IPTL: druga wygrana Radwańskiej

/ Mateusz Grabarczyk , źródło: iptl.com/własne, foto: AFP

Agnieszka Radwańska odniosła drugie zwycięstwo w azjatyckiej lidze IPTL. Tym razem Polka straciła tylko dwa gemy w pojedynku z Mirjaną Lucić-Baroni, którą potem zastąpiła Kurumi Nara.

26 minut potrzebowała nasza najlepsza tenisistka, aby wygrać seta w drugim meczu w azjatyckiej lidze IPTL w barwach Micromax Indian Aces. Polka rozpoczęła mecz z Mirjaną Lucić-Baroni, ale w trakcie Legenari Japan Warriors dokonali zmiany i w miejsce Chorwatki pojawiła się Kurumi Nara. Roszada ta nic rywalom nie dała, Polka utrzymała koncentrację i dokończyła pojedynek, wygrywając 6:2. Wcześniej zwycięstwo odnieśli Rohan Bopanna i Sania Mirza, którzy występują w drużynie naszej tenisistki. Ostatecznie Micromax Indian Aces wygrali z Legendari Japan Warriors 26:21.

Jutro Agnieszka Radwańska rozegra ostatni mecz w New Delhi, a potem ma dwa dni na odpoczynek i przenosiny do Dubaju. W dniach 14-16 grudnia w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich czekają ją trzy kolejne spotkania.

Agnieszka Radwańska –  Mirjana Lucić-Baroni/Kurumi Nara 6:2