Mytilini: Zagórska w finale

/ Mateusz Grabarczyk , źródło: itftennis.com, foto: itftennis.com

Sylwia Zagórska bardzo pewnie pokonała Julię Stamatową 6:3, 6:2 i awansowała do finału turnieju ITF w Mytilini. Jej rywalką będzie reprezentantka gospodarzy – Despoina Vogasari.

Znakomicie w turnieju w Grecji spisuje się Sylwia Zagórska. Rozstawiona z trójką Polka nie straciła jeszcze seta. W półfinałowej potyczce pokonała Julię Stamatową, która rundę wcześniej wyeliminowała Paulinę Czarnik.

Zagórska nie miała problemów ze zwycięstwem nad Bułgarką. Zarówno w pierwszym jak i drugim secie kontrolowała sytuację. Najpierw wygrała 6:3, potem jej przewaga była jeszcze wyraźniejsza i Polka oddała rywalce tylko dwa gemy. W finale nasza tenisistka zmierzy się z reprezentantką gospodarzy Despoiną Vogasari.