Australian Open: przerwany mecz Janowicza

/ Tomasz Krasoń , źródło: australianopen.com, foto: porscheopen.pl

Jerzy Janowicz nie dokończył meczu pierwszej rundy eliminacji Australian Open. Spotkanie z Michaelem Yani zostało przerwane w drugim secie z powodu opadów deszczu. Zanim do tego doszło 20-letni Polak wygrał pierwszą partię 6:3 i serwował przy stanie 3:4 w drugim secie.

Spotkanie zostanie dokończone w czwartek jako trzeci mecz dnia na korcie numer 7. Jeśli Polak wygra, to w drugiej rundzie zmierzy się z innym Amerykanin, Bobbym Reynoldsem, który pokonał już Dominika Mefferta.

W nocy ze środy na czwartej swój pierwszy mecz w turnieju eliminacyjnym rozegra Urszula Radwańska. Rywalką 20-letniej Polki będzie rozstawiona z „dwunastką” Gruzinka Anna Tatiszwili. Mecz z udziałem krakowianki zaplanowano jako drugi mecz dnia na korcie numer 13.

Wynik pierwszej rundy eliminacji:
Jerzy Janowicz (Polska, 30) – Michael Yani (USA) 6:3, 3:4 i przerwanie spotkania

Zobacz komplet wyników eliminacji Australian Open mężczyzn!