Wyniki biało-czerwonych: 25 listopada – 1 grudnia
Śledź na bieżąco wyniki polskich tenisistów występujących w rozgrywkach ATP, WTA, ITF oraz naszej utalentowanej młodzieży próbującej sił w turniejach z cyklu Juniors ITF oraz Tennis Europe!
Ostatnia aktualizacja: 1.12, godz. 10:45
NA GORĄCO:
ITF Men’s Circuit: Opava w Czechach (pula nagród 15 000 dolarów)
Pierwsza runda eliminacji:
Mikołaj Jędruszczak (5) – Miroslav Herzan (Czechy) 6:1, 7:6(0)
Maciej Smoła (8) – Ivan Kocourek (Czechy) 7:6(2), 7:5
Przemysław Filipek (12) – David Pavlik (Czechy) 7:6(7), 4:6, 7:6(4)
Patryk Janik (14) – Lukas Polacek (Czechy) 7:6(3), 6:2
Witalij Saczko (Ukraina) – Paweł Zawisza 6:2, 6:3
Martin Caro (Słowacja) – Piotr Grynkowski (13) 6:3, 3:6, 6:3
Finałowa runda eliminacji:
Vaclav Safranek (Czechy, 3) – Przemysław Filipek (12) 6:4, 7:6(5)
Mikołaj Jędruszczak (5) – Robin Bulant (Czechy, 11) 6:4, 6:3
Maciej Smoła (8) – Patryk Janik (14) 4:6, 7:5, 6:1
Pierwsza runda singla:
Piotr Gadomski (4) – Filip Horansky (Słowacja) 6:3, 6:1
Błażej Koniusz – Mikołaj Jędruszczak (Q) 6:2, 7:5
Robert Rumler (Czechy, LL) – Maciej Smoła (Q) 7:6(1), 6:3
Druga runda singla:
Błażej Koniusz – Piotr Gadomski 6:4, 6:7(3), 6:0
Ćwierćfinał singla:
Błażej Koniusz – Juraj Masar (Słowacja) 7:5, 6:4
Półfinał singla:
Laurynas Grigelis (Litwa, 2) – Błażej Koniusz 6:4, 6:7(3), 6:3
Pierwsza runda debla:
P. Gadomski, M. Kowalczyk (1) – bye
B. Koniusz, M. Smoła (4) – bye
D. Kellovsky, R. Rumler (Czechy) – P. Filipek, M. Jędruszczak 6:4, 4:6, 11-9
Ćwierćfinały debla:
P. Gadomski, M. Kowalczyk (1) – O. Krstev, W. Saczko (Czechy, Ukraina) 6:3, 7:5
B. Koniusz, M. Smoła (4) – D. Kellovsky, R. Rumler (Czechy) 6:1, 6:2
Półfinał debla:
B. Koniusz, M. Smoła (4) – P. Gadomski, M. Kowalczyk (1) 4:6, 6:1, 10-6
Finał debla:
B. Koniusz, M. Smoła (4) – J. Blecha, R. Jebavy (Czechy)
ITF Men’s Circuit: Larnaca na Cyprze (pula nagród 10 000 dolarów)
Pierwsza runda eliminacji:
Robert Godlewski – Simon D’Alfonso (USA) 6:0, 6:2
Karol Drzewiecki – Leandros Papayiannis (Cypr) 6:1, 6:1
Druga runda eliminacji:
Robert Godlewski – Nicolas Volos (USA) 6:0, 6:2
Karol Drzewiecki – Pietro Miki (Grecja) 6:1, 6:2
Finałowa runda eliminacji:
Robert Godlewski – Dominik Sproch (Słowacja) 6:1, 6:0
Karol Drzewiecki – James Palmer (Australia) 6:4, 6:2
Pierwsza runda singla:
Grzegorz Panfil (2) – Myles Orton (Wielka Brytania) 7:6(5), 6:3
Laslo Djere (Serbia, 7) – Roberg Godlewski (Q) 0:6, 6:3, 6:3
Karol Drzewiecki (Q) – Andreas Neykov (Bułgaria) 6:1, 6:1
Druga runda singla:
Grzegorz Panfil (2) – Christos Hadjigeorgiou (Cypr, WC) 6:0, 6:3
Laslo Djere (Serbia, 7) – Karol Drzewiecki (Q) 6:4, 6:3
Ćwierćfinał singla:
Grzegorz Panfil (2) – Daniel Glancy (Irlandia) 6:1, 5:7, 6:4
Półfinał singla:
Erik Crepaldi (Włochy, 4) – Grzegorz Panfil (2) 6:3, 6:1
Pierwsza runda debla:
A. Carpen, G. Panfil (Rumunia, Polska, 1) – G. Morgan, M. Orton (Wielka Brytania) 6:3, 6:3
Ćwierćfinał debla:
A. Carpen, G. Panfil (Rumunia, Polska, 1) – P. Chrysochos, S. Kyratzis (Cypr, WC) 6:2, 6:4
Półfinał debla:
A. Carpen, G. Panfil (Rumunia, Polska, 1) – E. Crepaldi, A. Gaspar Murta (Włochy, Portugalia, 3) 4:6, 6:3, 10-7
Finał debla:
A. Carpen, G. Panfil (Rumunia, Polska, 1) – A. Lazow, W. Manafow (Bułgaria, Ukraina, 2) 2:6, 6:1, 10-8 TYTUŁ!
ITF Men’s Circuit: Lanzarote w Hiszpanii (pula nagród 10 000 dolarów)
Pierwsza runda eliminacji:
Louis Dończyk – Kilian Geiss (Niemcy) 6:1, 6:2
Druga runda eliminacji:
Juan Sebastian Gomez (Kolumbia, 2) – Louis Dończyk (Polska) 6:4, 6:2
ITF Women’s Circuit: Sharm El Sheikh w Egipcie(pula nagród 10 000 dolarów)
Pierwsza runda eliminacji:
Lou Adler (Francja) – Katarzyna Pyka 7:6(6), 6:2
ITF Men’s Circuit: Antalya-Kaya-Belek w Turcji (pula nagród 10 000 dolarów)
Pierwsza runda eliminacji:
Aleksander Iwanowicz Spirin (Rosja, 5) – Bogdan Dzudzewicz 7:6(3), 6:4
ITF Juniors: ITF East African Circuit 2013 w Mombasa, Kenia (Grade 5)
CHŁOPCY
Pierwsza runda singla:
Mateusz Smolicki – Philip Bachmaier (Austria, LL) 6:2, 6:4
Adrina Andrzejczuk (Q) – David Uwimana (Ruanda) 6:1, 6:1
Arnold Kokulewski (LL) – Itchya Meesommon (Tajlandia) 6:3, 6:1
Patryk Królik – Luca Picci (Zimbabwe) 7:5, 7:5
Druga runda singla:
Mateusz Smolicki – Tomislav Antoljak (Chorwacja, 10) 7:5, 6:3
Adrian Andrzejczuk (Q) – Simon Fiala (Austria, 12) 6:4, 6:1
Arnold Kokulewski (LL) – Jan Pehneć (Chorwacja, 4) 6:2, 6:1
Patryk Królik – Mohamed Moharam (Egipt, 8) 6:1, 6:4
Trzecia runda singla:
Mateusz Smolicki – Mattia Bedolo (Włochy, 7, Q) 7:5, 6:1
Adrian Andrzejczuk (Q) – Dylan Aleco Foo-Kune (Mauritius) 6:3, 7:5
Seppe Cuypers (Belgia, 15, Q) – Arnold Kokulewski (LL) 6:0, 6:1
Patryk Królik – Andre Romanello Joaquim (Włochy) 7:6(5), 6:3
Ćwierćfinały singla:
Mateusz Smolicki – Ghassan Alansi (Jemen, 1) 6:4, 3:6, 6:3
Adrian Andrzejczuk (Q) – August Holmgren (Dania, Q) 6:1, 6:1
Max Voglgruber (Austria, 2) – Patryk Królik 6:4, 6:1
Półfinał singla:
Adrian Andrzejczuk (Q) – Mateusz Smolicki 6:1, 6:1
Finał singla:
Adrian Andrzejczuk (Q) – Max Voglgruber (Austria, 2) 7:5, 6:0 TYTUŁ!
Pierwsza runda debla:
D. Foo-Kune (Mauritius), A. Kokulewski – P. Kristensen, T. Lentz (Dania) 6:2, 4:6, 10-6
P. Królik, M. Smolicki – K. Cheruyot Langat, I. Yego (Kenia) 6:1, 6:3
Druga runda debla:
D. Foo-Kune (Mauritius), A. Kokulewski – I. Jones,I. Meesommon (Wielka Brytania, Tajlandia) 6:2, 6:0
P. Królik, M. Smolicki – P. Bachmaier, M. Voglgruber (Dania, 5) 6:2, 6:3
Ćwierćfinały debla:
N. Adam, G. Alansi (Sudan, Jemen, 1) – D. Foo-Kune (Mauritius), A. Kokulewski 6:3, 7:5
P. Królik, M. Smolicki – G. Adonecchi, A. Romanello Joaquim (Włochy) 1:6, 6:3, 11-9
Półfinał debla:
A. Antoljak, J. Pehneć (Chorwacja, 2) – P. Królik, M. Smolicki 6:2, 6:7(3), 10-8
DZIEWCZĘTA
Pierwsza runda singla:
Nikola Matuszak – Rufaro Chirewa (Zimbabwe) 6:4, 6:1
Druga runda singla:
Anna Kraus (Austria) – Nikola Matuszak 3:6, 6:3, 6:1
Pierwsza runda debla:
R. Chirewa (Zimbabwe), N. Matuszak – K. Machisa, L. Yasini (Zimbabwe) 1:6, 7:6(6), 10-2
Ćwierćfinał debla:
R. Chirewa (Zimbabwe), N. Matuszak – E. Katopodi, M. Mujawimana (Grecja, Burundi, 4) 6:4, 6:4
Półfinał debla:
R. Chandiran, A. Kraus (Indie, Austria) – R. Chirewa (Zimbabwe), N. Matuszak 7:5, 6:2
Tennis Europe: Gothenburg 14 & Under w Göteborgu, Szwecja (trzecia kategoria)
Pierwsza runda debla:
Melis Yasar (Szwecja, WC) – Ania Hertel (1) 6:0, 3:6, 6:2
Wiktoria Rutkowska (2) – Nikolina Pianić (Chorwacja) 3:6, 7:5, 7:5
Druga runda singla:
Fidana Khalizada (Azerbejdżan) – Wiktoria Rutkowska (2) 6:4, 5:7, 6:3
Pierwsza runda debla:
A. Hertel, W. Rutkowska (1) – bye
Ćwierfinał debla:
A. Hertel, W. Rutkowska (1) – V. Andersson, N. Liebkin (Finlandia) 7:6(10), 6:3
Półfinał debla:
A. Hertel, W. Rutkowska (1) – E. Aleksandrowa, J. Jaszina (Białoruś, Rosja, 3) 2:6, 6:3, 11-9
Finał singla:
S. Drabkova R. Zykute (Czechy, Litwa, 2) -A. Hertel, W. Rutkowska (1) 2:6, 6:3, 10-5