Konkurs typerski z okazji Wimbledonu: XIV runda

/ Michał Jaśniewicz , źródło: własne, foto:

Przed nami wielki finał Wimbledonu i zarazem ostatnia runda konkursu. Typujemy oczywiście niedzielną konfrontację Andy Murray z Milosem Raoniciem.

Czy Murray sięgnie po drugi tytuł Wimbledonu w karierze, czy też może Raonic zostanie pierwszym kanadyjskim triumfatorem The Championships? Typy przesyłamy na adres konkurs@tenisklub.pl. Przypominamy (już po raz ostatni), że należy podać zwycięzcę meczu, wynik w setach oraz czas trwania spotkania.

W czternastej rundzie konkursu typujemy mecz:

Andy Murray – Milos Raonic

Regulamin konkursu:
1. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila na adres konkurs@tenisklub.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz informacją o akceptacji regulaminu.
2. Konkurs trwa od 27 czerwca maja do 10 lipca.
3. Każdego dnia turnieju typowaniu podlega jeden mecz. Informacje o wybranym meczu będą udostępnianie na stronie www.tenisklub.pl do godziny 22:00 dnia poprzedzającego jego rozegranie.
4. Typy można wysyłać mailem na adres konkurs@tenisklub.pl do momentu rozpoczęcia danego meczu.
5. Typowanie obejmuje wskazanie zwycięzcy spotkania, liczby rozegranych setów oraz czasu gry w minutach.
6. Uczestnik konkursu otrzymuje punkty przy poprawnym wskazaniu zwycięzcy spotkania oraz liczby rozegranych setów. Liczba uzyskanych punktów równa się różnicy pomiędzy typowanym czasem, a rzeczywistym czasem trwania danego meczu (rzeczywisty czas trwania meczu uznajemy ten podawany przez oficjalną stronę turnieju Wimbledon).
7. Do końcowego rankingu liczonych jest 6 najlepszych wyników (spośród maksymalnie 14 możliwych).
8. Nie jest wymagane typowanie każdego meczu. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie.
9. Aby znaleźć się w końcowej klasyfikacji należy poprawnie wytypować zwycięzcę i liczbę setów co najmniej 6 pojedynków.
10. Zwycięzcą konkursu zostaje uczestnik, który po uwzględnieniu 6 najlepszych wyników uzyskał najmniej punktów.
11. Uczestnicy konkursu zgadzają się, aby ich imię i nazwisko wraz z aktualną liczbą punktów było publikowane na stronie www.tenisklub.pl.
12. O sprawach nieujętych w regulaminie decyduje organizator (redakcja Tenisklub).