Plany startowe biało-czerwonych: kwiecień
Plany startowe polskich tenisistów i tenisistek w miesiącu kwietniu. Strona aktualizowana jest systematycznie, gdyż plany mogą ulegać zmianie, a nowe informacje (listy startowe) pojawiają się na bieżąco. Regularnie pojawiać się tu będą również nowi zawodnicy.
Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2013 roku.
Agnieszka Radwańska
20 – 21 kwietnia: Fed Cup, Koksijde (Belgia)
Jerzy Janowicz
05 – 07 kwietnia: Puchar Davisa, Bydgoszcz (Polska)
15 – 21 kwietnia: Monte-Carlo Rolex Masters, Monte-Carlo (Monako)
22 – 28 kwietnia: Barcelona Open Banc Sabadell, Barcelona (Hiszpania)
Łukasz Kubot
05 – 07 kwietnia: Puchar Davisa, Bydgoszcz (Polska)
15 – 21 kwietnia: Monte-Carlo Rolex Masters, Monte-Carlo (Monako) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Barcelona Open Banc Sabadell, Barcelona (Hiszpania) – eliminacje lub BRD Nastase Tiriac Trophy, Bukareszt (Rumunia) – eliminacje
Urszula Radwańska
01 – 07 kwietnia: Monterrey Open, Monterrey (Meksyk)
20 – 21 kwietnia: Fed Cup, Koksijde (Belgia)
Paula Kania
08 – 14 kwietnia: BNP Paribas Katowice Open, Katowice (Polska) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 25 (Uzbekistan)
20 – 21 kwietnia: Fed Cup, Koksijde (Belgia)
Alicja Rosolska
20 – 21 kwietnia: Fed Cup, Koksijde (Belgia)
Grzegorz Panfil
01 – 07 kwietnia: Leon CH (Meksyk) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Guadalajara (Meksyk) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja)
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
Michał Przysiężny
01 – 07 kwietnia: St. Brieuc CH (Francja)
08 – 14 kwietnia: Guadalajara (Meksyk)
Sandra Zaniewska
01 – 07 kwietnia: Torrent ITF 10 (Hiszpania)
08 – 14 kwietnia: BNP Paribas Katowice Open, Katowice (Polska)
15 – 21 kwietnia: Sibenik ITF 10 (Chorwacja)
Marta Domachowska
08 – 14 kwietnia: La Marsa ITF 25 (Tunezja)
15 – 21 kwietnia: Dothan ITF 50 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji lub Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – eliminacje
Magda Linette
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – eliminacje
Katarzyna Pyka
08 – 14 kwietnia: BNP Paribas Katowice Open, Katowice (Polska) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Alicante ITF Junior (Hiszpania) – oczekująca do eliminacji lub Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje
Magdalena Fręch
08 – 14 kwietnia: BNP Paribas Katowice Open, Katowice (Polska) – eliminacje
Paulina Bigos
01 – 07 kwietnia: Jackson ITF 25 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
08 – 14 kwietnia: Pelham ITF 25 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Dothan ITF 50 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
Magdalena Ekert
15 – 21 kwietnia: Dothan ITF 50 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
Olga Brózda
08 – 14 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja)
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – oczekująca do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – eliminacje lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – eliminacje
Zuzanna Maciejewska
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Paulina Czarnik
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – eliminacje lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Natalia Kołat
08 – 14 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja)
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – oczekująca do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – eliminacje lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Agata Barańska
08 – 14 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Dothan ITF 50 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekująca do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Justyna Jegiołka
08 – 14 kwietnia: Edgbaston ITF 25 (Wielka Brytania) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Dothan ITF 50 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji lub Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – oczekująca do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – eliminacje
Katarzyna Kawa
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 25 (Uzbekistan) – oczekująca do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje lub Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – eliminacje lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – eliminacje
Sylwia Zagórska
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
Natalia Siedliska
08 – 14 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekująca do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – eliminacje lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Bogna Nowicka
01 – 07 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
Karolina Śnita
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekująca do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji
Paulina Lewandowska
01 – 07 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Alicante ITF Junior (Hiszpania) – oczekująca do eliminacji lub Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekująca do eliminacji lub Beaulieu Sur Mer ITF Junior (Francja) – oczekująca do eliminacji
Kasandra Kozub
01 – 07 kwietnia: Heraklion ITF 10 (Grecja) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Sibenik ITF 10 (Chorwacja) – oczekująca do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji lub Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje
Olga Magiera
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekująca do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekująca do eliminacji
Adrian Andrzejczuk
01 – 07 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji
Michał Dmochowski
01 – 07 kwietnia: Rzym ITF 10 (Włochy) – oczekujący do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Padwa ITF 15 (Włochy) – oczekujący do eliminacji
Maciej Smoła
01 – 07 kwietnia: Villajoyosa ITF 10 (Hiszpania) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji
Philipp Gresk
01 – 07 kwietnia: Villajoyosa ITF 10 (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji lub Benicarlo ITF Junior (Hiszpania)
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Piestany ITF Junior (Słowacja)
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) lub Beaulieu Sur Mer ITF Junior (Francja) – eliminacje
Leszek Mirecki
01 – 07 kwietnia: Benicarlo ITF Junior (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji
08 – 14 kwietnia: Villena ITF Junior (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Alicante ITF Junior (Hiszpania) – oczekujący do eliminacji
Mikołaj Jędruszczak
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji
Mikołaj Szmyrgała
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Padwa ITF 15 (Włochy) – oczekujący do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Mateusz Szmigiel
15 – 21 kwietnia: Padwa ITF 15 (Włochy) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Wojciech Lutkowski
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Louis Dończyk
15 – 21 kwietnia: Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Chengdu ITF 15 (Chiny) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji lub Santiago ITF 10 (Chile) – oczekujący do eliminacji
Adam Majchrowicz
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Kamil Kaleta
15 – 21 kwietnia: Padwa ITF 15 (Włochy) – oczekujący do eliminacji
Paweł Ciaś
01 – 07 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Maciej Nowak
01 – 07 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 15 (Uzbekistan) – oczekujący do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Pascal Kłos
08 – 14 kwietnia: Villena ITF Junior (Hiszpania)
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 15 (Uzbekistan) – oczekujący do eliminacji lub Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji lub Alicante ITF Junior (Hiszpania) – eliminacje lub Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – eliminacje lub Beaulieu Sur Mer ITF Junior (Francja) – oczekujący do eliminacji
Julian Turosieński
01 – 07 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – oczekujący do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Robert Kłopot
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta) – oczekujący do eliminacji lub Beer Sheva ITF Junior (Izrael) – oczekujący do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – oczekujący do eliminacji
Andriej Kapaś
08 – 14 kwietnia: Kair ITF 10 (Egipt)
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje lub Chengdu ITF 15 (Chiny) – eliminacje lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
Piotr Gadomski
15 – 21 kwietnia: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
Jakub Dybała
15 – 21 kwietnia: Little Rock ITF 15 (Stany Zjednoczone) – oczekujący do eliminacji
Arkadiusz Kocyła
15 – 21 kwietnia: Namangan ITF 15 (Uzbekistan) – oczekujący do eliminacji lub Padwa ITF 15 (Włochy) – oczekujący do eliminacji lub Heraklion ITF 10 (Grecja) – oczekujący do eliminacji lub Sharm el Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
Robert Wrzesiński
01 – 07 kwietnia: Antalya ITF Junior (Turcja) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Antalya TE 16 (Turcja)
15 – 21 kwietnia: Pancevo TE 16 (Serbia)
Marcin Mol
01 – 07 kwietnia: Antalya ITF Junior (Turcja) – eliminacje
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Pancevo TE 16 (Serbia) – oczekujący do eliminacji
Sebastian Ładocha
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia) – eliminacje
Michał Dembek
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta)
08 – 14 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania)
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania)
Paweł Zawisza
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – eliminacje lub Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekujący do eliminacji lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Adrian Andrzejczuk
15 – 21 kwietnia: Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Mikołaj Przybylski
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Wiktor Radwan
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji lub Pancevo TE 16 (Serbia) – oczekujący do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Leszek Kozielski
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Pancevo TE 16 (Serbia) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Michał Łobos
08 – 14 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Jakub Faryniarz
08 – 14 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
Maksymilian Raupuk
08 – 14 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
15 – 21 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji lub Pancevo TE 16 (Serbia) – eliminacje
Sonia Grzywocz
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje
Agata Borgman
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje
Oliwia Szymczuch
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje
Agata Świątek
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekująca do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekująca do eliminacji
Wiktoria Jasmina Foryś
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekująca do eliminacji lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekująca do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekująca do eliminacji
Karolina Silwanowicz
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekująca do eliminacji lub Pancevo TE 16 (Serbia) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekująca do eliminacji
Aleksandra Buczyńska
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta)
Patrycja Polańska
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta)
Katarzyna Kubicz
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta) – eliminacje
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekująca do eliminacji
Zuzanna Marciniak
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta) – eliminacje
Klaudia Wira
01 – 07 kwietnia: Corradino ITF Junior (Malta) – eliminacje
Jan Zieliński
01 – 07 kwietnia: Benicarlo ITF Junior (Hiszpania)
08 – 14 kwietnia: Villena ITF Junior (Hiszpania)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja)
Kamil Gajewski
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria)
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria)
Piotr Łomacki
15 – 21 kwietnia: Płowdiw ITF Junior (Bułgaria)
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria)
Emil Kubicz
08 – 14 kwietnia: Burlington ITF Junior (Kanada) – eliminacje
Kamil Majchrzak
08 – 14 kwietnia: Villena ITF Junior (Hiszpania)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja)
22 – 28 kwietnia: Beaulieu Sur Mer ITF Junior (Francja)
Mateusz Terczyński
08 – 14 kwietnia: Nottingham ITF Junior (Wielka Brytania)
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji lub Beaulieu Sur Mer ITF Junior (Francja) – oczekujący do eliminacji
Michał Rolski
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – oczekujący do eliminacji
Szymon Walków
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – eliminacje lub Płowdiw ITF Junior (Bułgaria) – eliminacje
22 – 28 kwietnia: Haskovo ITF Junior (Bułgaria) – eliminacje
Adrian Kowalski
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekujący do eliminacji
Max Steinberger
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekujący do eliminacji
Szymon Wieczorek
15 – 21 kwietnia: Piestany ITF Junior (Słowacja) – oczekujący do eliminacji
Wiktoria Kulik
01 – 07 kwietnia: Rijeka TE 16 (Chorwacja)
08 – 14 kwietnia: Novi Sad TE 16 (Serbia)
Ewa Duda
15 – 21 kwietnia: Pancevo TE 16 (Serbia) – oczekująca do eliminacji
LEGENDA:
CH – turniej rangi challenger
ITF 10 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 10 tys. dolarów
ITF 15 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 15 tys. dolarów
ITF 25 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 25 tys. dolarów
ITF 50 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 50 tys. dolarów
ITF 75 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 75 tys. dolarów
ITF Junior – turniej juniorski
TE 16 – turniej kadetów
TE 14 – turniej młodzików