksander Bury Aleksander Kudriawcew Aleksander Pawlicki Aleksander Vukic Aleksander Zverev Aleksandr Kudriawcew Aleksandr Niedowiesow Aleksandr Niedwoeisow Aleksandra Buchla Aleksandra Buczyńska Aleksandra Krunić Aleksandra Kulesza Aleksandra Kusz Aleksandra Panowa Aleksandra Rojek Aleksandra Rosolska Aleksandra Wierzbowska Aleksandra Wozniak Aleksandra Zawadzka Aleksandre Metreveli Aleksiej Popyrin Aleksiej Watutin Alessandro Giannessi Alex Bogomołow Jr Alex Bolt Alex Corretja Alex De Minaur Alex Kuznetsov Alex Kuzniecow Alex Molcan Alexa Glatch Alexa Guarachi Alexadra Dulgheru Alexander Kudriawcew Alexander Lazov Alexander Peya Alexander Sarkissian Alexander Satschko Alexander Waske Alexander Zverev AlexanderZverev Alexandra Cadantu Alexandra Dulgheru Alexandra Krunic Alexandra Mueller Alexandra Panowa Alexandra Stevenson Alexei Popyrin Aliaksander Bury Aliaksandra Sasnowicz Alicha Rosolska Alicia Molik Alicja Rosolak Alicja Rosolska Alicja Sierzputowska Alijaż Bedene Alisa Klejbanowa Alison Riske Alison van Uytvacnk Alison Van Uytvanck Alize Cornet Alize Cornt Alize Lim Alja Tomljanović Aljaksandra Sasnowicz Aljaz Bedene Allie Kiick Almaty CH Alphen Alphen CH Alphen ITF Altenkirchen ITF Amanda Anisimova Amanda Asinimova Amandine Hesse Amatorskie Mistrzostwa Wielkopolski Amelie Mauresmo Amer Delić Amica Amir Weintraub Amos Mansdorf Amra Sadikovic An-Sophie Mestach Ana Bogdan Ana Ivanović Ana Ivnović Ana Konjuh Ana Tatiszwili Ana Vrljić Anabel Medina Anabel Medina Garrigues Anais Laurendon Anasstazja Pawluczenkowa Anastaja Pawluczenkowa Anastasia Pavlyuchenkova Anastasia Rodionova Anastasija Seastowa Anastasija Sevastovą Anastasija Sewastoa Anastasija Sewastowa Anastazja Jakimowa Anastazja Myskina Anastazja Myszkina Anastazja Pawliuczenkowa Anastazja Pawluczenkova Anastazja Pawluczenkowa Anastazja Piwowarowa Anastazja Potapowa Anastazja Rodionova Anastazja Rodionowa Anastazja Sewastowa Anastazja Soszyna Anastazja Szoszyna Anatolij Glebow Anders Seppi Andrada Surdeanu Andre Agassi Andre Begemann Andre Sa Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboli Andrea Gamiz Andrea Hlavackova Andrea Hlavaczkova Andrea Klepać Andrea Mitu Andrea Petkokvic Andrea Petkovic Andrea Sa AndreaPetkovic Andreas Beck Andreas Haider Maurer Andreas Haider-Maurer Andreas Molteni Andreas Seppi Andreas Seppo Andreas Siljestrom Andreas-Haider Mauer Andreassa Seppi Andreea Mitu Andrej Kapaś Andrej Martin Andrej Rublow Andreja Klepac Andres Molteni Andres Torres Andrew Whittington Andrezieux-Boutheon ITF Andria CH Andria Challenger Andriej Gołubiew Andriej Kapaś Andriej Kuzniecow Andriej Rublew Andriej Rublow Andrieja Klepać Andrzej Fąfara Andrzej Supron Andy Murray Andy Ram Andy Roddick Andżelika Kerber Anelique Kerber Anett Anett Kontaveit Anette Kontaveit Angelique Keber Angelique Kerber Angelque Kerber Ania Hertel Ankara ITF Ankita Raina Anna Blinkowa Anna Czakwetadze Anna Danilina Anna Hertel Anna Kalinskaja Anna Karolina Schmiedlova Anna Korzeniak Anna Niemiec Anna Schmiedlova Anna Smith Anna Smitth Anna Tatishili Anna Tatishvili Anna Tatiszwili Anna Zaja Anna-Giulia Remondina Anna-Lena Friedsam Anna-Lena Friedsman Anna-Lena Groenefeld Anne Keothavong Anne Schaefer Annicka Beck Annie Miller Annika Beck Anning CH Anstasia Rodionova Antalya ATP Antalya ITF Ante Pavić Antoine Cornut Chauvinc Anton Zajcew Antoni Cichy Antonia Lottner Antonio Sancić Antonio Veić Antwerpia ATP Antwerpia WTA Anvit Bendre AO Aoran Wang Arantxa Parra Santonja Arantxa Parra-Santonja Arantxa Rus Arantxa Sanchez-Vicario Aravane Rezai Argentyna-Serbia Arina Rodionova Arina Rodionowa Arina Sabalenka Arina Sabałenka Arkadiusz Kocyła Arkadiusz Kocyłka Arnau Brugues-Davi Arnaud Clement Arnold Kokulewski Artem Sitak Artem Smirnov Artem Smirnow Arthue de Greef Arthur De Greef Artur Bochenek Artur Rolak Artur St. Rolak Aryna Sabalenka Aryna Sabałenka Ash Barty Ashleigh Barty Ashley Fisher Asia Muhammad Asia Muhammed Astana CH Astana ITF ATAS Atilla Balazs Atlanta ATP ATP ATP Budapeszt ATP Challenger Tour ATP Challenger Tour Finals ATP Championships ATP Estoril ATP Finals ATP Indian Wells ATP Madryt ATP Marrakesz ATP Masters 1000 ATP Miami ATP Monachium ATP Monte Carlo ATP Rio de Janeiro ATP Rzym ATP World Tour Final ATP World Tour Finals ATP World Tour Masters Attila Balazs Auckland ATP Auckland WTA Austalian Open WTA Austin Krajicek Australia Australia Open ATP Australian Open Australian Open ATP Australian Open mikst Australian Open WTA Axel Michon Ayla Aksu Ayumi Morita Ałmaty CH Ałmaty ITF Ałła Kudriawcewa Baba Cup Babolat Babolat Chroma Tour Babolat ITF Seniors Bad Gastein Bad Gastein WTA Baku WTA Bali WTA Bangkok ATP Banja Luka Ch Barba Haas Barbara Haas Barbara Jordan Barbara Shett Barbara Sobaszkiewicz Barbora Krejcikova Barbora Krejczikova Barbora Stefkova Barbora Strycova Barbora Zahlavova Strycova Barbora Zahlavova-Strycova Barbroa Krejcikova Barcelona ATP Barcelona WTA Barclona ATP Barnstaple ITF Bartosz Andrzejczuk Bartosz Halubiec Bartosz Wojnar Bartosz Łosiak Basak Eraydin Bastad ATP Bastad CH Bastad ITF Bastad WTA Bastian Schweinsteiger Bastian Trinker Bath CH Bath ITF Bazylea ATP Beach Tennis Beata Światłoń Beatriz Hadda Maia Beatriz Haddad Maia Behtanie Mattek-Sands Beinda Bencic Belgia Belgrad ATP Belina Bencic Belinda Bencic Belinda Benic Bella Cup Ben McLachlan Ben Mitchell Beniamin Budziak Benicarlo ITF Benjamin Becker Benjamin Lock Benjamin Mitchell Benoi Paire Benoir Paire Benoit Paire Benoit Parie Bergamo CH Bergamo ITF Bernard Tomic Bernarda Para Bernarda Pera Bethanie Mattek Bethanie Mattek-Sands Bianca Andreescu Biancu Andreescu Biarritz ITF Białoruś Bibiane Schoofs Biel WTA Bill Gates Bill Tilden Billie Jean King Birmingham WTA Bjoern Borg Bjorn Borg Bjorn Fratangelo Bjorn Phau Bjorna Fratangelo Blaz Kavcic Blaz Kavicic Blaz Rola Blumenau CH BNP Paribas Open BNP Paribas Tomaszewski Cup Bob Bryan Bobby Reynolds Bogdan Dzudzewicz Bogna Nowacka Bogna Nowicka Bogota ATP Bogota WTA Bohdan Tomaszewski Bojana Bobusic Bojana Jovanovski Bordeaux Ch Boris Becker Boris Pashanski Borna Corić Borna Czorić Borona Coric Borys Zgoła Bośnia i Hercegowina-Polsa Bośnia i Hercegowina-Polska Boy Westerhof Brad Gilbert Bradley Mousley Brasov CH Bratysława Ch Bratysława ITF Brayden Schnur Brescia CH Brescia Challenger Brescia ITF Brest CH Brian Baker Brisbane ATP Brisbane International Brisbane WTA Bruksela WTA Bruno Soares Brunszwik CH Brunszwik ITF Bucha ITF Budapeszt ATP Budapeszt Ch Budapeszt Challenger Budapeszt ITF Budapeszt WTA Buenos Aires ATP Bukaresz WTA Bukareszt ATP Bukareszt ITF Bukareszt WTA Bukfurdo ITF bukmacherskieonline.pl Burnie ITF Bydgoszcz ITF Bytom ITF Błażej Koniuesz Błażej Koniusz Caarla Suarez Navarro Caga Buyukakcay Cagla Buyukakcay Cagnes-Sur-Mer Cagnes-Sur-Mer ITF Cairns ITF Cali WTA Calire Feuerstein Cameron Norrie Camiila Giorgi Camila Giorgi Cara Black Carin Witthoeft Carina Witthoeft Carla Saurez Navarro Carla Suaraz Navarro Carla Suarez Navaroo Carla Suarez Navarro Carla Suarez-Navarro Carlo Berlocq Carlos Berlocq Carlos Moya Carlos Taberner Carlsbad WTA Carol Zhao Carolina Garcia Carolina Wozniacki Caroline Delehide Caroline Dolehide Caroline Garcia Caroline Woznacki Caroline Wozniacki Caroline Wozniaki Carson Branstine Carsten Arriens Casablanca ATP Casablanca CH Casablanca ITF Casareta ITF Casblanca ATP Casblanca ITF Casey Dellacqua Casey Dellacque Casey Dellacquea Casper Ruud Cassper Ruud Catalina Castano Catalina Pella Catherina Bellis Catherine Bellis Cały ten tenis Cederik-Marcel Stebe Cedric Pioline Cedrik-Marcel Stebe Cezary Walkusz Challenger ATP Challenger Bratysława Challenger Indian Wells Challenger Pune Challenger Saint-Brieuc Championships WTA Chan Hao-Ching Chan Yung-Jan Chanel Simmonds Chanelle Scheepers Chanelle Sheepers Chang Kai-Chen Changwon ITF Chantal Skamlova Charelston WTA Charleston ITF Charleston WTA Charlottesville ITF Charlston ITF Chen Liang Chengdu ATP Chennai ATP Chennai WTA Chennei ATP Cherbourg CH Chia-Jung Chuang Chiaki Okadaue Chiasso ITF Chinami Ogi Ching-Wen Hsu Ching-Wen Hus Chirstina McHale Chloe Paquet Chorwacja Chris Evert Chris Guccione Christian Garin Christian Harrison Christina McHale Christophe Rochus Christopher Kas Chrstina McHale CiCi Bellis Cinacinnati WTA Cincinnati ATP Cincinnati WTA Cindy Burger Civitavecchia ITF Claire Feuerstein Claire Liu Clement Geens Clermont-Ferrand ITF Cluj ITF Coco Vandeeghe Coco Vandeweghe Coco Vandewghe Coco Vandweghe Colin Ebelthite Colin Fleming Como CH Conchita Martinez Conny Perrin Constance Sibille Constant Lestienne Contrexeville ITF Cordenons CH Corentin Moutet Corinna Dentoni Cornelia Lister Craig Boynton Craiova ITF Cristiano Ronaldo Cristina Dinu Croissy-Beabourg ITF Croissy-Beaubourg ITF Crossminton CRS Cwetana Pironkova Cwetana Pironkow Cwetana Pironkowa Cwietłana Pironkova Cwietłana Pironkowa Czechy Czerkasy ITF czwartek wspomnień Daegu ITF Dajana Jastremska Dalila Jakupović dallas wta Dalma Galfi Damian Okrutny Damir Dzumhur Danai Udomchoke Dani Vallverdu Danie Nestor Daniel Brands Daniel Evans Daniel Garza Daniel Gimeno-Traver Daniel Gomeno-Traver Daniel Koellerer Daniel Kossek Daniel Masur Daniel Michalski Daniel Munoz de la Nava Daniel Munoz-De La Nava Daniel Munzo-Da La Nava Daniel Nestor Daniel Young Daniel-Gimeno Traver Daniela Hantuchova Daniela Hantuchova' Daniela Hantuchowa Daniela Hanutuchova Daniela Seguel Daniela Vismane Daniele Bracciali Daniele Braccialli Danielle Collins Danielle Rose Collins Daniil Medvedev Daniil Medwiediew Daniil Miedwiediew Danił Miedwiediew Danka Kovinić Danka Kovnić Dannego Thomas Daria Dakastkina Daria Gavrilova Daria Gawriowa Daria Gawriłowa Daria Jurak Daria Kasatina Daria Kasatkina Daria Kuczer Daria Lebeszewa Daria Mironowa Darija Jurak Dariusz Lipka Darja Kasatkina Darmi Dzuhmhur Darmi Dzumhur Darren Cahill Darya Kasatkina Daun Ying-Ying David Ferrer David Ferrero David Ferrrer David Goffin David Guez David Hall David Kotyza David Marrero David Nalbandian David Pel David Skoch David Taylor David Vega Hernandez Davida Ferrer Davis Cup Dawid Celt Dawid Olejniczak Dawid Taczała DBS Singapore Slammers Delray Beach Delray Beach ATP Demi Schuurs Den Bosch WTA Denis Gremelmayr Denis Istomin Denis Kudla Denis Mołczanow Denis Shapovalov Denis Szapowałow Denisa Allertova Deniz Khazaniuk Dennis Novak Dennis Novikov Dennisa Allertova Denys Mołczanow Destanee Aiava Di Wu Dia Ewtimowa Diana Jastremska Diana Marcinkevica Diana Sumova Dick Norman Diego Maradona Diego Schwartzman Diego Sebastian Schwartzman Diego Sebastian Schwartzman]Ołehsandr Niedowiesow Diego Sebastian Schwarzman Dieta Dimitar Kuzmanow Dimitrij Tursunow Dinah Pfizenmaier Dinah Pfizenmeier Dinara Safina Dino Marcan Dino Marcana Divij Sharan Divija Sharan Divija Sharana Dmitrij Popko Dmitrij Tursunow Dmitrij Turusnow Dnaiel Gimeno-Traver Dnił Miedwiediew Do Dobrich ITF Doha ATP Doha ITF Doha WTA Dominia Cibulkova Dominic Inglot Dominic Thiem Dominik Hrbaty Dominik Inglot Dominik Meffert Dominik Meffter Dominik Nazurek Dominik Robert Śliwiński Dominik Thiem Dominika Cibukova Dominika Cibulkova Dominika Cibulkvoa Dominika Paczena Dominka Cibulkova Domnic Thiem Donal Young Donald Young Donieck ITF Donna Vekić doping Dorian King Dorota Szczygielska Doroteja Erić Dovak Djoković Droga do Pekao Duabj ATP Duan Ying-Ying Dubaj ATP Dubaj ITF Dubaj WTA Duck Hee Lee Duckhee Lee Dudi Sela Dusan Lajović Dusan Lojda Dusseldorf ATP Dustin Brown Dustin Brwon Dzamir Dżumhur Dzieciaki do Rakiet Eastbourn ATP Eastbourn WTA Eastbourne ATP Eastbourne WTA Eastoburne WTA Eckental CH Ecuador Open Eddie Herr International Edina Gallovits-Hall Edouar Roger-Vasselin Edouard Roger-Vasselin Edouardo Roger-Vasselin Edourad Roger-Vasselin Edourd Roger-Vasselin Eduardo Roger-Vasselin Eduardo Schwank Edward Corrie Ege Tomey Eilat ITF Ekaterina Gorgodze El Kantaoui ITF Elena Baltacha Elena Bogdan Elena-Gabriela Ruse Eleni Daniilidou Elias Ymer Elica Kostowa Elina Svitolina Elina Switolina Elisa Mertens Elise Mertens Elitsa Kostova Elizaweta Kuliczkowa Ellen Allgurin Ellen Perez Elżbieta Iwaniuk Emil Kubicz Emiliana Arango Emma Zakordoniec Emma Zakrodniec Employers' Cup Enel Equeurdreville ITF Eri Hozumi Eric Butorac Eric Quingley Erik Crepaldi Erika Sema Erika Takao Ernerst Gulbis Ernest Gulbis Ernesto Escobedo Ernests Gublis Ernests Gulbis Erva Hrdinova Estelle Cascino Estonia Estoril ATP Estoril WTA Estrella Cabeza Candela Estrella Cabeza-Candela Eugenie Bouchard Eugenie Bouhcard Eugnie Bouchard Eurobuild CEE European Summer Cups Eurosport Eva Birnerova Eva Hrdinova Evan King Ewa Duda Ewgenij Donskoj Fabio Fognini Fabrice Martin Fabrice Muamba Fabrice Santoro Facebook Facudno Bagnis Facundo Arguello Facundo Bagnis Fanny Stolar Fanny Stollar Farrukh Dustow Fed Cup FedCup Federico Delbonis Federico Gaio Felicano Lopez Feliciano Lopez Felicianoo Lopez Felix Auger - Aliassim Felix Auger-Aliassime Fenando Verdasco Fergana CH Fernando Gonzalez Fernando Vedasco Fernando Veradsco Fernando Verdasco Fernando VerdascoIvo Karlović Fez WTA Fili Dawidienko Filip Ambroży Filip Horansky Filip Kolasiński Filip Kraijnović Filip Krajinović Filip Peliwo Filip Pieczonka Filip Plewiński Filip Polasek Filip Rams Filippo Volandri Finały WTA Fiona Ferrero Fiona Ferro Fioona Ferro Flavia Pennetta Flavio Cipolla Floren Serra Florencja ITF Florent Serra Florian Mayer Florianapolis WTA Florianopolis WTA Florin Mergea Fobio Fognini Frances Tiafoe Francesca Schaivone Francesca Schiavone Francescha Schiavone Francesco Totti Francis Tiafoe Francja Franco Skugor Francoise Abanda Francuska Federacja Tenisowa Franes Tiafoe Frank Dancevic Frank Moser Frank Skugor Franko Skugor Frantisek Cermak Frederico Delbonis Frederico Gil Frederik Nielsen French Open g Gabine Muguruza Gabrela Dabrowski Gabrial Dabrowski Gabriel Moraru Gabriela Ce Gabriela Dabrowska Gabriela Dabrowski Gael Monfils Galeria Sław Tenisa Galina Woskobojewa Garbina Muguruza Garbine Muguroza Garbine Muguruza Garbine Muguruza Blanco Garbinie Muguruza Garine Muguruza Gastao Elias Gataad ATP Genewa ATP Genewa CH Genua CH Geoffrey Blancaneaux George Harris Gerald Melzer Gerard Granollers-Pujol Gerard Melzer Germain Gigounon Gero Kretschmer Getxo ITF Ghita Benhadi Gianni Mina Gibril Diarra Gigor Dimitrov Gille Muller Gilles de Gouy Gilles Muller Gilles Simion Gilles Simon Gimcheon CH Gimcheon ITF Gioia Barberi Gioia Barbieri Girgor Dimitrov Girgor Dimitrow Gisela Dulko Giulio Di Meo Glasgow CH Gleb Sakharov Gloria Lang Go Soeda Goncalo Oliveira Goran Ivanisecić Goran Ivanisević Goran Ivansević Goran Ivenisević Gra o bilety Grace Min Grado ITF Grali Polacy Granby Grand Prix Piaseczna Grand Prix Szkoły Tenisa Net Grand Prix Warszawy Amatorek Greg Jones Greg Zemlja Grega Zemlja Grenoble ITF Greta Arn Grigor Dimitov Grigor Dimitro Grigor Dimitrov Grigor Dimitrow Grigor Dmitrow Grigror Dimitrov Grigror Dimitrow Gry Grzegorz Biliński Grzegorz Panfil Grzegorz Panil Grzegorz Wójcik Gstaad ATP Gstaad WTA Guadalajara CH Guayaquil CH Gudio Pella Guido Andreozzi Guido Pella Guillaume Rufin Guilleremo Garcia-Lopez Guillermo Duran Guillermo Garcia-Lopez Guillermo-Garcia Lopez Gustavo Kuerten Guy Forget Gyor ITF Halle ATP Hamamatsu ITF Hamburg ATP Hammamet ITF Han Xinjun Han Xinyun Hao Ching Chan Hao Zhang Hao-Ching Chan Hao-Ching Chang Harmony Tan Harriet Dart Head Heather Watson Heather Watson Peng Shuai Hechingen ITF Heilbronn CH Helen Wils Helene Pelletier Helsinki CH Henri Kontinen Henri Laaksonen Henri Leconte Heraklion ITF Heyon Chung Hiroki Moriya Hiroko Kuwata Hiszpania Hiszpania-Polska Hobart ATP Hobart International Hobart WTA Holandia Hong Kong WTA Hongkong WTA Honkong WTA Hopman Cup Horacio Zeballos Horia Tecau Houston ATP Hsie Su-Wei Hsieh Su-Wei Hsien-Yin Peng Hua Hin Huber Hurkacz Hubert Hurkach Hubert Hurkacz Hubert Parchomiuk Hubrt Hurkacz Hugo Grenier Hugo Nys Hyeon Chung Hyeong Chung Iga Odrzywołek Iga Świąteek Iga Świątek Igo Sijsling Igor Andriejew Igor Bujdo Igor Kunicyn Igor Sijsling Igor Zelenay Igrzyska Olimpijskie Igrzyska Olimpijskie ATP Igrzyska olimpijskie mężczyzn Igrzyska Olimpijskie WTA Ilia Marczenko Ilie Nastase Ilija Bozoljac Ilija Iwaszka Ilija Marczenko Ilja Bozoljać Ilja Iwaszka Ilja Marczenko Ilkey ITF Ilkley CH Ilkley ITF Illya Marchenko Indian Weels ATP Indian Wells Indian Wells 125 Indian Wells ATP Indian Wells WTA Indy de Vroome Ines Ferrer Suarez Ines Ferrer-Suarez Inigo Cervantes Intenational Premier Tennis League International Premier Tennis League Ioana Diana Pietroiu Ioana Raluca Olaru Ipek Oz Ipek Soylu Ipswich ITF IPTL Irapuato ITF Irena Pavlovic Irina Begu Irina Buriaczok Irina Burjaczok Irina Camelia Begu Irina Camelia-Begu Irina Chromaczewa Irina Chromaczowa Irina Falconi Irina Kromaczewa Irina-Caemlia Begu Irina-Camela Begu Irina-Camelia Bego Irina-Camelia Begu Irving CH Iryna Bermond Ismaning CH Istambuł WTA ITF ITF Charleston ITF GRANBY ITF Koszalin ITF Maribor ITF Seniors ITF Shenzhen ITF Wisła Ivan Dodgi Ivan Dodig Ivan Lendl Ivan Ljubicić Ivan Navarro Ivan Nedelko Ivana Jorović Iveta Benesova Iveta Jorovic Iveta Melzer Ivo Karlović Ivo Minar Iwan Nedelko Iwan Siergiejew Iwona Kuczyńska IX Memoriał Ani Dolińskiej Iza Nikolenko Izabela Kunat Izabela Szinikowa Izmir ITF J-23 nadaje z SW19 Jaak Poldma Jablonec nad Nysą ITF Jacek Kseń Jacek Muzolf Jack Duckworth Jack Sock Jackson ITF Jacqueline Cako Jade Lewis Jadwiga Jędrzejowska jaguar Jaimee Fourlis Jak Cudnie Gra Południe Jakterina Makarowa Jakub Dybała Jakub Faryniarz Jakub Grzegorczyk Jakub Kozioł James Blake James Cerretani James Duckworth James Ward Jamie Delgado Jamie Hampton Jamie Loeb Jamie Murray Jamies Ward Jan Jan Gałka Jan Hajek Jan Hernych Jan Kodes Jan Kuncik Jan Mertl Jan Metrl Jan Minar Jan Satral Jan Zasada Jan Zieiński Jan Zieliński Jan-Lennard Struff Jana Cepalova Jana Cepelova Jana Czepelova Jana Fett Jana Novotna Janette Husarova Janette Huzarova Janko Tipsarević Janko Tipsarević Janowicz - konferencja prasowa Jans-Ignacik Jared Donaldson Jarem Donaldson Jarkko Nieminen Jarmila Gajdosova Jarmila Gajdosowa Jarmila Wolfe Jaroslav Pospisil Jarosław K. Kowal Jarosław Kuźniar Jarosława Szwedowa Jarosława Szwiedowa Jarosłowa Szwiedowa Jasmin Woehr Jasmine Paoline Jasmine Paolini Jason Jung Jason Kubler Jaume Munar Javier Marti Jean Julien Rojer Jean-Julien Rojer Jean-Julier Rojer Jekataria Makarowa Jekatarina Byczkowa Jekatarina Iwanowa Jekatarina Makarowa Jekatarina Makrowa Jekaterina Aleksandrowa Jekaterina Alexandrowa Jekaterina Maarowa Jekaterina Makaraowa Jekaterina Makarowa Jekterina Makarowa Jelena Bowina Jelena Dementiewa Jelena Diemientiewa Jelena Dokic Jelena Dżoković Jelena Janković Jelena Janovic Jelena Makarowa Jelena Ostapenko Jelena Ostapienko Jelena Ristić Jelena Rybakina Jelena Wesnina Jelena Wiesnina Jeliawieta Kuliczkowa Jelina Switolina Jelizaweta Kuliczkowa Jelizawieta Kuliczkowa Jelizzawieta Kuliczkowa Jennifer Brady Jennifer Capriati Jennifer Elie Jerem Chardy Jeremy Bates Jeremy Chardy Jerome Golmard Jerome Inzerillo Jerzy Janowicz Jerzyk Cup Jesse Huta Galung Jesse Huta Galunga Jesse Huta-Galung Jesse Levine Jessica Moore Jessica Pegula Jessika Ponchet Jewgienia Rodina Jewgienie Rodina Jewgienij Donskoj Jewgienij Kafelnikow Jewgienij Koroliew Jewgienija Rodina Jie Zheng Jiiri Vesely Jil Teichmann Jill Craybas Jim Courier Jimmy Connors Jimmy Wang Jing-Jing Lu Jiri Vesely Jiry Vesely Jirzi Vesely Jo Wilfried Tsonga Jo-Wiflried Tsonga Jo-Wifried Tsonga Jo-Wilfired Tsonga Jo-Wilfried Tsonga Jo-WilfriedTsonga Jo-Wilifried Tsonga Jo-Wilried Tsonga Joachim Johansson Joahanna Larsson Joanna Dobrowolska Joanna Konta Joanna Skrzypczyńska Joanna Zawadzka Joao Domingues Joao Monteiro Joao Sousa Joao Souza Johan Brunstrom Johan Cruyff Johana Konta Johana Larsson Johann Brunstrom Johanna Konta Johanna Larsson Johannesburg Ch Johannesburg ITF Johans Brunstrom John Peers John Barrett John Inser John Insner John Isner John McEnroe John Millman John Millmans John Milman John Patrick Smith John Peers John-Patrick Smith Johny Isner Jokohama CH Jolanta Szymanek-Deresz Jolecyn Rae Jon Peers Jonas Bjorkman Jonathan Dasnieres De Veigy Jonathan Erlich Jonathan Eysseric Jonathan Marray Jonathan Marrey Jordan Thompson Joris De Loore Jose Chceca-Calvo Jose Hernandez-Fernandez Joshua Milton Josselin Ouanna Joue-Les-Tours ITF Jovana Jaksić Jozef Kovalik Juan Carlo Ferrero Juan Carlos Ferrero Juan Ignacio Chela Juan Ignacio Londero Juan Martin del Poto Juan Martin Del Potro Juan Monaco Juan Sebastian Cabal Juan Sebastian Cabala Juan-Julien Rojer Juan-Sebastian Cabal Judy Murray Julia Bejgelzimer Julia Bejgelzmier Julia Boserup Julia Cohen Julia Glushko Julia Goeges Julia Goerges Julia Grabher Julia Oczachowska Julia Przybylska Julia Putincew Julia Putincewa Julia Sokołowskaja Julian Knowle Julian Radon Julian Reister Julian Turosieński Julie Coin Julien Benetteau Julien Benneteau Julien Bennteau Julien Cagnina Julio Peralta Junri Namigata Jurabeck Karimow Juraj Masar Jurgen Melzer Jurgen Zopp Jurmala ITF Justin Henin Justine Henin Justine Henin-Hardine Justyna Jegiołka Justyna Jeigołka Justyna Pająk K-SWISS Kacper Lemiesz Kacper Piekarski Kacper Żuk Kacper Żyk Kai-Chen Chang Kaia Kanepi Kaja Juvan Kami Majchrzak Kamil Capkovic Kamil Gajewski Kamil Kaleta Kamil Majchrzak Kamil Majcrzhak Kamila Majchrzak Kamila Nowak Kanada ATP Kanada WTA Kanton WTA Kaohsiung WTA Karan Czaczanow Karen Chaczano Karen Chaczanow Karen Czaczanow Karen Czacznow Karen Kaczanow Karen Karczanow Karien Chaczanow Karin Knapp Karina Błaś Karina Knapp Karl Meiler Karol Beck Karol Drzewicki Karol Drzewiecki Karol Duś Karol Gajewski Karol Krawczyński Karol Paluch Karolina Jaśkiewicz Karolina Kliskova Karolina Lisiecka Karolina Pliskova Karolina Pliszkova Karolina Silwanowicz Karolina Śnita Karolina Sprem Karolina Stuchla Karolina Szmit Karolina Wiśniewska Kasandra Kozub Kassel ITF Katalin Marosi Katarina Bondarenko Katarina Srebotnik Katarina Zawacka Kataryna Bondarenko Katarzyna Kaleta Katarzyna Kawa Katarzyna Kubicz Katarzyna Piter Katarzyna Pitter Katarzyna Pyka Katarzyna Witwicka Katarzyna Wysoczańska Katarzyna Wysoczyńska Katerina Bondarenko Katerina Kozłowa Katerina Sianikova Katerina Siniakova Katerina Siniakowa Katerina Srebotnik Katerina Stewart Katerine Ahn Kateryna Bondarenko Kateryna Bondarrenko Kateryna Bondrenko Kateryna Kozłowa Katerzina Siniakova Katharina Lehnert Kathinka Von Deichmann Katie Boulter Katinka Von Deichmann Katowice Open Katowice WTA Katrzyna Piter Kayla Day Kazachstan Kazań Ch Kazań ITF Kei Nishikori Kei Nishiori Kei Nishkori Kei Nisihkori Kei Nsihikori Ken Flach Ken Meyerson Ken Skupski Kenny De Schepper Kevin Anderson Kevin King Kia Amateur Australian Open Kiki Bertens Kim Clijsters Kim Sears Kimiko Date-Krumm Kimmer Coppejans Kioto Ch Kirsten Filipkens Kirsten Flipkens Kirstina Mladenovic Kistina Mladenovic Kitzbuhel ATP Kitzbuhel WTA Kiztbuhel ATP Klara Koukalova Klara Silka Klara Siłka Klara Zakopalova Klasy tenisowe Klaudia Jans-Ignacik Klaudia Jans-Ignaick Klaudia Wira Klaudia Wybudowska Klausia Jans-Ignacik Kllaudia Jans-Ignacik Klosters JME Klosters MEJ Kobe CH Koblencja CH Koksijde ITF Koncertowe Miksty Konferencja Psychologii Sportu Konkurs Konrad Fryze Konrad Słowik Konstantin Krawczuk Kontaveit Konzum Croatia Open Kooyong Classic Kopenhaga WTA Koszalin ITF Koszyce CH Kreuzlingen ITF Krisitina Mladenovic Kristen Flipkens Kristie Ahn Kristin Flipkens Kristina Barrois Kristina Flipkens Kristina Kucova Kristina Mladenovic Kristina Pliszkova Kristina Schmiedlova Kristina Siniakova Kristinehamn ITF Kristna Kucova Kristyna Pliskova Kristyna Pliszkova Kristyna Pliszkowa Krystian Pfeiffer Krzysztof Guzowski Krzysztof Rawa Ksawery Pociej Ksenia Palkina Ksenia Pierwak Kuala Lumpur Kuala Lumpur ATP Kuala Lumpur WTA Kubot Kids Cup Kule Edmun Kurs RPT Kurume ITF Kurumi Nara Kveta Peschke Kyle Edmund Kyoto CH La Marsa ITF Laca Margaroli Lamine Ouahab Lamine Quahab Landisville ITF Lara Arraubarrena Lara Arruabarena Lara Arruabarrena Lara Arruabarrena-Vecino Lara Arrubarrena Lara Michel Lara Siegemund Las Vegas ITF Laslo Djere Latisha Chan Laura Pous Tio Laura Pous-Tio Laura Robson Laura Schaeder Laura Siegemund Laura Siegemung Laura Thorpe Laure Siegemund Lauren Davis Laurent Lokoli Laurynas Grigelis Laver Cup Le Gosier CH Leander Paes Leanders Paes Legia Legnica ITF Leimen ITF Lena Litvak Lenka Kuncikova Lenka Wienerova Leon CH Leonard Mayer Leonardo Mayer Lesia Curenko Lesia Tsurenko Lesley Kerkhove Leszek Kozielski Leszek Malinowski Leszek Mirecki Li Na Liam Broady Liberec CH Libor Salaba Lidzia Marazowa Lidzija Marozowa Liezel Huber Liga Dekmeijere Lima Ch Limoges Limoges ITF Limoges WTA Lin Zhu Lindsay Davenport Lindsay Lee-Waters Ling Zhang Linz WTA Lisa Raymond Lisa Sabino Lisa-Maria Moser Livesports Lizbona CH Lizbona ITF Lizette Cabera Lleyton Hewitt Lleytona Hewitt Lois Goodman Londyn ATP Longines Longines Future Tennis Aces Lorenzo Giustino Lorenzo Sonego Los Angeles ATP Lotos Louis Dończyk Louisa Chirico Louise Chirico Lourdes Dominguez Lino Lourdes Dominguez-Lino Lovro Zovko Luca Vani Luca Vanni Lucas Lacko Lucas Pouille Lucas Rosol Lucia Cervera-Vazquez Lucie Hlavaczkova Lucie Hradecka Lucie Safarova Lucie Safarowa Lucie Safarzova Lucie Szaarzova Lucie Szafarzova Ludmiła Kiczenok Luecie Szafarzova Lugano WTA Lukas Dlouhy Lukas Lacko Lukas Rosol Lukasz Dlouhy Lukasz Rosol Luke Saville Luks Dlouhy Luksemburg WTA Luksika Kumhkum Luksika Kumkhum Lyon ATP Maciej Diłaj Maciej Jabłoński Maciej Kierkuś Maciej Mol Maciej Nowak Maciej Pietrasik Maciej Rajski Maciej Smoła Maciej Stańczuk Maciej Synówka Maciej Ziomber Mackenzie McDonald Madalena Fręch Madisn Keys Madison Brangle Madison Brengle Madison Kays Madison Keys Madry WTA Madryt ATP Madryt ITF Madryt WTA Magazyn TenisKlub Magda Linetta Magda Linette Magda Linnete Magdalen Fręch Magdalena Ekert Magdalena Feręch Magdalena Fręch Magdalena Grzybowska Magdalena Kądzielewska Magdalena Kiszczyńska Magdalena Linette Magdalena Rejniak-Romer Magdalena Ribarikova Magdalena Ribarikowa Magdalena Ryabrikova Magdalena Rybarikova Magdalena Rybarikowa Magdalena Rybikowa Magdalena Sakrecka Magdalena Sekrecka Magdalena Stencel Magdalena Zajda Magnolia Cup Mahesh Bhupathi Mai Minokoshi Mailen Auroux Main Cilic Maja Chwalińsa Maja Chwalińska Maja Pindelska Majorka WTA Makary Adamek Makinohara ITF Makoto Ninomia Maks Kaśnikowski Maks Mirny Maks Mirnyj Maks Raupuk Maksymilian Raupuk Male Jaziri Malek Jaziri Mallory Burdette Malt Kunnap Mamaia ITF Manchester ITF Mandy Minella Manerbio CH Manila Mavericks Manolo Santana Mansour Bahrami Manuel Orantes Marat Safin Marburg CH Marc Gicquel Marc Lopez Marc Polmans Marc Rosset Marce Granollers Marcel Demoliner Marcel Ganollers Marcel Garnollers Marcel Gralloners Marcel Granollers Marcel Granollers-Pujol Marcel Melo Marcel Plitowicz Marcel Politowicz Marcelina Podlińska Marcelo Demoliner Marcelo Gralloners Marcelo Granollers Marcelo Melo Marcin Czilić Marcin Fyrstenberg Marcin Gawron Marcin Gawrton Marcin Markowski Marcin Matkowski Marcin Mol Marcin Skowroński Marcin Śmigielski Marco Cecchinato Marco Checchinato Marco Chiudinelli Marco Trungelliti Marcos Baghdatis Marcus Daniell Marcus Willis Mardy Fish Mardy Fish Marek Jaloviec Marek Michalicka Marek Pokrywka Marek Semjan Margaret Court Margaret Osborne duPont Margarita Gasparian Margarita Gasparjan Margot Yerolymos Maria Maria Szarapowa Maria Duque-Marino Maria Elena Camerin Maria Irigoyen Maria Irygoyen Maria Joao Koehler Maria Jose Martinez Sanchez Maria Kirilenko Maria Krilenko Maria Sakkari Maria Sanchez Maria Sharapova Maria Szarapowa Maria Terersa Torro Flor Maria Torro-Flor Maria-Teresa Torr-Flor Maria-Teresa Torro Flor Maria-Teresa Torro-Flor Mariana Duque Marino Mariana Duque-Marino Maribor ITF Marie Bouzkova Marie-Alexandre Leduc Marijana Lucić-Baroni Marin Cil Marin Cilić Marin Czilić Marin Draganja Marin Gawron Marin Klizan Marina Czilić Marina Duque-Marino Marina Eraakovic Marina Erakovic Marina Lazić Marina Melnikowa Marina Mielnikowa Marina Zaniewska Marinko Matosevic Marinus Copil Marion Bartoli Marion Bartoli Marius Copil Marius Copisl Mariusz Fyretenberg Mariusz Fyrstenbeg Mariusz Fyrstenberg Mariusz Fystenberg Mariusz Matkowski Mark Bryan Mark Knowles Mark Philippousis Mark Philippoussis Marketa Vondrousova Marrakesz Marrakesz ATP Marrakesz WTA Marsel Ilhan Marsylia ATP Marsylian ATP Marta Domachowska Marta Dyba Marta Gałka Marta Kostiuk Marta Kowalska Marta Leśniak Marta Lewandowska Marta Paigina Marta Ruszczyńska Marta Śmiechowska Martin Alund Martin Corrie Martin Emmrich Martin Fischer Martin Jaite Martin Klizan Martin Redlicki Martin Redlicky Martina Borecka Martina Hingis Martina Navratilova Martina Trevisan Marton Fucscovics Marton Fucsovics Martyn Pawelski Martyna Kubka Mary Pierce Maryna Zanewska Maryna Zaniewska Maryslia ATP Masa Zec-Peskiric Mate Delić Mate Draganja Mate Pavcić Mate Pavić Mateszu Kowalczyk Mateusz KKowalczyk Mateusz Kowalczyk Mateusz Kowalczyl Mateusz Lipiński Mateusz Skutella Mateusz Smolicki Mateusz Szmigiel Mateusz Terczyńsk Mateusz Terczyński Mateusz Terczyński. Mathias Bourgue Mathilde Johansson Mats Moraing Mats Wilander Matsuoka Tenis Open Matt Ebden Matt Reid Matteo Berrettini Matteo Donati Matteo Viola Matthe Ebden Matthew Barton Matthew Ebden Matthias Bachiner Matthias Bachinger Matwe Middelkoop Maui ITF Max Mirny Max Mirnyi Max Mirnyj Max Purcell Max Steinberger Maxence Beauge Maxime Authom Maxime Hamou Maxime Teixeira Maximilian Marter Maximilian Marterer Maximo Gonzalez Małgorzata Pieńkowska ME Juniorów Media Cup Mediolan CH Mediolan ITF Meerbusch CH Megan Moulton-Levy Meknes CH Melanie Klaffner Melanie Oudin Melbourne ATP Melbourne WTA Meldonium Melinda Czink Melis Sezer Memoriał Ani Dolińskiej Memoriał M. Hudy Memphis ATP Memphis WTA Mersin CH Mervana Jugić-Salkić Mestre ITF Metz ATP Mexico City Ch Miami Miami ATP Miami Open Miami WTA Miaski Doi Micha Przysiężny Micha Zverev Michael Berrer Michael Joyce Michael Kohlmann Michael Lammer Michael Llodra Michael Mmoh Michael Russel Michael Russell Michael Venus Michaela Honcova Michaela Krajicek Michaella Krajicek Michaił Elgin Michaił Jełgin Michaił Jużny Michaił Jużnyj Michaił Kukuszkin Michal Llodra Michal Mateasko Michal Mertinak Michal Pazicky Michal Przysiężny Michalina Jędrzejczak Michalina Jęrzejczak Michalovce ITF Michał Bedra Michał Dembek Michał Dmochowski Michał Jużnyj Michał Lewandowski Michał Matuszewski Michał Mikuła Michał Przysiężny Michał Rolski Michał Sikorski Michał Smolicki Michał Tereczyński Michał Wargocki Michał Łobos Michelle Larcher De Brito Micromax Indian Aces Midland ITF Mihaela Buzarenscu Mihaela Buzarnesco Mihaela Buzarnescu Mihaił Jużnyj Mikael Ymer Mike Bryan Mikołaj Borkowski Mikołaj Jędruszczak Mikołaj Lorens Mikołaj Przybylski Mikołaj Szmyrgała Mikołaj Wrzoł Milana Spremo Milo Raonic Milos Raonic Milosz Raonić Ministerstwo Sportu i Turystyki Mińsk ITF miomir Kecmanovic Mirjana Lucić Mirjana Lucić-Baroni Mirjana Lucic-Baronin Mirjana Luczić-Baroni Mirka Vavriniec Miroslav Mecir Miroslav Meczirz Mirosław Skrzypczyński Mirza Basić Mirzo Basic Misa Eguchi Misai Doi Misaki Doi Mischa Zverev Misha Zvereve Mistrzostw Szkół w Tenisie Mistrzostwa ATP Mistrzostwa Europy Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Adwokatów Mistrzostwa Polski Lekarzy Mistrzostwa Polski Seniorów i Amatorów Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Super Seniorów Mistrzostwa WTA Mistrzotwa ATP Miyu Kato Mohamed Safwat Mohammedia ATP Mohammedia CH Moim zdaniem Mona Barthel Monachium ATP Monic Puig Monica Niculescu Monica Puig Monica Seles Monique Adamczak Monpellier ATP Mons CH Monte Carlo Monte Carlo ATP Monterrey WTA Monterry WTA Montpellier ATP Montreal ATP Montreal ITF Montreal WTA Montserrat Gonzalez Mornington ITF Moskwa ATP Moskwa ITF Moskwa WTA Mrągowo ITF Mubadala World Tennis Championship Mutua Madrid Open Myrtille Georges Myrtille Goerges Na Li Nadia Kiczenok Nadia Lalami Nadia Pietrowa Nadia Podoroska Nadia Podorska Nanchang WTA Nancy Jeffet Nanijng WTA Nanjing WTA Nantes ITF Nao Habino Nao Hibino Naomi Broady Naomi Osaka Narodowe Mistrzostwa Polski Narodowy Dzień Sportu Nastassja Burnett Nastja Kolar Natalia Kołat Natalia Siedliska Natalia Wichlancewa Natalie Grandin Naumea Ch Neal Skupski Neil Skupski Nenad Zimonjić Nenad Zimonjuć Netanya ITF New Delhi ITF New Haven New Haven WTA New York Open Newport ATP Nicea ATP Nicholas Monroe Nick Kyrgios Nick Monroe Nicola Kuhn Nicola Pietrangeli Nicolas Almagro Nicolas Jarry Nicolas Kicker Nicolas Mahut Nicolas Massu Nicolas Monroe Nicolas Pastor Nicolaz Basilaszwili Nicole Clerico Nicole Gibbs Nicole Rottmann Nicole Vaidisova Niels Desein Niemcy Niemcy-Polska Nigina Abduraimowa Nike Nikola Frankova Nikola Matuszak Nikola Mektić Nikola Milojevic Nikola Okopniak Nikola Okupnik Nikolas Baszilaszwili Nikolaz Basilaszwili Nikoloz Basilaszwili Nikołaj Dawidienko Nikołaj Dawydienko Nikołoz Basilaszwili Nina Braczikowa Nina Stojanović Nina Zander Ningbo 125 Ningbo WTA Nino Serdarusić Nishi-Tama ITF Nitto ATP Finals NMP Wrocław Noah Rubin Noami Osaka Noppawan Lertcheewakarn Norbert Gombos Norbet Gombos Nordyński Open by Peugeot Norymberga WTA Norymbergia WTA Nottingham ATP Nottingham CH Nottingham ITF Nottingham WTA Noumea CH Nova Djoković Novak Djokovic Novak Djokovi Novak Djoković Novak Dżković Novak Dżoković Novak Dżokowić Novan Djoković Nowy Jork ATP Nuria Llagostera Vives Oberstaufen Oberstaufen CH Obidos ITF Oceane Dodin Oeiras ATP Oeiras WTA Oksana Kałasznikowa Olaf Jarzemski Olaf Pieczkowski Olesja Perwuszina Olga Brózda Olga Danilović Olga Doroszina Olga Goworcowa Olga Janczuk Olga Kałasznikowa Olga Magiera Olga Morozowa Olga Puczkowa Olga Saez Larra Olga Sawczuk Olimpia Oliveira De Azemei ITF Oliveira De Azemeis ITF Oliver Anderson Oliver Marach Oliver Szabo Olivia Rogowska Olivier Anderson Olivier Charroin Olivier Marach Olivier Rochus Oliwia Szymczuch Olsztyn ITF Omar Jasika Ons Jabeour Ons Jabeur Ons Jabuer Opava ITF Open Court Orange Bowl Orange Bowl International Orlean CH Ortisei CH Ortisei ITF Osaka WTA Oskary Ostrava CH Ostrawa CH OTF OTK Ołehsandr Dołgopołow Ołehsandr Niedowiesow Ołeksand Ołeksand Dołgopolow Ołeksander Dołgopołow Ołeksandr Dołgopolow Ołeksandr Dołgopołow Ołeksandr Dołgpołow Ołeksandr Niedowiesow Ołomuniec ITF Pablo Andujar Pablo Carenno Busta Pablo Careno Busta Pablo Carreno Busta Pablo Carreno-Busta Pablo Carrero-Busta Pablo Cuevas Pablo Lozano Padwa ITF Palermo WTA Palina Dubawec Paola Suarez Paolo Lorenzi Paolo Lorezni Paragraf 22 Parblo Carreno Busta ParisAttacks Park Tenisowy Olimpia Partick Rafter Paryż ATP Paryż WTA Pascal Kłos Pat Cash Pat Rafter Patrcia Maria Tig Patricia Maria Tig Patricia Mayr-Achleitner Patrick McEnroe Patrick Mouratoglou Patrick Mouratogloue Patrick Rafter Patrik Rosenholm Patrycja Maślanka Patrycja Polańska Patrycja Sanduska Patryk Janik Patryk Kościelski Patryk Kosiński Patryk Królik Patryk Nielacny Patryk Niełacny Pattaya WTA Patty Schnyder Paul Annacone Paul Hanley Paul Henri-Mathieu Paul Kania Paul-Henri Mathieu Paul-Henri Mathieum Paula Badosa Gibert Paula Cristina Goncalves Paula Kania Paula Ormachea Paula Ormaechea Paulia Czarnik Paulina Bednarczyk Paulina Bigos Paulina Czarnik Paulina Jastrzębska Paulina Lewandowska Paulina Petriskova Paulina Rostecka Paulina Rustecka Pauline Parmentier Pauline Parmienter Pauline Parmnetier Pavol Cervenak Paweł Ciaś Paweł Godek Paweł Lipka Paweł Owczarz Paweł Safuryn Paweł Zawisza Paweł Zieliński Pedja Krstin Pedro Sousa Pekao Szczecin Open Pekin ATP Pekin WTA Pekina WTA Pemra Ozgen Peng Shaui Peng Shuai Pere Riba Pere Riba-Madrid Perigueux ITF Pernilla Mendesova Pete Sampras Peter Gojowczyk Peter Nagy Peter Polansky Peter Torebko Petra Cetkovska Petra Kviova Petra Kvitova Petra Martić Petra Rampre Phiipp Kohlschreiber Phililpp Kohlschreiber Philipp Gresk Philipp Kohlchreiber Philipp Kohlschreiber Philipp Kohlshreiber Philipp Marx Philipp Oswald Philipp Petzschner Philippe Petzschner Phillip Gresk Phillip Kohlschreiber Phillip Petzschnera Piekary Śląskie ITF Pierre Hugues Herbert Pierre-Hugues Herbert Piestany ITF Piotr Barański Piotr Gadomski Piotr Grynkowski Piotr Kusiewicz Piotr Matuszewski Piotr Miller Piotr Pawlak Piotr Śmietana Piotr Zbroja Piotr Łomacki Pitr Gadomski PKOL Plasir ITF Poitiers ITF Pola Wygonowska Polina Monowa Polina Pechowa Polina Winogradowa Polona Hercog Polska Polska - Tajwan Polska Litwa Polska-Argentyna Polska-Australia Polska-Austria Polska-Chorwacja Polska-Gruzja Polska-Litwa Polska-Rosja Polska-RPA Polska-Serbia Polska-Szwajcaria Polska-Słowacja Polska-Tajwan Polska-Tawjan Polska-Ukraina Polska-Zimbabwe Polski Związek Tenisowy Pomarańczowa Alternatywa Porsche Arena Portugal Open Potito Starace Powiat Poznański Open Poznań ATP Poznań CH Poznań ITF Poznań Open Poznań Open CH Praga CH Praga ITF Praga WTA Prakash Amritraj Prarthana Thombare Prathana Thombare prayforfrance prayforparis Prerov ITF Priscilla Hon Promasters Prostejov CH Przemysław Filipiak Przemysław Michocki Puchar Davisa Puchar Federacji Puchar Hopman Puchar Hopmana Puchar MetLife Pune ATP Pune ITF Purav Raja PZT Qiang Wang Quanzhou CH Quanzhou ITF Quebec WTA Queen's ATP Queen's Club Queen's Club ATP Quentin Halys Quijing CH Quimper CH Quito ATP Qujing CH Raajev Ram Raanana CH Rabat WTA Race to London Race to Milan Rachel Hogenkamp Racula Olaru Radek Stepanek Rado Rado Albut Radosław Szymanik Radu Albot Rafael Nadal Rafal Nadal Rafale Nadal Rafał Teurer Rafel Nadal Rajeev Ram Raluca Olaru Raluca-Ioana Olaru Ram Rajeev Rameez Junaid Ramkumar Ramanathan Ranking ATP Ranking WTA Rankingi ATP Rankingi WTA Raquel Atawo Raquel Kops-Jones Raven Klaasen Real Madryt Rebecca Marino Rebecca Peterson Rebeka Masarova Recanati CH Recman Cup Redding ITF Regulamin atp Reilly Opelka Reka-Luca Jani Renata Voracova Renata Voraczova Renata Zarazua Rene Lacoste Rennes CH Renoz Olivio Renzo Olivio Renzo Olivo reprezentacja Polski reprezentacja Rumunii Rezerwator Rh24.pl Rhyne Williams Ricardas Berankis Ricardo Ojeda Lara Richard Gasquet Richard Lewis Richard Muzajew Richard Williams Richel Hogenkamo Richel Hogenkamp Rik de Voest Rika Fujiwara Rimouski Ch Rio 2016 Rio ATP Rio de Janeiro ATP Rio de Janeiro WTA Rio de Janerio ATP Rio WTA Risa Ozaki Riza Ozaki Robby Ginepri Robergo Bautista Agut Robert Bautista Agtu Robert Bautista Agut Robert Carballe Baena Robert Farah Robert Godlewski Robert Kłopot Robert Kłos Robert Lewandowski Robert Lindstedt Robert Linstedt Robert Radwański Robert Raptis Robert Rumler Robert Vinci Robert Wrzesiński Roberta Vinci Roberto Baustita Agut Roberto Bautista Agut Roberto Bautista-Agut Roberto Buatista Agut Roberto Caraballes Roberto Carballes Baena Roberto Carballes Baene Roberto Quiroz Robin Haase Robin Kern Robin Soderling Robin Soederling Rock Hill ITF Rod Laver Rodez ITF Rogeiro Dutra Silva Roger Federer Roger Rasheed Rogerio Dutra Da Silva Rogerio Dutra Silva Rogerio Dutro Silva Rogers Cup Rogers Cup ATP Rogers Cup WTA Rohan Bopana Rohan Bopanna Roksana Łukasiak Rolak Garros Roland Garros Roland Garros ATP Roland Garros WTA Rolanda Garros Rolanda Garros WTA Rolland Garros WTA Roman Jebavny Roman Jebavy Romina Oprandi Rosja-Argentyna Rosja-Polska Ross Hutchins Rossana de los Rios Rotterdam Rotterdam ATP Rozalia Gruszczyńska Rozmowy po Cichu Ruben Bemelmans Ruben Bemenlmans Ruben Bemlemans Ruben Bemlmans Ruben Ramirez Hidalgo Ruben Ramirez-Hidalgo Rudolf Molleker Rui Machado Ryan Harrison Ryan Sweeting Rzym ATP Rzym ITF Rzym WTA s'-Hertogenbosch WTA s'Hertogenbosch ATP s-Hertogenbosch WTA Sabina Sharpiova Sabina Szaripowa Sabine Lisicka Sabine Lisicki Sabine Lisiscki Sabrina Santamaria Sacha Jones Sacha Vickery Sachia Vickery Sachie Ishizu Saint Brieuc Ch Saint Remy CH Saint-Gaudens ITF Saint-Malo ITF Saisai Zheng Sally Peers Salzburg CH Sam Barry Sam Groth Sam Querreh Sam Querrey Sam Stosur Samantha Crawford Samantha Murray Samantha Stosour Samantha Stosur Samantha Stosur Samatha Stosur Samuel Groth Samuel Taylor San Antonio WTA San Diego San Jose ATP San Jose WTA Sanam Singh Sanchai Ratiwatana Sander Arends Sandra Klemenschits Sandra Zahlavova Sandra Zaniewska Sania Mirza Sankt Petersburg ATP Sankt Petersburg WTA Sankt-Petersburg WTA Sant Cugat Sant Cugat ITF Santiago Bernabeau Santiago Giraldo Santiago Gonazlez Santiago Gonzalez Sao Jose do Rio Preto ITF Sao Paolo ATP Sao Paulo Sao Paulo ATP Sao Paulo WTA Sara Erani Sara Errani Sara Sorribes Torm Sara Sorribes Tormo Sara Sorribes-Tormo Sarajewo CH Sarana Cirstea Scheveningen CH Scott Griekspoor Scott Lipsky Sebastian Chojnowski Sebastian Dąbrowski Sebastian Ofner Sebastian Ładocha Segowia CH Serana Williams Serbia Serena Wiiliams Serena Wiliams Serena Williams Serena Wlliams Serenea Williams Sergi Bruguera Sergio Galdos Sergio Gutierrez-Ferrol Serhiej Stachowski Serhij Bubka Jr Serhij Stachowski Serhij Stochowski Sesil Karantaczewa Sesil Karatanczewa Seul WTA Sewilla CH Sewilla ITF Shahar Peer Sharom Fichman Sharon Fichman Shau Peng Shaui Peng Shaui Zhang Shelby Rogeres Shelby Rogers Shelby Rogoers Shenzen ATP Shenzen Open Shenzen WTA Shenzhen ATP Shenzhen CH Shenzhen ITF Shenzhen WTA Sherazad Reix Shleby Rogers Shrewsbury ITF Shuai Peng Shuai Zeng Shuai Zhang Shuai Zheng Shui Peng Shuko Aoyama Shuko Aoyoma Sibiu Ch Siemens AGD Tennis Day Siergiej Betow Siergiej Stachowski Sierhij Stachowski Silvia Soler Espinosa Silvia Soler-Espinosa Silvia Soler-Espinsoa Simo Greul Simon Bolelli Simon Greul Simon Halep Simona Halep Simona Halpe Simone Bolelli Simone Bolleli Simone Vagnozzi Singapur Singapur WTA Single na Orle SkiStar Swedish Open Ślęża ITF Sloane Stephens Sloane Stphens Slovak Junior Open ITF Smantha Stosur Sobota ITF Sobota WTA Sofia Arvidsson Sofia ATP Sofia ITF Sofia Kenin Sofia Szapatawa Sofia Szapatowa Sofia WTA Sofija Żuk Sofja Żuk Soft tenis Somdev Devvarman Sonchat Ratiwatana Sonia Grzywocz Sony Ericsson Open Sophie Lefevre Sopot ITF Soran Cirstea Sorana Cirstea Southsea ITF Speedbadminton Speedminton Sports Illustrated St. Brieuc CH St. Petersburg ATP St. Petersburg Open Stacey Allaster Stambuł ATP Stambuł WTA Stan Stan Wawrinak Stan Wawrinka Stanford WTA Stanislas Wawrinka Stanislav Wawrinka Stefan Edberg Stefan Kozlov Stefania Rogozińska Dzik Stefania Rogozińska-Dzik Stefanie Graf Stefanie Graff Stefanie Voegele Stefanie Voegle Stefano Napolitano Stefano Travaglia Stefanos Tsisipas Stefanos Tsitsipas Steffi Graf Stepahne Rober Stephan Robert Stephane Bohli Stephane Robert Stephanie Foretz Stephanie Foretz Gacon Stephanie Vogt Steve Darcis Steve Johnson Steve Johnsons Steve Johson Steve Simon Steven Diez Stockton ITF Storm Sanders Strabourg WTA Strasbourg WTA Strasburg WTA Stuttgart ATP Stuttgart ITF Stuttgart WTA Su Jeong Jang Su-Wei Hsieh Summer Cup Surbiton ITF Susanne Celik Suzanne Lenglen Suzhou CH Suzhou ITF Sven Groeneveld Światowy Dzień Tenisa Swietana Kuzniecowa Swietlana Kuzniecowa Swietłana Kuzniecova Swietłana Kuzniecowa Sydeney WTA Sydeny ATP Sydeny WTA Sydney ATP Sydney WTA Sylwia Zagórska Szamil Tarpiszczew Szanghaj ATP Szczecin CH Szczecin CH' Szczecin ITF Szkoła Tenisa Tie Break Szlachetna Paczka Sztokholm ATP Sztokholm ITF Sztokholma ATP Szwajcaria Szwecja Polska Szwecja-Polska Szymkent ITF Szymon Szpak Szymon Walków Szymon Wieczorek Słowacja-Polska Słowenia-Polska Tadeja Majerić Tajana Maria Tajpej 125 Tajpej 125K Tajpej CH Tajpej WTA Tajwan WTA Takanyi Garanganga Talina Pereira Tallinn ITF Tallon Griekspoor Tama Korpatsch Tamara Korpatsch Tamara Zidansek Tamarine Tanasugarn Tamira Paszek Tampere CH Tampico ITF Tara Moore Taro Daniel Taszkent CH Taszkent WTA Taszkien WTA Taszkient CH Taszkient TA Taszkient WTA Tatiana Bua Tatiana Maria Tatjana Malek Tatjana Maria Tatsuma Ito Tatusma Ito Taylo Townsend Taylor Fritz Taylor Harry Fritz Taylor Townsend Taylro Fritz Taylro Townsend TCG Tejmura Gabaszwili Tejmuraz Gabaszwili Tel Awiw ATP Teliana Pereira Temat na poniedziałek Tena Lukas Tenis 10 Tenis Kozerki Tenis na wózkach Tenis plażowy Tenis10 Tenisklub blog Tenisklub Blogi Tenisowa Liga Mistrzów Tennis Days Tennis Europe Tennis Europe Wroclaw Cup 2013 Tennys Sandgren Teplice ITF Tereaza Smitkova Tereza Martincova Tereza Michalikova Tereza Mihalikova Tereza Mrdeża Tereza Smitkova Thai-Son Kwiatkowski Thanasi Kokkinakis Thanasim Kokkinakis The Bryan Brothers Band Thiago Monteiro Thiemo De Bakker Thomas Bellucci Thomas Brechemier Thomas Enqvist Thomas Fabbiano Thomas Hogstedt Thomas Johansson Thomaz Bellucci Thoomas Fabbiano Tianjin WTA Tie Break Tiencin WTA Tigre Hank Tihomir Grozdanow Tim Bacsinszky Tim Henman Tim Puetz Tim Smyczek Timae Bacsinszky Time Bacsinszky Timea Babos Timea Bacsinkszy Timea Bacsinszky Timea Bacsiszky Timea Bascinszky Timo Nieminen Timur Khabibulin Tina Schiechtl Tiumeń Ch Tobias Kamke Toio WTA Tokio ATP Tokio WTA Tom Kocaver-Desman Tomas Bednarek Tomas Berdych Tomas Berdych Tomasz Bedanrek Tomasz Bednarek Tomasz Bendarek Tomasz Berdych Tomasz Dudek Tomasz Frankowski Tomasz Iwański Tomasz Wiktorowski Tomaszewski Cup Tomislav Brkić Tomislav Ternar Tomislaw Brkić Tommy Haas Tommy Paul Tommy Robredo Tommy Robrego Toni Nadal Tony Roche Torben Beltz Toronto ATP Toronto ITF Toronto WTA Toruń ITF Tournament Of Champions Toyota CH Traralgon CH Treat Huey Tristan Lamasine Trnava CH Trnava ITF Trnawa ITF Tsvetana Pironkova Tunis CH Tunis ITF Turniej Mistrzyń Turniej Retro typer Typer Tenisklubu u-Wei Hsieh UAE Royals Ula Radwańska Uladzimir Ignatik Umag ATP Urszula Piter Urszula Radwańska US Open US Open ATP US Open WTA USA USA-Polska Ustroń ITF Vaclav Safranek Valentini Grammatikopoulou Vania King Varatchaya Wongteanchai Varvara Lepchenko Vasek Pospisil Vasek Posposil Venus Williams Vera Lapko Veronica Cepede Royg Versmold ITF Vesna Dolonc Vicotoria Duval Victor Estrella Burgos Victor Estrella-Burgos Victor Hanescu Victor Troicki Victoria Azarenka Victoria Duval Victoria Żukowski Victro Estrella Burgos Viktor Galovic Viktor Hanescu Viktor Troicki Viktoria Azarenka Viktoria Kuzmova Viktorija Golubic Vina del Mar ATP Vina Del Mart ATP Vincent Millot Virgine Razzano Virginie Razzano Virgnie Razzano Vladimira Uhlirova Voegele Walencja ATP Walentina Iwachnienko Waleria Sawinych Waleria Sołowiejewa Waleria Sołowiewa Waleria Sołowiowa Wang Qiang Wang Xiyu Wang Yafan Warsaw Charity Cup Warsaw Sports Group Warsaw Sports Group Open Warszawa ITF Warszawa WTA Waszyngton ATP Waszyngton WTA Waterloo ITF Wayne Montgomery Wayne Odesnik Węgry Wera Zwonariewa Weronika Baszak Weronika Domagała Weronika Falkowska Weronika Jasmina Foryś Weronika Jaśmina-Foryś Weronika Kapszaj Weronika Kudermetow Weronika Pociej Weronika Rutkowska Wesley Koolhof Westende ITF Weszło FM Wi Wiedeń ATP Wielka Brytania Wielkie Poszukiwanie Tenisowych Talentów Wiera Duszewina Wiera Zwonariewa Wiera Zwonariowa Wiera Łapko Wiery Łapko Wiesna Dolonc Wikoria Azarenka Wiktor Radwan Wiktoria Azareka Wiktoria Azarenka Wiktoria Jasmina Foryś Wiktoria Kan Wiktoria Kulik Wiktoria Nosek Wiktoria Nowak Wiktoria Rutkowska Wiktoria Tomowa Wiktorija Golubic Wilson Wilson Burn Challenge Wimbledon Wimbledon ATP Wimbledon ATP Wimbledon oczkiem Rolaka Wimbledon WTA Winnipeg ITF Winston Salem ATP Winston-Salem ATP Wirral ITF Wisła ITF Witalia Diaczenko Witalia Diatczenko Witalia Djaczenko Witalija Diaczenko Witalija Diatczenko Witalija Djaczenko Witkoria Azarenka Witkroia Tomowa Witold Bańka Witold Domański Witold Konopko Wmbledon ATP Wojciech Andrzejewski Wojciech Fibak Wojciech Jantos Wojciech Lutkowski Wojciech Marek Wojna płci Wolfsburg CH World Tennis Day WOŚP Wrexham ITF Wrocław ATP Wrocław CH Wrocław ITF Wrocław Open WRT WSG Open WTA WTA Awards WTA Biel WTA Bogota WTA Budapeszt WTA Championhips WTA Championships WTA Champioships WTA Charleston WTA Chmapionships WTA Elite Trophy WTA Finals WTA Indian Wells WTA Madryt WTA Monterrey WTA Rzym WTA STAMBUŁ WTA Strasbourg WTA Stuttgart WTS OrzeŁ Wu Di Wuhan WTA Wyniki Polaków Władimir Ignatik Władimir Iwanow Władysław Manafow Władzimir Ignatik Włochy Xavier Malisse Xin-Yun Han Xinyun Han Xu Yi-Fan Ya-Hsuan Lee Yafan Wang Yanina Wickamyer Yanina Wickmayer Yann Marti Yannick Hanfmann Yannick Maden Yannick Mertens Yannick Noah Yannik Reuter Yannina Wickmayer Yasutaka Uchiyama Ybonne Meusburger Yen-Hsun Lu Yi-Fan Xu Ying-Ying Duan Yoshihito Nishioka Yoshito Nishioka Ysaline Bonaventura Ysaline Bonaventure Yshai Oliel Ystad ITF Yuichi Sugita Yuicho Sugita Yuki Bhambri Yung-Jan Chan Yurika Sema Yvone Meusburger Yvonne Meusbuerger Yvonne Meusburger Zagrzeb ATP Zarina Dijas Zarina Diyas Zawada CH Zawada ITF Zbyszko Siekierczak Zdenek Kolar Ze Zhang Zhang Kai-Lin Zhang Ling Zhang Saisai Zhang Shaui Zhang Shuai Zhang Yuxuan Zhaoxuan Yang Zhen Saisai Zheng Saisai Zhengzhou WTA Zhenzhen WTA Zhnag Shuai Zhneg Saisai Zhu Lin Zhuhai CH Zhuhai WTA Zielona Góra ITF Zlin ITF Zofia Stanisz Zsombor Piros Zuzanna Kubacha Zuzanna Maciejewska Zuzanna Marciniak Zuzanna Szyszak Zuzanna Wilk Zwevegem ITF Łesia Curenko Łódź Cup Łukasz Kozielski Łukasz Kubot Łukasz Kubto Łukasza Zapała ‘s-Hertogenbosch WTA


W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

Zamknij