Radwańska: każdego dnia gram lepiej

Agnieszka Radwańska każdego dnia w Auckland potwierdza dobre przygotowanie do sezonu. Wypowiedzi polskiej tenisistki świadczą również o jej pozytywnym nastawieniu mentalnym.

W dzisiejszym meczu z Jeleną Wiesniną (wygranym 6:3, 6:3) Radwańska imponowała szczególnie świetną dyspozycją serwisową. Krakowianki nie wybiły z rytmu nawet opady deszczu, które na początku drugiego seta przerwały mecz na półtorej godziny.

Wiedziałam, że przeciwko niej muszę grać bardzo dobrze od pierwszego do ostatniego punktu. Na szczęście w obu setach byłam w stanie grać swój najlepszy tenis – stwierdziła optymistycznie Agnieszka Radwańska.

Rozstawiona w Auckland z „jedynką” Polka o awans do finału zagra dziś w nocy z Amerykanką Jamie Hampton. Radwańska będzie oczywiście zdecydowaną faworytką tej konfrontacji.

Czuję się dobrze na korcie i wydaje mi się, że każdego dnia gram lepiej – przyznała po dzisiejszym meczu krakowianka. – Jak na razie jest bardzo dobrze.