Plany startowe biało-czerwonych: marzec
Plany startowe polskich tenisistów i tenisistek w miesiącu marcu. Strona aktualizowana jest systematycznie, gdyż plany mogą ulegać zmianie, a nowe informacje (listy startowe) pojawiają się na bieżąco. Regularnie pojawiać się tu będą również nowi zawodnicy.
Ostatnia aktualizacja: 01 marca 2013 roku.
Agnieszka Radwańska
06 – 18 marca: BNP Paribas Open, Indian Wells (Stany Zjednoczone)
19 – 31 marca: Sony Open Tennis, Miami (Stany Zjednoczone)
Urszula Radwańska
06 – 18 marca: BNP Paribas Open, Indian Wells (Stany Zjednoczone)
19 – 31 marca: Sony Open Tennis, Miami (Stany Zjednoczone)
Jerzy Janowicz
07 – 17 marca: BNP Paribas Open, Indian Wells (Stany Zjednoczone)
20 – 31 marca: Sony Open Tennis, Miami (Stany Zjednoczone)
Łukasz Kubot
07 – 17 marca: BNP Paribas Open, Indian Wells (Stany Zjednoczone)
20 – 31 marca: Sony Open Tennis, Miami (Stany Zjednoczone)
Michał Przysiężny
04 – 10 marca: Kyoto CH (Japonia)
11 – 17 marca: Sarajevo CH (Bośnia i Hercegowina)
Marcin Gawron
11 – 17 marca: Poitiers ITF 15 (Francja)
Grzegorz Panfil
11 – 17 marca: Vaduz ITF 10 (Liechtenstein)
Andriej Kapaś
11 – 17 marca: Vaduz ITF 10 (Liechtenstein)
Adam Chadaj
04 – 10 marca: Netanya ITF 10 (Izrael)
11 – 17 marca: Netanya ITF 10 (Izrael)
Paweł Ciaś
11 – 17 marca: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
Maciej Nowak
11 – 17 marca: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
Julian Turosieński
11 – 17 marca: Antalya ITF 10 (Turcja) – eliminacje
Paula Kania
04 – 10 marca: Irapuato ITF 25 (Meksyk)
Magda Linette
04 – 10 marca: Irapuato ITF 25 (Meksyk)
Katarzyna Piter
04 – 10 marca: Irapuato ITF 25 (Meksyk) – eliminacje
Marta Domachowska
11 – 17 marca: Bath ITF 15 (Wielka Brytania)
Katarzyna Kawa
11 – 17 marca: Bath ITF 15 (Wielka Brytania) – eliminacje
Sylwia Zagórska
11 – 17 marca: Bath ITF 15 (Wielka Brytania) – eliminacje
Agata Barańska
04 – 10 marca: Sutton ITF 10 (Wielka Brytania) – eliminacje
11 – 17 marca: Bath ITF 15 (Wielka Brytania) – oczekująca do eliminacji
Filip Rams
04 – 10 marca: Netanya ITF 10 (Izrael) – oczekujący do eliminacji
11 – 17 marca: Netanya ITF 10 (Izrael) – oczekujący do eliminacji
Justyna Jegiołka
11 – 17 marca: Madryt ITF 10 (Hiszpania)
Victoria Żukowski
04 – 10 marca: Gainesville ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
11 – 17 marca: Orlando ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
Paulina Bigos
04 – 10 marca: Gainesville ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
11 – 17 marca: Orlando ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
Magdalena Ekert
04 – 10 marca: Gainesville ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
11 – 17 marca: Orlando ITF 10 (Stany Zjednoczone) – oczekująca do eliminacji
Paulina Rustecka
04 – 10 marca: Sharm El Sheikh ITF 10 (Egipt) – eliminacje
Piotr Barański
11 – 17 marca: Vaduz ITF 10 (Liechtenstein) – oczekujący do eliminacji
Maciej Kierkuś
04 – 10 marca: Gatineau ITF 10 (Kanada) – eliminacje
11 – 17 marca: Sherbrooke ITF 10 (Kanada) – eliminacje
Damian Okrutny
04 – 10 marca: Gatineau ITF 10 (Kanada) – eliminacje
11 – 17 marca: Sherbrooke ITF 10 (Kanada) – eliminacje
Filip Plewiński
04 – 10 marca: Shrewsbury ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
11 – 17 marca: Bath ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
Patryk Kościelski
04 – 10 marca: Shrewsbury ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
11 – 17 marca: Bath ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
Sebastian Dąbrowski
04 – 10 marca: Lille ITF 15 (Francja) – oczekujący do eliminacji
11 – 17 marca: Bath ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
Paweł Safuryn
11 – 17 marca: Bath ITF 10 (Wielka Brytania) – oczekujący do eliminacji
Kacper Lemiesz
04 – 10 marca: Luksemburg ITF Junior (Luksemburg, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
Hubert Parchomiuk
04 – 10 marca: Luksemburg ITF Junior (Luksemburg, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
Michał Rolski
04 – 10 marca: Kramfors ITF Junior (Szwecja, kategoria 4)
11 – 17 marca: Kramfors ITF Junior (Szwecja, kategoria 4)
Michał Dmochowski
04 – 10 marca: Kramfors ITF Junior (Szwecja, kategoria 4)
Piotr Łomacki
04 – 10 marca: Kazań ITF Junior (Rosja, kategoria 2)
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – eliminacje
Kamil Gajewski
04 – 10 marca: Kazań ITF Junior (Rosja, kategoria 2)
18 – 25 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1)
Szymon Walków
04 – 10 marca: Kazań ITF Junior (Rosja, kategoria 2)
Pascal Kłos
04 – 10 marca: Kazań ITF Junior (Rosja, kategoria 2)
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1) – eliminacje
25 – 31 marca: Tel Aviv ITF Junior (Izrael, kategoria 4)
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – eliminacje
Katarzyna Pyka
04 – 10 marca: Casablanca ITF Junior (Maroko, kategoria 4)
25 – 31 marca: Tel Aviv ITF Junior (Izrael, kategoria 4)
Philip Gresk
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4)
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1) – eliminacje
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – eliminacje
Michał Dembek
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4)
Paweł Zawisza
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – eliminacje
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1) – oczekujący do eliminacji
Sebastian Chojnowski
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
Maksymilian Raupuk
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
Paulina Lewandowska
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4)
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1) – eliminacje
Marta Kowalska
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4)
Magdalena Fręch
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4)
Kasandra Kozub
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – eliminacje
Zofia Stanisz
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – eliminacje
Agata Borgman
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – eliminacje
Oliwia Szymczuch
11 – 17 marca: Trnava ITF Junior (Słowacja, kategoria 4) – eliminacje
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – oczekująca do eliminacji
Agata Świątek
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – oczekująca do eliminacji
Jan Zieliński
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1)
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2)
Mateusz Terczyński
04 – 10 marca: Casablanca ITF Junior (Maroko, kategoria 4)
18 – 24 marca: Umag ITF Junior (Chorwacja, kategoria 1) – eliminacje
25 – 31 marca: Florencja ITF Junior (Włochy, kategoria 2) – oczekujący do eliminacji
Robert Kłopot
04 – 10 marca: Casablanca ITF Junior (Maroko, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
25 – 31 marca: Tel Aviv ITF Junior (Izrael, kategoria 4) – oczekujący do eliminacji
Piotr Matuszewski
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2)
Przemysław Michocki
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2)
Łukasz Kozielski
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2) – eliminacje
Mateusz Smolicki
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2) – eliminacje
Karolina Silwanowicz
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2)
Sonia Grzywocz
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2)
Magdalena Kądzielewska
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2) – eliminacje
Aleksandra Kusz
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2) – eliminacje
Aleksandra Rojek
04 – 10 marca: Milovice TE 16 (Czechy, kategoria 2) – eliminacje
Patrycja Polańska
18 – 24 marca: Trancianskie Teplice TE 16 (Słowacja, kategoria 3) – eliminacje
Kacper Żuk
04 – 10 marca: Sainte-Genevieve Des Bois TE 14 (Francja, kategoria 1)
Karol Paluch
04 – 10 marca: Sainte-Genevieve Des Bois TE 14 (Francja, kategoria 1)
Ania Hertel
04 – 10 marca: Sainte-Genevieve Des Bois TE 14 (Francja, kategoria 1)
18 – 24 marca: Maia TE 14 (Portugalia, kategoria 1) – eliminacje
Jakub Kozioł
18 – 24 marca: Maia TE 14 (Portugalia, kategoria 1) – eliminacje
Wiktoria Kulik
18 – 24 marca: Maia TE 14 (Portugalia, kategoria 1)
Mikołaj Wrzoł
11 – 17 marca: Koszyce TE 14 (Słowacja, kategoria 2) – eliminacje
Karolina Wiśniewska
11 – 17 marca: Koszyce TE 14 (Słowacja, kategoria 2) – eliminacje
Klara Siłka
11 – 17 marca: Isernhagen TE 14 (Niemcy, kategoria 3) – oczekująca do eliminacji
Iza Nikolenko
11 – 17 marca: Isernhagen TE 14 (Niemcy, kategoria 3) – oczekująca do eliminacji
LEGENDA:
CH – turniej rangi challenger
ITF 10 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 10 tys. dolarów
ITF 15 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 15 tys. dolarów
ITF 25 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 25 tys. dolarów
ITF 50 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 50 tys. dolarów
ITF 75 – turniej rangi ITF, z pulą nagród 75 tys. dolarów
ITF Junior – turniej juniorski
TE 16 – turniej kadetów
TE 14 – turniej młodzików
Wyniki