Paryż: Kubot odpada w deblu

Benjamin Becker i Łukasz Kubot nie sprostali Scottowi Lipskiemu i Rajeevowi Ramowi, w drugiej rundzie French Open. Niemiecko-polska para przegrała 6:4, 4:6, 3:6.

Becker oraz Kubot bardzo obiecująco rozpoczęli dzisiejsze spotkanie, wykorzystując w pierwszym secie dwa z trzech break pointów. W dwóch kolejnych partiach „nasza” para ani razu nie zdołała jednak znaleźć recepty na serwis rywali.

Rozstawieni z numerem piętnaście Amerykanie wywalczyli zaś po jednym przełamaniu w każdym z setów i wygrali mecz w godzinę oraz czterdzieści osiem minut.

Łukasz Kubot kończy tegoroczne występ na paryskich kortach ziemnych trzecią rundą singla na koncie (porażka z Davidem Goffinem) i właśnie drugą rundą w grze podwójnej.

Druga runda debla:
S. Lipsky, R. Ram (USA, 15) – B. Becker, Ł. Kubot (Niemcy, Polska) 4:6, 6:4, 6:3