Joue-Les-Tours: pewna wygrana Radwańskiej

/ Mateusz Grabarczyk , źródło: własne/itftennis.com, foto: AFP

Urszula Radwańska jest już w ćwierćfinale turnieju ITF w Joue-Les-Tours we Francji. Polka bardzo pewnie pokonała w drugiej rundzie Constance Sibille 6:3, 6:0.

Po pierwszym, odniesionym przez krecz rywalki, zwycięstwie Radwańska odniosła dziś drugie, tym razem już w pełni sportowej rywalizacji. Nasza tenisistka w godzinę i czternaście minut uporała się z reprezentantką gospodarzy Constance Sibille.

W pierwszym secie Francuzka próbowała jeszcze trzymać kontakt z Polką. Do stanu 3:4 traciła do niej tylko jedno przełamanie, ale w końcówce nasza tenisistka przycisnęła, zdobyła drugiego breaka i wygrała. Druga partia przebiegała już pod wyraźne dyktando Radwańskiej. Polka nie oddała rywalce nawet gema i pewnie zameldowała się w ćwierćfinale.

Urszula Radwańska (Polska) – Constance Sibille (Francja) 6:3, 6:0