Plany startowe polskich tenisistek
/
Jarosław Skoczylas
, źródło: itftennis.com, wtatour.com, foto: Agencja Triada (jandscup.pl)
Tydzień 31 grudnia – 6 styczeń
Weronika Domagała – Salk Open w Sztokholmie (kategoria G3), turniej główny
Magda Linette – Salk Open w Sztokholmie (kategoria G3), turniej główny
Agata Barańska – Salk Open w Sztokholmie (kategoria G3), eliminacje
Magda Linette – Salk Open w Sztokholmie (kategoria G3), turniej główny
Agata Barańska – Salk Open w Sztokholmie (kategoria G3), eliminacje
Tydzień 7 styczeń – 13 styczeń
Agnieszka Radwańska – Moorilla Hobart International (pula nagród 170 000 USD), turniej główny
Marta Domachowska – Medibank International Sydney (pula nagród 600 000 USD), eliminacje
Urszula Radwańska – Moorilla Hobart International (pula nagród 170 000 USD), lista oczekujących
Klaudia Gawlik – ITF w St.Leo – Tampa Bay (pula nagród 25 000 USD), lista oczekujących
Marta Domachowska – Medibank International Sydney (pula nagród 600 000 USD), eliminacje
Urszula Radwańska – Moorilla Hobart International (pula nagród 170 000 USD), lista oczekujących
Klaudia Gawlik – ITF w St.Leo – Tampa Bay (pula nagród 25 000 USD), lista oczekujących
Tydzień 14 styczeń – 20 styczeń
Agnieszka Radwańska – Australian Open (pula nagród 20 600 000 USD), turniej główny
Marta Domachowska – Australian Open (pula nagród 20 600 000 USD), eliminacje
Urszula Radwańska – Australian Open (pula nagród 20 600 000 USD), lista oczekujących
Sylwia Zagórska – ITF w Surprise (pula nagród 25 000 USD), lista oczekujących
Marta Domachowska – Australian Open (pula nagród 20 600 000 USD), eliminacje
Urszula Radwańska – Australian Open (pula nagród 20 600 000 USD), lista oczekujących
Sylwia Zagórska – ITF w Surprise (pula nagród 25 000 USD), lista oczekujących
Katarzyna Piter – Nottinghill ITF w Melbourne (kategoria G1), turniej główny
Sandra Zaniewska – Nottinghill ITF w Melbourne (kategoria G1), turniej główny
Tydzień 21 styczeń – 27 styczeń
Urszula Radwańska – ITF w Waikoloa (pula nagród 50 000 USD), eliminacje
Sylwia Zagórska – ITF w Waikoloa (pula nagród 50 000 USD), lista oczekujących
Sylwia Zagórska – ITF w Waikoloa (pula nagród 50 000 USD), lista oczekujących
Katarzyna Piter – juniorski Australian Open (kategoria GA), turniej główny
Sandra Zaniewska – juniorski Australian Open (kategoria GA), turniej główny